تالار نت تالار عروسی
 

تزیین سفره عقد/ مدل ها و ایده ها+ عکس

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  
سفره عقد مجلل


در تزیین سفره عقد و چیدمان آن سلیقه و سبک طراحی بسیار مهم است. در صورتی که در طراحی سفره عقد نکات طراحی و رنگ بندی را رعایت نکنید با هزینه‌های بسیار زیاد هم نمی‌توانید سفره عقدی مطلوب و زیبا را طراحی و ایجاد نمایید. گاهی با کمترین امکانات و ایده‌هایی بکر و تازه می‌توانید سفره عقدهایی زیبا داشته باشید. مهم نوع چیدمان و استفاده صحیح از لوازم و تجهیزات استفاده شده در سفره عقد است که شما به بهترین شکل از آنها استفاده نمایید.

سبک‌های مختلفی از سفره عقد وجود دارد که بسته با سلیقه‌های مختلف انتخاب می‌شوند. برخی سفره عقدهای رنگ آب دار را دوست دارند و تنوع رنگ در سفره عقد برای آنها اهمیت دارد و برخی سادگی و سبک کلاسیک در سفره عقد را می‌پسندند. ظروف و تجهیزات مورد استفاده از سفره عقد با توجه به نوع سفره عقد می‌تواند متغیر باشد. سفره عقدهای سیلور و نقره‌ای با ظروف پایه بلند یکی از پرطرفدارترین مدل‌های سفره عقد به شمار می‌روند.

نوع گل آرایی، میوه آرایی و همچنین شمع آرایی در سفره عقد می‌تواند زیبایی آن را چند برابر کند. پس در هنگام انتخاب سفره عقد از نحوه گل آرایی و میوه آرایی آن اطلاع پیدا کنید و فقط به رنگ و قیمت آن توجه نکنید.

در ادامه سفره عقدهای متنوع با سبک‌های متنوع در تزیین و طراحی را مشاهده می‌کنید که می‌تواند به انتخاب شما و یا ایده گرفتن در طراحی سفره عقد کمک نماید.

 

تزیین سفره عقد/ مدل ها و ایده ها

زیباترین سفره عقد

تزیین سفره عقد

سفره عقد مجلل

مجلل ترین سفره عقد

تزیین نان پنیر سبزی

تزیین نان پنیر سبزی سفره عقد

نان و پنیر سبزی سفره عقد

تزیین سفره عقد/ مدل ها و ایده ها

تزیین سفره عقد

سفره عقد فیروزه ای

سفره عقد با پایه های فیروزه

میوه آرایی سفره عقد

مدل ها و ایده های طراحی سفره عقد

تزیین سفره عقد, مدل های متنوع تزیین سفره عقد

مدل سفره عقد مجلل

سفره عقد با شکوه

مدل‌های متنوع سفره عقد

سفره عقد سنتی

سفره عقد سنتی

سفره عقد ظروف پایه بلند

زیباترین مدل سفره عقد نامزدی و عروسی

سفره عقد

تزیین سفره عقد زیبا[تعداد: 2    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات