تالار نت تالار عروسی
 

قیمت تالار عروسی و باغ تالارهای تهران

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری جوانان و زوج های جوان قیمت تالارهای عروسی است. شاید بسیاری از آنها در شروع زندگی هزینه لازم را جهت برگزاری مراسم عروسی مد نظر نداشته باشند و قیمت ها و هزینه های برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی بزرگترین مشکل آنها باشد و از هزینه های سنگین این مراسم که در ابتدای زندگی مشترکشان باید پرداخت کنند گله مند باشند. هزینه هایی که از قبل از مراسم مانند بله برون، خرید عروسی، خرید طلا و سرویس، مراسم عقد و … شروع می شود و تا پایان مراسم عروسی ادامه دارد.

تجملات و چشم و هم چشمی مهمترین عامل بالارفتن هزینه های عروسی

روی آوردن به تجملات و البته چشم و هم چشمی یکی از مهمترین عواملی است که زوج ها تصمیم به برگزاری مراسم عروسی با هزینه های سنگین میگیرند. برگزاری مراسم عروسی با تجملات مختص اقشار ثروتمند جامعه نیست. یکی از عواملی که باعث شده آمار ازدواج در کشور ما پایین بیاید همین چشم و هم چشمی ها و برگزاری مراسمات سنگین است. در صورتی که اگر مقداری این هزینه ها و تجملات کاهش یابد می تواند به زوج هایی که در ابتدای زندگی مشترکشان هستند کمک زیادی کند.

 

قیمت منو تالارهای تهران, قیمت تالار عروسی 99

حداقل قیمت برگزاری مراسم عروسی در تالار پذیرایی

میزان هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران سال 99 با توجه به منطقه، نوع تالار، خدمات و کیفیتشان تفاوت بسیاری دارد . حداقل هزینه برگزاری مراسم عروسی در یک تالار همراه با میوه، شیرینی و شام مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس و … برای هر مهمان چیزی در حدود 25 تا 70 هزار تومان می باشد که این هزینه در تالارهای مجلل تر و VIP از 100 تا 250 تومان و بالاتر می باشد.

برگزاری مراسم عروسی در کنار تالار هزینه های دیگری را نیز شامل می شود مانند میوه و شیرینی، عکاسی و فیلم برداری، اتاق عقد، خواننده و موسیقی، گل آرایی، شمع آرایی و … . در کنار این هزینه ها هزینه های حق سرویس، مالیات بر ارزش افزوده، ورودی، پارکینگ و … نیز به قیمت تمام شده شما افزوده می شود که این هزینه های هرکدام از این خدمات در هر تالار بسیار متفاوت است و به قیمت تمام شده شما می افزاید.

یکی از قابل توجه ترین هزینه ها شام عروسی است. شام عروسی نیز با توجه به نوع تالار و منوی انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. به طول میانگین یک مدل غذا برای هر نفر در حدود 19 هزارتومان و با دو مدل غذا همراه با مخلفات حدود 22 هزار تومان، سه مدل غذا در حدود 25 هزار تومان و چهار مدلغذا همراه با مخلفات در حدود 30 هزارتومان است. در صورتی که منوی انتخابی شما سلف سرویس باشد از 40 هزارتومان برآورد می شود.

میوه و شیرینی مراسم عروسی نیز با توجه به نوع آن و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. به طور میانگین میزان هزینه مورد نیاز در یک مراسم عروسی بین 8 تا 20 هزار تومان است.

تالارهای عروسی تهران, قیمت تالار تهران

 

قیمت ورودی تالار عروسی

ورودی تالار پذیرایی نیز یکی از آیتم هایی است که تالارهای پذیرایی از میهمانان خود دریافت میکنند و می تواند در قیمت تالار عروسی تاثیر بگذارد. البته بسیاری از تالارها این هزینه را ندارند و ورودی آنها رایگان است یا فقط ورودی آخر هفته را دریافت می کنند. بطور معمول ورودی آخر هفته و اعیاد بیشتر از ورودی آخر هفته و اعیاد است. بطور مثال میانگین ورودی آخر هفته برخی تالارها 800 هزار تومان است که این نیز بستگی به نوع تالار تا 3 ملیون تومان افزایش می یابد.

