تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی که برای حفظ و نگهداری لباس عروس باید به آن توجه کرد

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
نگهداری لباس عروس بعد از عروسی، لباس عروسی


نگهداری لباس عروس بعد از عروسی، لباس عروسی

یک عروس زمان و هزینه بسیار زیادی را صرف پیدا کردن لباس عروس رویایی خود می کند. هنگامی که عروس در حال راه رفتن و قدم زدن با لباس عروس است چه در تالار پذیرایی و چه در هنگام عکاسی و فیلم برداری در باغ، لباس عروس ممکن است آسیب ببیند. فردای روز عروسی متوجه می شوید که لباس عروسی تان کثیف شده است، لک دار است و یا ممکن است پاره شده و آسیب دیده باشد. به همین دلیل لازم است بدانید که چگونه لباس عروس را تمیز کرده و از آن به روش صحیح حفظ و نگهداری کنید.

تعمیر و تمیز کردن لباس عروس نباید زیاد طولانی شود. چرا که هر مقدار لباس اقدام به تمیز کردن لباس کنید لکه ها از روی لباس سخت تر پاک می شوند و ممکن است برخی از لکه ها روی لباس عروس شما باقی بمانند. بعد از تعمیر و تمیز کردن لباس عروس شما می توانید لباس عروس خود را به مزون های عروس بدهید تا مزون ها لباس عروس شما را به دیگر عروس ها اجاره دهند.

می توانید لباس عروس خود را به یک خشک شویی بسپارید تا لباس خود را شسته و بخار شده تحویل بگیرید. باید توجه داشته باشید که خشک شویی که انتخاب می کنید بصورت حرفه ای اینکار را انجام دهد و به لباس عروس و کار دست های آن آسیب نرساند.

باید مطمئن باشید که جایی که لباس خود را جهت شستشو و بخار به آن می سپارید توانایی لازم جهت این کار را داشته باشد. از این جهت حتما از محلی که لباس را واگذار کرده اید ضمانت کتبی بگیرید که درصورتی که لباس متوجه خسارت و مشکل شود مسئولیت آن را بر عهده گرفته و خسارت احتمالی را پرداخت کند.

هنگامی که لباس عروس تمیز و مرتب شده مراحل بسته بندی و نگهداری آن بسیار مهم است. فرایند حفظ لباس عروس بعد از عروسی بسیار مهم است چرا که ممکن است شما سالیان زیادی بعد از عروسیتان بخواهید آن را نگهداری کنید. این لباس باید در بسته بندی هایی قرار گیرد که فاقد مواد باشد و بسته بندی مناسبی باشد. اطمینان حاصل کنید که از ورود حشرات به لباس جلوگیری می شود و آسیبی به لباس نمی رسد. وقتی لباس عروس را باز می کنید از رسیدن روغن و چربی به آن جلوگیری کنید .[تعداد: 7    میانگین: 3.1/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات