تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی در انتخاب لباس عروس یا لباس نامزدی با رنگ صورتی

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۳,۲۷۱ بازدید  
لباس عروس رنگ صورتی, لباس نامزدی رنگ صورتی


پوشیدن لباس عروس با رنگ صورتی در واقع انتخابی خاص و منحصر به فرد است. عموما لباس نامزی را رنگی انتخاب میکنند اما شاید کسی باشد که بخواهد متفاوت از دیگران باشد و لباس عروسی صورتی را برای خود انتخاب نماید. آرایش عروس ظاهراً عمری هزارساله دارد، اما تنها زمانی ظاهر عروس شکوهمند خواهد شد که لباس سفید رنگ را برتن می‌کند. با این حال برای متفاوت بودن می‌توان استایل ها و آرایش صورتی را انتخاب کنید. بسیار می‌تواند زیبا باشد وقتی به گل‌های رز مزین شوید. در زیر سه پیشنهاد برای استفاده از تم صورتی در آرایش و لباستان را مطالعه می‌کنید.

استفاده از نوارهای زرق و برق دار به همراه گل رز اولین پیشنهاد ماست. با یک سایه خیره کننده بر روی صورت و استفاده از براق کننده در ناحیه لب می‌توانید این زیبایی را دو چندان کنید. با این که این نوع آرایش کلاسیک نیست، اما ملایم بودن آن به نوعی سنتی به حساب می‌آید.

 

رنگ صورتی

 

پیشنهاد دوم ما کمی جسورانه خواهد بود. یک خط سایه از محل ظریف تا محلی که باریک‌تر می‌شود ادامه دهید. مراقب باشید محو کردن چروک دایره‌ای چشم موجب دو برابر شدن ریمل مژه و ابرو نباشد. حالا با پوشیدن یک لباس صورتی بسیار زیبا به نظر خواهید رسید

بدون شک آرایش شما کامل نخواهد بود تا زمانی که خط چشم گربه‌ای را تجربه نکرده‌اید. این آرایش شامل خط چشم صورتی رنگ به همراه مقداری براق کننده خواهد بود. این آراش چهره با رژ لب صورتی و گل‌های رز زیباترین ترکیب ممکن را رقم خواهد زد.

پیشنهاد یک گل سوسن در لباس شما به همراه یک سایه ملایم بر صورتتان نیز بسیار جالب توجه خواهد بود. این کار در لایه بندی آرایش به شما کمک می‌کند و باعث می‌شود فردی ریزبین به نظر برسید. با دنبال کردن راه حل‌های بالا می‌توانید مطمئن باشید انتخابتم صورتی برای لباستان مورد توجه و ستایش مهمانان قرار گرفت.

با تالارنت از جدیدترین نکات و اطلاعات لازم در زمینه برگزاری مراسم بهره ببرید و انتخاب خود را با ما انجام دهید. تالارنت معرفی کننده برترین برندهای برگزاری مراسم در سطح کشوراست

 [تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات