تالار نت تالار عروسی
 

از نامزدی تا عروسی: برنامه ریزی 6 ماهه؟!

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
خواستگاری


آیا قبل از فرارسیدن سال جدید میلادی بله گفته اید؟ ما قرار است رازی را به شما بگوییم: برای شما و عشق زندگی تان مقدور است تمام مقدمات عروسی تان را تا قبل از پاییز بعدی فراهم کنید.با کمی انعطاف پذیری و برنامه ریزی مناسب برگزاری مراسم در شش ماه یا کمتر مقدور است!

از آن جایی که بسیاری از زوج های جوان در زمان بندی مراسم ازدواج دچار مشکل می شوند، مشاوران برگزاری مراسم های این چنینی برنامه های سه تا شش ماهه ارائه می دهند. یکی از اقدامات اولیه برای رسیدن به زمان بندی مناسب تقسیم بندی کارها به صورت هفتگی است نه ماهانه. و به عنوان اولین اقدام نیز می توانید به همراه یکدیگر لیست مهمانان را تنظیم کنید. در این جا مجموعه پیشنهاداتی داریم تا بتوانید در اسرع وقت یک مراسم ازدواج مدیریت شده برگزار کنید

لیستی از تالار های مورد نظرتان آماده کنید

ابتدا باید سوالاتی را از خود بپرسید. آیا منو و خدمات این تالار یا باغ تالار همان چیزی است که در ذهن من می گذرد؟  آیا امکان دارد این تالار پذیرایی مطابق میل ما تغییراتی در تزئینات داخلی و… داشته باشد؟ سوالاتی از این دست که ذهن شما را نسبت به آن چه در نظر دارید روشن تر کند. حتی می توانید در مورد محل برگزاری به طور کل ایده خودتان را داشته باشید: آیا گالری x امکان برگزاری مراسم ازدواج را برای مشتریان در نظر گرفته است؟ در همین رابطه تالار پارسیس را ببینید. سایت تالار نت با معرفی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها می تواند به شما در پیدا کردن مکان مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی تان کمک کند.

انعطاف پذیری و خلاقیت داشته باشید

اگر برای برگزاری مراسم حتی در ذهن خودتان تاریخ تعیین کرده اید باید خارج از روزهای پرطرفدار یک تالار را رزرو کنید. حتی در طول هفته نیز باید بدانید مثلا سه شنبه شب با پنج شنبه شب تفاوت بسیار دارد. انتخاب ماه هایی که کمتر سایرین به سراغشان می روند نیز می تواند دست شما را در تعیین روز، قیمت و … باز بگذارد.

خواستگاری
خواستگاری

بایدهایتان را مشخص کنید

همیشه آرزو داشته اید یک ماشین کلاسیک ماشین روز عروسی‌تان باشد؟ طرح خاصی را برای لباس عروس در رویاهایتان داشته اید؟ امکان تحقق یافتن این رویاهارا بررسی کنید و لیستی از آن ها تهیه کنید. اکنون زمان آن فرارسیده تا به این رویاها وفادار بمانید. البته فراهم آوردن موارد اصلی را حتما در اولویت قرار دهید و مابقی را برای شش ماه باقی مانده تا مراسم برنامه ریزی کنید.

به دنبال یک تالار منظم باشید

این حقیقت را نمی توان کتمان کرد که یک کیک پز در طول یک روز کیک های مشابه یکدیگر را برای چند مراسم تهیه می کند. یا یک دی جی آهنگ های یک مراسم را دقیقا در جای دیگری استفاده می کند. این که مراسم شما با فرد دیگر تشابه داشته باشد مهم نیست. مهم این است که بتوانید از خدمات باکیفیت بهره ببرید. این نکته نیز لازم به یادآوری  است که پیداکردن عکاس و فیلم بردار، دی جی و… پروسه زمان بری است. پس فقط به عنوان یک پیشنهاد می توانید از عوامل مراسم قبل در مراسم خودتان بهره ببرید.

ازدواج در زمستان
ازدواج در زمستان

سفارش لباس عروس زمان بر است

از آن جایی که پروسه سفارش و آماده سازی لباس عروس پروسه زمان بری است؛ می توانید در مغازه هایی که نمونه ازقبل تهیه شده دارند، یا در سایت های اینترنتی به دنبال یک لباس مناسب بگردید. این کار را خصوصا زمانی که برای مراسم ازدواج مهلت تعیین کرده اید پیشنهاد می دهیم. البته در هر صورت نباید کیفیت را فدای زمان کرد.

خودتان را درگیر جزئیات نکنید

فراموش نکنید که مهمانان شما از برنامه ها و ایده های شما اطلاع نداشته اند.پس اگر می خواهید طی مدت شش ماه یک مراسم تدارک ببینید و برنامه هایی در سر دارید که امکان تحقق آن به سختی ممکن است، خودتان را آزار ندهید. وقت گذاشتن بر سر جزئیات غیر لازم تنها وقت و حوصله از شما می‌گیرد[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات