تالار نت تالار عروسی
 

باغ تالار قصر ملک

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تالار پذیرایی قصر ملک، تالار عروسی قصر ملک اسلامشهر


تالار پذیرایی قصرملک در اختيار داشتن دو سالن بسيار مجلل و با شکوه آمادگي پذیرایی از مراسم و ميهماني هاي شما را با ظرفيت پذیرایی بيش از 1000 نفر دارد و از تیر ماه سال 1385 آغاز به کار نموده است.

ورود به تالاری باشكوه

ورود به تالار  بسيار مجلل قصر ملک  که در طراحي کلاسيک آن هيچ نکته اي از ديد طراحان برجسته آن پنهان نمانده است ، اين اطمينان خاطر را به شما مي دهد که ، به مکاني متفاوت پاينهاده ايد که مي تواند مطابق با شان شما پذیرای ميهمانانتان باشد . رنگ و مواد کارشده بر روی دیوارها  بانرده هاي فرفورژه ، با انحنائي نرم شما را به دو طبقه فوقاني محل قرارگيري سالنهاهدايت خواهد نمود . ورود به سالن پذیرایی با سقفهائي بلند و کم  ستون بي شک تالارهاي بزرگ در تاريخ هنر معماري کلاسيک را در ذهن هر بينندهاي متبادر خواهد نمود .

آراستن ميزها با گلهاي زيبا و با طراوت ، بيانگر ظرافتي استکه در پس اين نظم نهفته است . مديريت و پرسنل موقر ، مودب و آموزش ديده واحدتشريفات با نهايت دقت بر همه چيز نظارت دارند . و پذیرایی بسيار مجلل آنان بامنوهاي فوق العاده لوکس و تشريفاتي از ميهمانان شما بر احساسي که از بدو ورود بهتالار قصر ملک داشته ايد مهر تائيد خواهند نهاد . چنين فضائي اين امکان را فراهمنموده است تا کساني که مايل هستند از ميهمانان خود در محيطي مجلل و باشکوه به نحويفاخر پذیرایی نمايند ؛ تالار قصر ملک  را بعنوان انتخاب اول خود قراردهند.

ازدواج پيوند ی است که در نهايت پاکي وصميميت ميان دو انسان بر قرار مي شود . هر خانواده اي علاقمند استکه نهايت تلاش را براي هر چه زيباتر برگزار نمودن چنين پيوندي انجام دهد .

سالن عقد

دو سالن مجزا براي خانمها و آقايان و يک سالن عقد زيبا که با سليقه بسيار آراسته شدهاست با تشريفات بي نظير و پذیرایی با انواع غذاهاي لذيذ خاطره اي بياد ماندني درذهن شما و ميهمانان گرانقدرتان به يادگار خواهد نهاد .

تالار پذیرایی قصر ملک  آمادهاست تا مراسم خاص شما را آنگونه كه آنرا طراحي مي كنيد برگزار نمايد .

مراسم ديپلماتيک و اداری در تالار پذیرایی قصر ملک

سفارتخانه ها و ارگانهای دولتی و شخصی  بسياري تالار قصر ملک  را براي برگزاري مراسم و ميهمانيهاي رسمي و غير رسمي خود انتخابنموده اند .
معماري بسيار فاخر ؛ پرسنل آموزش ديده و پذیرایی در كلاس بين المللياز علل اصلي اين انتخاب است .

نمايشگاه ها

وسعت سالن ها ، سقف هايبلند ، رنگ آميزي بسيار زيبا و امكانات نور پردازي فوق العاده پيشرفته ؛ به همراهتخصص پرسنل ؛ تالار قصر ملک  را به مكاني مناسب براي برگزاري انواعنمايشگاه ها تبديل نموده است .
شركتهاي بسياري تجربه برگزاري نمايشگاه محصولاتخود را در مكانهاي خاص دارند . آنها ميدانند كه مكاني كه در بدو ورود بتواند نظرمراجعه كنندگان را بخود جلب نمايد ، تاثير بسزائي در افزايش فروش خواهد داشت .
مجموعه ملک  به دليل دارا بودن طراحي معماري خاص و در مکانی سرسبز  اين امكان و فرصت را براينمايش هرچه بهتر حصولات فراهم خواهد نمود .

همایشها و سمینارها در تالار قصر ملک

براي بسياري از شرکتهاو موسسات دولتي و خصوصي برگزاري سميناري که بتواند تمامي ابعاد و زواياي آن برنامهريزي شده باشد ، امري بسيار مهم و حياتي است . فضائي اطمينان بخش ومناسب ، نوريپردازي درست ، تجهيزات صوتي و تصويري روزآمد و مدرن و بخصوص پذیرایی مناسب از جملهنيازهاي ابتدائي است که دغدغه خاطر هر برگزار کننده سمينار است . مديريت تالارقصر ملک يکي از اهداف اساسي خود را ارائه خدمات به سمينارها قرار داده و با انجاممطالعات لازم پيرامون نيازها و مسائل برگزاري سمينارها در کشور ، اقدام به آموزشهاي تخصصي به پرسنل خود در اين زمينه نموده و با فراهم کردن انواع تجهيزات صوتي وتصويري و كامپيوتري آماده ارائه برجسته ترين خدمات سميناري در کشور است. سپردن آنچيزي که در برگزاري يک سمينار به آن خدمات وتشريفات لازم مي گويند به پرسنل آموزشديده تالارقصر ملک  ، بسياري از دغدغه هاي خاطر مديران و برنامه ريزان سمينارها رامرتفع خواهد نمود . شايد به همين دليل است که تاکنون بسياري از شرکتهاي داخلي وخارجي  با اینکه به تازگی تالار افتتاح گردیده  تالار قصر ملک  را بعنوان محل برگزاري سمينار خود در کارتدعوت قيد نموده اند !!

گالری تصاویر تالار قصر ملک احمدآباد مستوفی[تعداد: 70    میانگین: 3/5]


اطلاعات تماس

مدیریت گزی
تلفن ۵۶۷۱۲۸۶۸
موبایل ۰۹۱۲۰۱۵۶۷۰۵
نشانی احمد آباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم
ظرفیت ۶۰۰ میهمان

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالار نت" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.سوالات، نقد و بررسی

 1. من عروسیم اینجا بود. تالار خوب و جمع و جوریه. دسترسی و موقعیتش تو منطقه خوبه. از همه مهمتر کیفیت غذاشه که خیلی راضی بودم. با تشکر از مدیریت محترم آقای خسروی

 2. سلام
  با همسرم تالارش رو دیدیم. به قول دوستمون موقعیتش خیلی خوبه.
  یک ساختمان خیلی خوب و کامله
  با تشکر از شما

 3. واقعا قصر ملک تالار خوبیه. من قبلا اینجا رفتم و الان قصد داریم جشن عروسیم رو اینجا بگیرم

 4. خدا رو شکر که مراسممون رو تو این تالار گرفتیم.
  همه چیز خوب بود. بخصوص کیفیت غذا که همه مهمانها راضی بودن
  از همینجا ازکلیه مسئولین تشکر میکنم.

 5. دقیقا 10 روز دیگه عروسی ما تو این تالاره.
  امیدوارم همه چی به خوبی و خوشی برگزار شه و همه خاطره خوبی داشته باشن.

 6. محمدرضا دستوري

  ما مهمان اين عروسي بوديم
  قاشق ها اصلا شسته نشده بود
  توي عروسي همه مسخره مي كردن.
  پدر داماد كلي خجالت كشيد. واقعا تاسف بار بود.

  • تالار خوبی بود غداهاش هم خوب بودولی تدارکاتش و پذیرای خدمه هاش افتضاح بود خیلی از مهمانها خجالت کشیدم میزها از شیرینی ومیوه مرتب شارژ نمیشد بشقابها هم مرتب تمیز نمیشدخدمه ها به جای پذیرایی دور یک میز برای خودشون نشسته بودند گپ میزدن تازه شیرینی هم برای کارهای نکرده خواستن من به عنوان مادر عروس راضی نبودم .

سوالات، نظرات و پیشنهادات