قیمت و هزینه اتاق عقد مجزا

هزینه اتاق عقد در تالارهای معمول و متوسط در تهران بین 300 تا 800 هزار تومان می باشد. این هزینه در تالارهای مجلل و قدیمی تر بین 1میلیون تا 3 میلیون تومان است. تزئینات داخلی اتاق عقد و گل آرایی آن می تواند در قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین در اکثر تالارها هزینه سفره عقد جداگانه محاسبه می شود.

قیمت منوهای تالارهای عروسی در سال 08

در اواخر سال 97 و سال 98 با توجه به تورمی که وجود داشت قیمت ها افزایش خیلی بیشتری داشتند و این موضوع بر روی کلیه خدمات عروسی و بخصوص قیمت غذای تالارها تاثیر زیادی داشته است.

در ادامه لیستی از تالارهای پذیرایی و باغ تالارهای تهران را مشاهده می نمایید که می‌توانید درخواست قیمت خود را ارسال نمیاید تا تالار مربوطه اطلاعات لازم را برای شما ارسال نماید.

با تشکر از همراهی شما با سایت ” تالار نت “

ادامه ...
سالن زیبایی شیرین بهرامی نیا غرب
آرایشگاه عروس شیرین بهرامی
شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان رامشه
تالار ایرانیان نیاوران تا ۴۵۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۰%
تخفیف
تالار پذیرایی ایرانیان (جماران)
نیاوران،خیابان جماران،خیابان حسن پور،انتهای ششم، تالار ایرانیان
تا ۵۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۲۰%
تخفیف
تالار پذیرایی ماهان
بلوار اشرفی اصفهانی - بالاتر از پل حکیم- سه راه باغ فیض - خیابان ناطق نوری- تقاطع ابراهیم نوری - پلاک ۹
تالار پذیرایی رویال وایت تا ۴۰۰ نفر
تالار پذیرایی رویال وایت
فداییان اسلام جنوب، پل سیمان
تالار پایتخت آرژانتین تا ۶۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۵%
تخفیف
تالار پذیرایی پایتخت
میدان آرژانتین، به سمت حکیم شرق، ورودی شمالی پارکینگ بیهقی
عکس تالار رویال کلاسیک تا ۶۰۰ نفر
تالار رویال کلاسیک
بزرگراه آزادگان،خیابان فداییان اسلام بلوار ابریشم
باغ تالار لوکس لشکری, باغ عروسی لشکری احمد آباد تا ۶۰۰ نفر
۱۵%
تخفیف
باغ تالار ونوس (میرزایی)
احمد اباد مستوفی میدان پیامبر به سمت میدان نماز، ورودی بهمن اباد، خیابان گلنار، کوچه ی گلناز، باغ تالار ونوس
تالار پردیس شهر ری تا ۷۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۵%
تخفیف
تالار پذیرایی پردیس
شهر ری، میدان بسیج، خیابان ابن بابویه، نبش خ شهید نبی پور، تالار پردیس
باغ تالار عروسی جزیزه آبی احمد آباد مستوفی تا ۱۰۰۰ نفر
باغ تالار جزیره آبی
اتوبان همت غرب، آزادگان جنوب، کند روی فتح، ۵۰۰ متر بعد از احمد آباد مستوفی، خیابان علی صیاد شیرازی،انتهای خیابان پلاک ۲۱، باغ تالار جزیره آبی
باغ تالار مشاهیر تهران ستارخان تا ۵۰۰ نفر
تالار پذیرایی و باغ تالار مشاهیر
تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان جهانی نسب
تا ۸۰۰ نفر
پکیج
تخفیفات
باغ تالار ماهان | گرمدره
کرج، کیلومتر ۲۴ جاده مخصوص تهران کرج، گرمدره، روبروی اتمسفر، خ تاج بخش، باغ تالار ماهان
تالار رویای آبی پاسداران تا ۶۵۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۰%
تخفیف
تالار پذیرایی رویای آبی
تهران، پاسداران، انتهای بوستان دوم (اخوان)، بلوار گیلان شرقی، پلاک ۹، تالار پذیرایی رویای آبی