تالار نت تالار عروسی
 

توصیه های مادران به عروس و دامادها

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۲,۱۸۰ بازدید  
توصیه های مادران به عروس و داماد


در روز جهاني مادر از آن ها خواسته شد براي ازدواج جوانان توصيه اي کنند. تجربياتي که هر تازه داماد و عروس شايد مايل باشند بدانند و در زندگي به کار ببرند.نکته جالب توجه نرژي بخش بودن اين جملات است. در مطلب زير تعدادي از اين توصيه ها را مي خوانيم

“بيش از حد رفتار يکديگر را تحليل نکنيد. مردان و زنان به شکل خاصي فکر مي کنند و به شکل ديگر عمل مي کنند! من کتاب مردان مريخي زنان ونوسي را پيشنهاد مي دهم.”

“يک توصيه؟ واقعا سخته. تجربه چيزيه که شما دائما در حال به دست آوردنش هستيد. اما بهتره يک کلمه بگم: ارتباط برقرار کردن
بزرگترين طرفداران يکديگر باشيد. از هر چيز مشترکي که داريد لذت ببريد و در مقابل چالش هاي زندگي از همديگر حمايت کنيد.”

“سعي کنيد متوجه شويد حرف هاي شريک زندگي تان از کجا ناشي شده است! سعي کنيد هر چيزي که به زبان مي آوريد دقيقا همان چيزي باشد که در زهن شما مي گذرد. از يکديگر درک متقابل داشته باشيد”

توصیه های مادران به عروس و داماد
توصیه های مادران به عروس و داماد

“ازدواج يک جور بازي کردن نيست.با هم در مورد هر چيز کوچکي مجادله نکنيد. بسياري از اختلافات با توافق و گفت و گو حل مي شود. مهم اينست که شناخت خوبي از يکديگر داشته باشيد.”

“بهترين دوست شوهرت باش.جوري باهاش صادق باش که در دوران نامزدي و دوستي تان بوديد. دائما سعي کن ازش حمايت کنيد و فرصت خوش گذراني هم داشته باشيد.”

“درگير مسائل حاشيه اي نباشيد و آزادي يکديگر را بيش از حد زير سوال نبريد. اين کار باعث خواهد شد به مرور زمان دچار ياس و سرخوردگي بشيد و روابطتون رو به سردي بره. سعي کنيد با خلق موقعيت هاي شاد و جديد زندگي تان را از يکنواختي دور کنيد.”

با تالارنت، تجربه گذران بهترین روز زندگي تان را در کنار برند هاي برتر برگزاري مراسم در سطح ايران داشته باشيد[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات