تالار نت تالار عروسی
 

5 سوال مهم قبل از انتخاب آرایشگاه عروس

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
آرایش عروسی


قبل از این که با آرایشگاه عروس مورد نظرتان قراداد ببندید و زیر دست آرایشگاه عروس دلخ آرایشگر بنشینید، باید از دو نکته مطمئن شوید. اولا اتفاقاتی که در طول مراسم رخ می دهد، از گریه ناگهانی شما تا بوسه هایی که به سمتتان سرازیر می شود آرایش شما را بهم نریزد. دوم این که زیبایی مورد نظرتان به طور کامل محقق شود.ممکن است در ابتدا انتخاب یک مدل آرایش به دلیل زیاد بودن گزینه ها سخت باشد اما با پرسیدن این پنج سوال می توانید یک انتخاب حرفه ای و مناسب داشته باشید.

آیا می توانم نمونه کارتان را ببینم؟

این سوال از کسی که قصد دارید آرایش خود را به او بسپارید ضروری است و می تواند کلیدی برای رسیدن به مدل آرایشی مورد نظر شما باشد. معمولا آرایشگاه های عروس و برخی از آرایشگرها سبک کاری خاصی دارند. با مقایسه نمونه کارها که معمولا در آلبومی جمع آوری شده است می توانید نزدیک ترین نوع آرایش به آن چه مورد نظرتان هست را بیابید. با مشاهده نمونه کارها مثالی از آن چه خواهید شد دستگیرتان می شود.

آیا برای انجام کار به موقعیت مکانی من خواهید آمد؟

اگر شرایط برای حضور آرایشگر در محل مورد نظر شما فراهم باشد، استرس روز مراسم را به شدت کاهش خواهد یافت. هم چنین می توانید بپرسید امکان حضورش در حین عکس برداری وجود دارد؟ زیرا ممکن است در حین عکس برداری بعضی تغییرات ظاهری نیاز باشد. این موارد بسیار با ارزش خواهد بود، حتی اگر متضمن هزینه های اضافی باشد.

آرایش عروسی

آیا خدمات آرایشی دیگر همچون تنظیم خط ابرو و … شامل کارهای شما خواهد بود؟

بعضی از طراحان آرایشی از یک یا دو هفته قبل از مراسم قرار هایی را برای خدمات جانبی مثل خط ابرو در نظر می گیرند. توجه داشته باشید کارهایی مثل تمیز کردن آبروها به روز عروسی موکول نشود زیرا باعث قرمزی پوست خواهد شد.

از چه برند هایی استفاده می کنید؟

بیشتر آرایشگران با تعداد محدودی برند آرایشی که معمولا در کیفشان قرار دارد کار می کنند. توجه داشته باشید محصولات خاصی از یک برند ممکن است در یک زمینه بهتر عمل کند. مثلا برای پوست از یک مارک استفاده کنید در حالی که برای آرایش چشم محصول برند دیگری بهتر باشد. مطمئن شوید به درخواست شما در این باره توجه خواهد شد. شاید در کیف آرایشی تان محصول خاصی دارید که تمایل دارید برای آرایش روز عروسی از آن استفاده شود. به راحتی سوال کنید آیا ممکن است از محصولات آرایشی مقبول من استفاده کنید.

آیا اجازه می دهید با روش کار شما از نزدیک آشنا شوم؟

با وجود نمونه کار و پورتفلیو، تماشای شیوه کار فرد می تواند شما را در تصمیم گیری نهایی یاری کند. اگر شما تصمیم خود را برای انتخاب یک طراح آرایشی گرفته اید، مشاهده کار او از نزدیک هزینه ای نخواهد داشت. چه بهتر خواهد بود اگر این امکان را به شما بدهد تا نمونه اولیه آرایش مو و چهره را برروی شما اجرا کند. می توانید با عکس گرفتن از زوایای مختلف، جزئیات بیشتری از مدل آرایشی تان داشته باشید و درموردش اظهار نظر کنید. هم چنین از نوع آرایش پوستی تان و مدت زمان ماندگاری آن اطلاعات کسب کنید.

با تالارنت بهترین و معتبرترین خدمات برگزاری مراسم در اختیار شماست.تنها با یک جستجو  ساده متناسب ترین گزینه ها را خواهید یافت![تعداد: 12    میانگین: 2.9/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات