تالار نت تالار عروسی
 

مجموعه بزرگ تالار پذیرایی باغ زندگی

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳۴,۱۲۷ بازدید  
تالار پذیرایی باغ زندگی اسلامشهر


تالار پذیرایی باغ زندگی در منطقه اسلامشهر واقع شده است. تالار مجموعه بزرگ باغ زندگی دارای ظرفیت حداکثر 1000 نفر بوده و آماده پذیرایی و میزبانی از کلیه مراسمات شما را دارد.

مدیران مجموعه تالار باغ زندگی، در راستای اهداف خود، و جهت  بروز نگه داشتن مجموعه، هر ساله در ماه محرم و صفر و تعطیلات، نسبت به زیباسازی و بروز نمودن مجموعه اقدام می‌نمایند، تا از این راه بتواند معیارها و خواسته های کلیه زوجهای خوش سلیقه و علاقه مند را فرا‌هم آورند.

محسنات و ویژگی های ممتاز مجموعه تالار باغ زندگی

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش‌های برنامه ریزی برای یک جشن عروسی، انتخاب تالار یا باغ تالار مناسب محل برگزاری مراسم است، بهتر است حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود باید نسبت به انتخاب تالار عروسی خود اقدام کنید، برای انتخاب تالار یا باغ عروسی، باید نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید و معیارهای زیادی را در ذهن داشته باشید، در اینجا برخی از مهم‌ترین معیارها و ویژگی‌های مجموعه تالار باغ زندگی ذکر می‌کنیم تا با آشنایی کامل و انتخاب این تالار بهترین خاطرات زندگی خود را در باغ زندگی رقم بزنید و شبی به یاد ماندنی برای شما عزیزان باشد، به شکرانه‌ی الهی، هما نگونه که تا کنون مورد پسند و رضایت میهمانان عزیز و گران‌قدر واقع شده است امیدواریم ازاین به بعد هم به همین منوال خدمات همکاران در باغ زندگی مورد پسند و رضایت شما عزیزان باشد.

هدیه مدیریت تالار باغ زندگی به شما بازیدکننده “تالار نت”

وام قرض الحسنه و سفر ماه عسل

جهت استفاده از تخفیف از قسمت پایین بن تخفیف دریافت نمایید

تخفیف عمومی

مجموعه بزرگ تالار پذیرایی باغ زندگی پکیج ویژه به کاربران تالارکده تخفیف می‌دهد!

دریافت بن تخفیف


تخفیفات لحظه آخری

تخفیفات لحظه آخری، تخفیفاتی بیش از تخفیفات عمومی هستند که تالارداران برای روزهای کنسلی یا روزهایی که از قبل رزرو نشده‌اند، تعیین و به کاربران گرامی تالارکده اهدا می‌نمایند.

میزان تخفیف:
هدیه ویژه مدیریت تا نوروز وام قرض الحسنه

هنوز هیچ روزی در دو ماه آینده به عنوان تخفیف لحظه آخری تعیین نشده است! ممکن است به‌زودی روزهای دارای تخفیف لحظه آخری مشخص گردند!
[تعداد: 78    میانگین: 3.2/5]


اطلاعات تماس

مدیریت سید عزیز غفاری
تلفن ۰۲۱۵۶۳۶۵۶۵۶
موبایل ۰۹۱۲۱۷۷۲۰۹۹
نشانی تهران بزرگراه آیت اله سعیدی نرسیده به میدان نماز اسلامشهر مجموعه بزرگ باغ زندگی
وبسایت www.baghezendegi.com
ظرفیت ۱۰۰۰ میهمان
تخفیف پکیج ویژه دریافت بن تخفیف

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالارکده" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات