تالار نت تالار عروسی
 

داماد ها بخوانند | چگونه عروس خانم را در روز عروسی سورپرایز کنم؟

  abtahi      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
سوپرایز عروس


روز عروسی روز بسیار پراسترسی است و معمولاً همیشه خانواده‌های عروس و داماد و البته خود آن‌ها برای برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل و نوع ممکن تلاش بسیار فراوانی می‌کنند. با کمی فکر برای سوپرایز کردن همسر میتونید بهترین خاطره ها رو بسازید.

سوپرایز عروس

همانطور که می‌دانید خانم‌ها روحیه‌ی لطیفی دارند و تحمل استرس و فشار روحی برایشان سخت‌تر است. بنابراین آقا داماد می‌تواند با انجام برخی کارهای کوچک عروس خانم را خوشحال کند و اندکی از استرس این روز را کم کند. در ادامه چند مورد از بهترین ایده‌های سورپرایز عروس در روز عروسی را با هم می‌بینیم.

۱. یادداشت‌های عاشقانه

آقا داماد می‌تواند یادداشت عاشقانه‌ای را از قبل آماده کند و از مادر عروس بخواهد که بعد از خواب عروس خانم در شب قبل از عروسی آن را بالای سر عروس خانم قرار دهد تا صبح به محض بیدار شدن از خوای این یادداشت را ببیند و اندکی از استرس این روز بزرگ را فراموش کند.
یادداشت‌های عاشقانه یکی از بهترین ایده‌ها برای سوئرایز عروس خانوم در روز عروسی است.
یادداشت‌های عاشقانه یکی از بهترین ایده‌ها برای سورپرایز عروس خانم در روز عروسی است.

۲. نوشتن متن عاشقانه زیر کفش عروس

آقا داماد می‌تواند متن عاشقانه‌ای را که در آن به عشق خود نسبت به عروس خانم ابراز می‌کند را زیر کفش عروس بنویسد و از این طریق او را سوپرایز کند.
متن عاشقانه زیر کفش عروس می‌تواند در روز عروسی او را هیجان‌زده کند.
متن عاشقانه زیر کفش عروس می‌تواند در روز عروسی او را هیجان‌زده کند.

۳. نمایش خاطرات چند سال آشنایی

اگر می‌خواهید عروس خانم را در روز عروسی خود غافلگیر کنید یک فیلم کوتاه یا اسلاید از عکس‌هایی که طی چند سال آشنایی با هم گرفته‌اید تهیه کنید و در مراسم عروسی خود آن را پخش کنید. مرور خاطرات از روز اول آشنایی تا روز عروسی بسیار لذت‌بخش و رمانتیک خواهد بود.
مرور خاطرات در طی چند اسلاید یا فیلم کوتاه می‌تواند در روز عروسی بسیار رمانتیک باشد.
مرور خاطرات در طی چند اسلاید یا فیلم کوتاه می‌تواند در روز عروسی بسیار رمانتیک باشد.

۴. آتش‌بازی

آتش‌بازی یکی از کارهای هیجان‌انگیز است که در جشن‌ها و مراسم مختلف انجام می‌گیرد. اگر بتوانید در روز مراسم عروسی خود یک برنامه‌ی آتش‌بازی ترتیب دهید موفق خواهید شد عروس خانم را شگفت‌زده کنید و حس خوبی در او ایجاد کنید.
آتش‌بازی یکی از کارهای هیجان‌انگیزی است که می‌تواند عروس خانوم را سوپرایز کند.
آتش‌بازی یکی از کارهای هیجان‌انگیزی است که می‌تواند عروس خانم را سوپرایز کند.

۵. حکاکی روی حلقه‌ی عروسی

حلقه‌ی عروسی شما یکی از اجزای منحصر به فرد در رابطه‌ی شما است. می‌توانید برای سوپرایز کردن عروس خانم یک کلمه‌ی عاشقانه را در داخل حلقه حکاکی کنید و در روز عروسی موقعی که می‌خواهید حلقه‌ی ازدواج را در انگشت او قرار دهید این نوشته را به او نشان دهید و از این طریق او را هیجان‌زده کنید.[تعداد: 18    میانگین: 2.6/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات