تالار نت تالار عروسی
 

چگونه قبل از عروسی پوستی شفاف داشته باشید

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  


پوست عروس, قبل از عروسی
راهکارهایی‌ساده‌برای‌داشتن پوستی شفاف و روشن قبل از  عروسی

در اینجا ما 5 راهکار ساده به شما معرفی میکنیم تا بتوانید قبل از مراسم عروسی خود پوستی شفاف و روشن داشته باشید. اگر عروسی شما نزدید است یا اینکه قصد رفتن به مراسم مهمی مثل عروسی دارید نیاز دارید مراقبت های بیشتری برای پوستتان داشته باشید و به پوست صورتتان رسیدگی کنید تا در بهترین شرایط قرار گیرد .

راهکارهایی ساده برای آنکه قبل از عروسی پوستی روشن و شفاف داشته باشید

– نزدیک به مراسمتان تا جایی که امکان دارد از لوازم آرایشی کمتر استفاده کنید و در صورت لزوم از برندهای خوب و لوازمی که قبل تست کرده اید و با پوستتان سازگار بوده استفاده نمایید.

-سعی کنید کمتر در معرض آفتاب قرار بگیرید زیرا آفتاب باعث خستگی ، تیره گی وپیری پوست می شود بنابراین سعی کنید تا می توانید کمتر در ساعاتی بیرون روید که آفتاب می تابد.

-هرشب پوست خود را با یک تونر پاک کننده ی پوست که مناسب نوع پوست شما باشد پاک کنید زیرا این کار خستگی پوست را از بین برده و باعث طراوت پوست می شود.

-هر روز پوست خود را با یک مرطوب کننده ی مناسب پوستتان مرطوب کنید.زیرا مرطوب کردن پوست شادابی و طراوت را به پوست بازمی گرداند.

-هر شب به اندازه ی کافی بخوابید و سعی کنید ۸ ساعت کامل بخوابید زیرا کم خوابی مهم ترین دلیل خستگی و پیری پوست به شمار می رود.

-اگرسیگار می کشید باید آن را کنار بگذارید زیرا با سیگار کشیدن به نتیجه ی دلخواه خود نمی رسید ، بهتر است برای ترک سیگار در طی این چند روز قبل از مراسم از چسب های نیکوتین دار که در داروخانه ها یافت می شود استفاده کنید.

-تغذیه مناسب میتواند به شما کمک کند تا پوستی زیبا و شفاف داشته باشید.

منبع:آرایشیک[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. ممنون بابت راهنمایی هاتون

سوالات، نظرات و پیشنهادات