تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی در رابطه با آرایش عروس در فصل تابستان

 ادمین   6 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۷,۱۸۱ بازدید  
آرایش عروس تابستان، آرایش هوای گرم


آرایش عروس تابستان، آرایش هوای گرم

در آرایش عروس باید گرمای هوا و درجه حرارت را در فصل تابستان را مد نظر گرفت. چرا که ممکن است عروس مدت زمانی را در باغ یا فضای باز زیر آفتاب قدم بزند و سپری کند و یا رقصیدن عروس باعث عرق کردن او شود که شما در آرایش عروس باید به این نکات توجه داشته باشید که آرایش عروس در مدت زمان سپری شده تا مراسم در تالار عروسی به هم نریزد و از ماندگاری لازم برخوردار باشد.

بهتر است در فصل تابستان بهتر است از ضدآفتاب های با spf مناسب برای زیرسازی آرایش استفاده شود و هم چنین از کرم پودرهایی که چربی تنظیم شده ایت داشته باشد و موجب تعریق و ریزش آرایش نشود  استفاده کنید .

فراموش نکنید که آرایش کمتر طولانی تر هم باقی می ماند چنانچه زمان استفاده از آن را توجه داشته باشید. مثلا در فصل تابستان که هوا گرم تر است باید آرایش و کرم پودر سبکی داشته باشد که تا آخر شب چهره شما را شاداب و روشن نشان دهد. توجه داشته باشید که از محصولات آرایشی با کیفیت بالا استفاده کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشند.

فراموش نکنید که از براق کننده و درخشان کننده پوست در مرحله آخر استفاده کنید چراکه باتوجه به فصل تابستان شما باید از کرم پودر مات استفاده کنید تا در صورت تعرق روی لباس عروس کمتر ریخته شود و موجب لکه در لباس عروس نشود.

از رنگ های تیره در آرایش تابستان استفاده نکنید چرا که رنگ های تیره مناسب فصل های سرد و زمستان است. به جای استفاده از رنگ های تیره در آرایش بهتر است از سایه های روشن و رژ لب و لاک روشن در این فصل استفاده شود.

برای آرایش عروسی که در فضای باز و باغ تالار مراسم خود را برگزار می کند بهتر است که از لوازم آرایش ضدآب استفاده شود. چرا که بودن در این فضاها موجب عرق کردن زیاد و خراب شدن آرایش می شود. از ریمل مژه، ابرو و خط چشم ضدآب و ضدحساسیت استفاده کنید.

ترجیحا از کرم پودر مات استفاده کنید چرا که در صورت تعرق در فصل تابستان درخشش پوست را نشان نمی دهد و همچنین آرایش مات ماندگاری بیشتری نسبت به آرایش براق در طول روز دارد

سایه هایی که بصورت کرم هستند به راحتی از روی پوست پاک می شوند و ماندگاری زیادی نداره. برای آنکه سایه ای که در آرایش استفاده می کند در طول روز باقی بماند از سایه های پودری و ضدآب استفاده کنید تا با بافت ضخیم خود به راحتی از روی صورت عروس پاک نشوند.

 [تعداد: 2    میانگین: 4/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات