تالار نت تالار عروسی
 

5 نکته که برای انتخاب کفش عروس باید بدانید

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
انتخاب کفش عروس، مدل کفش عروس


انتخاب کفش عروس، مدل کفش عروسدر کنار همه مواردی که در برگزاری عروسی می بایست به آن توجه کرد انتخاب یک کفش مناسب و ایده‌آل برای عروس یکی از مهمترین موارد است. یک کفش مناسب و راحت علاوه بر آنکه موجب راحتی شما می شود باعث می‌شود شما در طول روز خستگی کمتری احساس کنید و این موضوع باعث می‌شود آرامش بیشتری در مراسم عروسی خود داشته باشید. انتخاب کفش عروس مناسب می تواند یک روز دلچسب برای شما رقم بزند. علاوه بر راحتی باید به مناسب بود کفش عروس با لباس عروس توجه کرد و دقت نمود که کفش و لباس با یکدیگر ست شوند .

در اینجا نکاتی به شما جهت انتخاب هرچه بهتر کفش عروس می گوییم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیگرد.

5 نکته برای انتخاب کفش عروس

۱-  جنس کفش خود را انتخاب کنید .

ابریشم، کرپ یا ساتن انتخاب های معمول هستند زیرا این ها پارچه های معمول برای لباس عروس هستند.

۲-  ست کردن رنگ کفش با لباس عروس

نه تنها از لحاظ رنگ کفش و لباستان باید همخوانی داشته باشند بلکه از جهات تزیینات و مروارید دوزی و گلدوزی باید با لباستان نیز ست باشد.

۳-  انتخاب یک کفش راحت

با توجه به اینکه مراسم عروسی زمان بر است از باغ و آتلیه گرفته تا سالن عقد و مهمانها لازم است شما در کل مراسم کفتان را بپوشید راحتی عامل بسیار مهمی در زمان انتخاب کفش است و خیلی بیش از ظاهر اهمیت دارد و قطعا شما نمی خواهید تنها در عکس ها زیبا به نظر آیید در حالی که تمام روز را عذاب کشیده اید. پاشنه کفش در حالی می تواند در انتخاب تان لحاظ شود که عادت به پوشیدن کفش پاشنه بلند داشته اید. و اگر عادت ندارید ولی می خواهید کفش پاشنه بلند بپوشید ان ها را خیلی پیشتر خریداری کنید و بپوشید تا پایتان عادت کند.

۴-  کفشتان را مناسب با مجلس و تالار عروسی انتخاب کنید

اگر مراسم را در باغ، سالن سرپوشیده و یا کنار ساحل می گیرید باید کفشتان نیز مناسب با این مراسم باشد. مثلا در هوای بارانی کفش جلو باز – هر چقدر هم زیبا باشد- مناسب شما نیست. و یا مثلا کفش پاشنه بلند در ساحل بسیار آزارنده خواهد بود.

۵-  کفشی انتخاب کنید که شما و همسرتان را راضی کند.

اگر شما بلندقد تر از نامزدتان هستید و یا خیلی کوتاه تر پس باید در انتخاب پاشنه کفشتان ملاحظه کنید. کفش پاشنه بلند پاهای شما و همچنین اندام شما را کشیده تر و موزون تر نشان خواهد داد. بنابر این اگر فرم و ظاهر خاصی در نظرتان است اجازه دهید تا کفش هایتان به این نیت شما کمک کند.[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات