تالار نت تالار عروسی
 

چگونه برای ماه عسل چمدان را ببندیم

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
چمدان ماه عسل


قرار نیست اسباب کشی کنید. تنها برای مدت کوتاهی به مسافرت می روید. اکنون شما با تعداد زیادی از لباس هایی که نمی پوشید، لوازم آرایشی بهداشتی که مصرف نمی کنید و موارد این چنینی محاصره شده اید. در این جا راهکار هایی را پیشنهاد می دهیم تا از شر موارد اضافی خلاص شوید.

کیف ها

بیشتر مسافران فصلی از این که قبل از چیدن، چمدانشان را چک کنند ابا دارند. اما بهتر است بدانید یک کیف جادار و بدون چین و چروک با استحکام مناسب و دسته هایی که راحت باشند بهترین گزینه ما هستند. البته بازهم چمدان مزیت های منحصر به خود را دارد، مثلا جیب هایی که برای لپ تاب و … تعبیه شده است.

به هر حال فراموش نکنید برای قسمت هایی که اسناد و مدارک را در آن قرار می دهید از قفل استفاده کنید. این کار به مراتب از دائما چک کردن راحت تر خواهد بود.
برای کتاب ها و مجلات یک کیسه پلاستیکی شیک و مناسب انتخاب کنید. هم چنین به یاد داشته باشید یک کیف زاپاس همراهتان داشته باشید و در آن تعدادی لباس راحتی، دارو های مورد نیاز و مواردی از این دست را قرار دهید تا در صورت گم شدن چمدان اصلی بتوانید یک شبانه روز را سپری کنید.

چمدان ماه عسل
چمدان ماه عسل

لوازم اصلی

بیشتر موسسات توریستی پیشنهاد می دهند از چند هفته قبل از مراسم لیست وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. البته اگر فردی با برنامه ریزی دقیق باشید یک هفته قبل از سفر هم می تواند کافی باشد، زیرا تهیه و قراردادن بسیازی از وسایل کمتر از چشم به هم زدن وقت می گیرد. سعی کنید ازلباس هایی که فکر می کنید بیشتر استفاده دارند یک جفت تهیه کنید تا در صورت کثیف شدن با مشکلات زمان بر رو به رو نشوید. سعی کنید کفشی تهیه کنید که پوشیدن و درآوردنش به نسبت راحت تر باشد. کشف مخصوص پیاده روی و کوهنوردی را هم فراموش نکنید، خصوصا اگر مقصد ماه عسل شما یک منطقه گردشگری و طبیعی باشد.

وسایل کمکی

تنها چیزی که مارا از حیوانات متمایز می کند توانایی ذهنی ما در حل مسائل مختلف است. به کمک همین ذهن خلاق بشری امروزه مجموعه ای از ابزار طراحی شده که به راحتی بسیاری از مشکلات مارا برطرف می کند. کمبربند های مخصوص یا چاقو های چند کاره نمونه هایی ازین موارد هستند. بسته به نوع مکانی که برای ماه عسل انتخاب کرده اید، این ابزار را فراموش نکنید.

محصولات آرایشی بهداشتی

قطعا شما مایل هستید بهترین ظاهر را در ماه عسل داشته باشید، اما فراموش نکنید که محصولات مورد نظر شما در طول سفر حساسیت زا نباشد. یک خط چشم مناسب، یک عطر ملایم، و محصولات مو چیز هایی است نباید فراموش کنید اما از همه مهم تر کرم زد آفتاب است. وسایل آرایشی چهره را به دو یا سه محصول محدود کنید.

لوازم اضافی

دارو های خود را فراموش نکنید.برای محکم کاری حتما آسپرین، تعدادی مسکن و پماد های ضد نیش حشرات را همراه داشته باشید. بسته های دستمال کاغذی کوچک نیز بسیار مهم خواهند بود. علاوه بر این مقداری پول برای خرید های بین راهی داشته باشید تا اگر دستگاه ای تی ام نبود دچار مشکل نشوید[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات