تالار نت تالار عروسی
 

7 دلیل برای اینکه عروسی خود را در باغ تالار بگیرید.

 abtahi   1 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴,۲۱۰ بازدید  
 مزیت های باغ تالار


 مزیت های باغ تالار عروسی

عروسی یکی از مهمترین و بزرگترین مراسم در طول عمر هر فرد می باشد پس باید با دقت نکاتی را مورد بررسی قرار داد مثلا محل برگزاری عروسی – باغ تالار عروسی و آتلیه عکاسی و…

از دلایل مهمی که زوج های جوان بابت انتخاب محل برگزاری عروسی خود باید دقت کنند تعیین محل عروسی در باغ یا تالار است.

اینکه عروسی در باغ تالار باشد یا تالار پذیرائی؟ ما در این مقاله می خواهیم مزایای باغ تالار را برای شما عنوان کنیم.

تعداد مهمانان

بیشترین مزیت باغ تالار عروسی تعداد مهمانان می باشد. شما در فضای بسته به خاطره محیط مسقف و چهارچوب آن تعداد مهمانان کمتر و حساب شده است در صورتی که در باغ تالار به خاطره فضای باز و بزرگ آن تعداد مهمانان بیشتر می شود و گنجایش و رسیدگی آن بیشتر می باشد.

هوای مطلوب

باغ تالار به دلیل باز بودن و نداشتن سقف برای برگزاری مهمانی و جشن از هوای خوبی برخوردار است البته بسته به نوع فصل عروسی محیط باغ تالار عوض می شود. مثلا در فصل گرما باید خنک کنده در محیط باغ قرار گیرد و همچنین در فصل سرما باید گرم کننده قرار گیرد.

 مزیت های باغ تالار

استفاده همزمان باغ تالار و سالن

باغ تالار دارای دو محیط مختلف به صورت همزمان می باشد. شما همزمان در شب عروسی خود هم محیط سالن و مسقف را دارند و هم محیط باز و باغ را که می توانند از هردو استفاده و برای بهترشدن شب عروسی خود استفاده کنند.

جای پارک کافی

دیگر مزیت باغ تالار ها این است که اغلب به خاطره دور بودن از محیط شهری دور از ترافیک بوده و جای پارک بیشتری نیز دارد و مهمانان درگیر جای پارک و کلافگی نمیشوند و همچنین صدای آن دیگر همسایگان یا افراد را اذیت نمیکند و عروسی شما مزاحم بقیه مردم نمی شود.

استفاده از زیبایی محیط در عکس

با توجه به مهم بودن عکس و فیلم برای عروس داماد گرامی و زیبا شدن هرچه آن پس محیط باغ تالار برای آن ها بهتر و زیباتر خواهد بود و میتوانند با توجه محیط های مختلفی که باغ تالار در اختیار شما قرار میدهد عکس های زیبا و خاص تری در این شب برای خود به یادگار نگه دارید.

اغلب افراد تصور میکنند که باغ تالار دارای هزینه بسیار زیاد است درصورتی که این هزینه نسبت به مزیت های خوب است و هزینه باغ آتلیه را از هزینه های می کاهد.

مساله ای که خیلی باید به ان دقت داشته باشید پذیرایی از مهمانان شماست . اغلب مهمانان با توجه به بزرگی محیط نسبت به تالار پذیرائی به درستی پذیرائی نمی شوند که این امر با توجه به انتخاب درست و تشریفات دقیق عروسی شما می تواند به درستی برگزار شده و رسیدگی شود.

مزیت های باغ تالار عروسی

محیط بازی کودکان

در اغلب باغ تالار عروسی ها محیط های جداگانه ای برای بازی و سرگرمی کودکان و شادی انها فراهم شده که باعث آسایش والدین در طول ساعت عروسی شده و میتوانند راحت و اسوده به عروسی توجه داشته باشند و مزیت مهمی برای مهمانان شما باشد.

عروس و دامادها باید برای انتخاب محل باغ تالار عروسی خیلی وقت صرف کننده ولی امروزه با توجه بودن سایت های باغ ها می توانید مزیت و مزایای باغ ها را باهم مورد بررسی قرار دهید و برای انتخاب هر چه بهتر آن تلاش کنید تا بهترین و به یادماندنی ترین شب خود را داشته باشید.

در انتهای برای جمع بندی باید به شما بگوییم که باغ تالار مزیت هایی مانند آب و هوای تازه ،مسقف نبودن و تعداد بیشتر مهمانان ، جای پارک راحت و داشتن عکس ها و فیلم های زیبا و همچنین زمین بازی کودکان می توان اشاره کرد.

هدف ما از این مقاله جمع بندی و نتیجه گیری آسان برای زوج ها می باشد.

 

 

 [تعداد: 5    میانگین: 3.2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات