تالار نت تالار عروسی
 

4 راه برای داشتن آرامش در مراسم عروسی

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
آرامش در عروسی, کاهش استرس عروسی


آرامش در عروسی, کاهش استرس عروسی

روز عروسی یکی از مهمترین روزها برای هر زوج می باشد. روزی که هرگز فرامش نمی شود و هیچ نمی توان به عقب برگشت و شرایط را آنطور که میخواهید کنترل کنید. در این روز بسیاری از عروس و داماد ها استرس و هیجان زیادی دارند که ممکن است باعث از دست دادن آرامش آنها شود و در نتیجه این شب رویایی آن طور که دوست دارند برگزار نشود. در اینجا 4 راه برای کاهش استرس و رسیدن به آرامش در مراسم عروسی به شما معرفی می کنیم که امیدواریم مورد توجه قرا رگیرد.

۱- حفظ آرامش

یکی از ضروری ترین مواردی که به آن باید توجه کنید حفظ آرامش است. ازدواج یک معامله بزرگ است. شما یک تغییر بسیار بزرگ در زندگی تان ایجاد کرده اید اما معنایش این نیست که باید تحت استرس قرار بگیرید. برگزاری مراسم عروسی طبعا با خود استرس به همراه دارد اما شما باید در ذهن خود داشته باشید که شما خود این مسیر را برگزیده اید و خودتان خواسته اید. برای خودتان وقتی ایجاد کنید تا آن گونه که دوست دارید احساس آرامش کنید مثلا با یک حمام آب گرم یا برای چند ساعتی به خارج از شهر رفتن. این کارها باعث می شود به حالت طبیعی تان بازگردید و به آسودگی با مسایل پیش رو کنار بیایید.

۲- گوش دهید، دقت کنید و تشکر کنید:

نکته ای که باید به ذهن بسپارید این است که هر کسی عقاید و توصیه هایش را به شما ابراز می کند. اگر بخواهند در مورد نظراتشان پافشاری نیز کنند ممکن است کنترل اعصابتان را از دست بدهید. شما می توانید تنها گوش دهید و سپس تشکر کنید و نیازی نیست به تمام آن توصیه ها عمل کنید. اما در بین همه این صحبت ها گاهی هم می توان چیزهای باارزشی یافت که به دردتان بخورد.

۳- برای خودتان وقت بگذارید:

سعی کنید قبل از مراسم عروسی زمانی را برای خودتان بگذارید چرا که در هنگام شروع مراسم ممکن است این فرصت پیش نیاید. مهم نیست این زمان کم یا زیاد باشد ولی باعث رسیدن به آرامش برای هر دوی شما می شود. در میان این همه دغدغه سعی کنید با هم پیوند داشته باشید . این امر باعث حفظ آرامش می شود و در این سفری که به سوی روز بزرگ دارید در کنار هم باشید.

4- آمادگی مسائل غیر منتظره را داشته باشید

زمانی که بالاخره روز بزرگ فرا می رسد مسایلی نیز پیش خواهد آمد که طبیعی است و باید از آن ها چشم پوشی کنید. وقتی این تعداد مهمان، دوست یا فامیل در یک جا جمع بشوند باید انتظار داشت که خرده مسایلی پیش بیاید. اجازه ندهید مسایل کوچک پریشانتان کنند. اگر مساله ای پیش آمد با خودتان بگویید که می توانست بدتر از این هم بشود. مهم ترین نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که هیچ کدام از آن مسایل اهمیتی ندارند زیرا شما با کسی عروسی کرده اید که می خواهید باقی عمرتان را در کنارش باشید.[تعداد: 30    میانگین: 2.9/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات