تالار نت تالار عروسی
 

چگونه یک عروسی عاشقانه و رومانتیک داشته باشیم

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروسی عاشقانه, عروسی رومانتیک, تالار عروسی عاشقانه


عروسی عاشقانه, عروسی رومانتیک, تالار عروسی عاشقانه

گل رز کلاسیک، تور و شمع از ایده های یک عروسی رومانتیک است که بسیاری از مردم در مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرد. برای عروس و دامادی که قصد برگزاری یک جشن عروسی عاشقانه و رومانتیک دارند راه های مختلفی برای برنامه های روز عروسی و دکوراسیون آن وجود دارد.

تبادل نامه عاشقانه

یک راه بسیار خوب برای ابراز عشق و علاقه در روز بزرگ عروسی تبادل یادداشت عشق قبل از مراسم است. قبل از این روز بزرگ زن و شوهر می توانند یادداشت عشق برای یکدیگر آماده و به از طریق یک دوست مشترک یا خانواده قبل از مراسم تحویل یکدیگر دهند.

به اشتراک گذاشتن داستان عشق

آماده کرن یک داستان عاشقانه و به اشتراک گذاشتن آن با مهمانان. این داستان میتونه برگرفته از داستان ملاقات اول آنها و داستان عشق آنها به یکدگیر باشد. عروس و داماد می توانند داستان عاشقانه و رومانتیک خود را همراه با یک گیفت به مهمانان در تالار پذیرایی اهدا کنند .

زمانی را بصورت خصوصی برای هم بگذارید

نگاه کردن و صحبت کردن یک راه عالی و ساده برای عروس و داماد است که عشق و علاقه خود را برای یکدیگر به اشتراک بگذارند. لحظه ای صمیمی و رومانتیک با هم در روز عروسی. سعی کنید این زمان را قبل از شروع مراسم برنامه ریزی کنید چرا که در زمان مراسم شاید اصلا فرصت نکنید تنهایی در کنار هم قرار داشته باشید .

استفاده از نور ملایم و رومانتیک

استفاده از نور ملایم راه مناسب برای ایجاد فضایی رومانتیک است. یک لوستر کریستال با نور ملایم، فانوس و نور شمع به داشن این فضا به شما کمک میکند و دکوراسیون زیبایی به مراسم شما می بخشد.

تشویق مشارکت مهمانان

تشویق مشارکت میهمانان در مراسم عروسی به صمیمیت میان شما و مهمانان می افزاید .

ترکیب رومانتیک گل و پارچه

با ترکیب مناسب گل، پارچه و قرار دادن آنها در تور و ساتن می توان ترکیب زیبا و عاشقانه ای خلق کرد. این ترکیب خاص میتونه در ذهن مهمانان باقی بماند و این گلها را به عنوان یادگاری همراه خود ببرند.
ایده های زیادی برای یک عروسی روانتیک برای عروس و داماد و داشتن یک روز بزرگ و عاشقانه خلق کرد. ترکیب یک حس عاشقانه و رومانتیک با ملاحظه جزئیات که از اعماق قلب آمده است دو نقطه برای شروع عالی یک عروسی واقعا عاشقانه است .

تالار نت / سایت جامع تالار های پذیرایی ایران[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات