تالار نت تالار عروسی
 

5 اشتباه که باعث بالا رفتن هزینه های عروسی می شود

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تالار مجلل پذیرایی عروسی


با توجه به تمام جزئیاتی که در عروسی وجود دارد ممکن است بسیاری از هزینه های عروسی از دست عروس و داماد خارج شود. آگاهی از اشتاباهاتی که باعث هزینه های زیاد عروسی می شود استرس هزینه های اضافی عروسی را از زوج ها دور می کند.

آمار دقیق مهمان ها و حداقل هزینه

بعد از انتخاب تالار و محل پذیرایی عروسی خود تعداد دقیق مهمان ها را برآورد کنید. بسیاری از تالارهای معروف عروسی از شما تعداد مهمان ها را می خواهند. به عنوان مثال عروس و داماد مجبور هستند برای 200 مهمان تهیه و تدارک ببینند. بدون در نظر گرفتن تعداد مهمان های واقعی هزینه های شما هدر می رود .

تالار پذیرایی عروسی

انعام ها و پاداش ها

از آنجایی که همواره عروس و داماد بعد از خرید به فروشندگان مقداری انعام می دهند در این صورت عروس و داماد باید حساب هزینه هایی که برای انعام دادن هنگام خرید کردن داشته باشند چرا که ممکن است هزینه ها از دست آنها خارج شود.

برگزاری یک مراسم عروسی بزرگ

عروس داماد از اینکه با هم ازدواج می کنند خیلی هیجان زده هستند. آنها می خواهند برای مراسم عروسی خود تمام دوستان و اقوام را به مراسم خود دعوت کنند. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که زوجین خوشحال مرتکب می شوند این است که تمام دوستان و اقوام دور را به مراسم عروسی خود دعوت می کنند. یک عروسی بزرگ هزینه های زیادی را هم در پی دارد. هزینه های حمل و نقل، گل آرایی، پذیرایی و غیره. بنابراین عروس و داماد باید مهمانان خود را محدود کنند تا هزینه ها هم کاهش پیدا کند.

تالار پذیرایی  مجلل عروسی

انتخاب یک مکان مناسب برای عروسی

انتخاب یک فضای بزرگ مثل یک باغ های شخصی که لوازم لازم را برای انجام چنین مراسمی ندارد باعث می شود ضمن مشکلات و حوادث پیش بینی نشده هزینه هایی مثل میز و صندلی، روشنایی، تجهیزات کیترینگ، محوطه سازی و … بسیار بالا و غیر قابل پیش بینی و گزاف در می اید. بهتر است مکان عروسی خود را در یک تالار پذیرایی یا باغ تالار برگزار کنید و برگزاری مراسم را به آنها بسپارید.

نادیده گرفتن هزینه های لباس عروس

یکی از بزگترین اشتباهاتی که عروس ها مرتکب می شوند انتخاب لباس عروس بسیار گران قیمت که بیشتر از بودجه آنهاست که این امر باعث کمبود بودجه سایر خرج های عروسی می شود.

تالار مجلل پذیرایی عروسی[تعداد: 11    میانگین: 2.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات