تالار نت تالار عروسی
 

پنج سوالی که می توانید از طراح لباس عروس بپرسید

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
لباس عروس


شاید مهم ترین اتفاق پیش از برگزاری مراسم انتخاب لباس عروس باشد. اما در حین این انتخاب معمولا چه سوالاتی پرسیده می شود و لازم است چه نکاتی را بدانیم. برای رسیدن به جواب این پرسش مطلب زیر را از دست ندهید.

چقدر طول می کشد لباسم آماده شود؟

مهم ترین اطلاعاتی که در اولین ملاقات با طراح لباس عروسی تان می توانید به دست آورید، تاریخ دقیق آماده شدن لباس تان است.اگر هنوز تاریخی تعیین نکرده اید، نزدیک ترین زمان به روز عروسی تان را برای آن مشخص کنید.البته این زمان بسته به طرحی که انتخاب کرده اید از چندین ماه تا یک سال زمانبر است. طبیعتا طراح لباس شما هرچه حرفه ای تر باشد، تعداد سفارشات او بیشتر خواهد بود، پس بهتر است زودتر به سراغش بروید! مطمئن شوید لباس در زمان مناسبی به دستتان برسد تا وقت کافی برای تغییر جزئیات یا بررسی اندازه های آن داشته باشید.معمولا جلسات اندازه گیری و بررسی طرح ها دست کم سه جلسه زمان خواهد برد.

با توجه به فرم بدن من چه اشکالی را مناسب می دانید؟

ممکن است یک عروس در تمام طول عمر لباسی را در رویای خود تجسم کرده و با آن قدم زده باشد، اما با توجه فرم بدنش این لباس مناسب نخواهد بود. در حقیقت شاید مجبور شوند لباسی دقیقا مخالف آن چه در سر داشتند انتخاب کنند. به طراح خود اطمینان کنید، آن ها قطعا در این زمینه تجربه و اطلاعات کامل تری نسبت به شما دارند. این وظیفه آن هاست که بهترین طرح را به شما پیشنهاد دهند. به آن ها فرصت اظهار نظر دهند، همیشه بهترین نتیجه ها با ایده نهایی متفاوت خواهند بود.

لباس عروس

    لباس عروس

بهترین رنگ برای لباس من چه خواهد بود؟

امروزه در دنیای طراحی لباس عروس، رنگ های مختلفی به جای سفید که سالها مورد توجه است پیشنهاد می کنند. معمولا اگر رنگ مناسبی انتخاب و پارچه های زیبایی استفاده شود پیشنهاد خوبی خواهد بود. درضمن فراموش نکنید هرچه در ویترین است تنها گزینه های شما نخواهد بود، می توانید از فروشنده در مورد رنگ بندی طرح مورد نظرتان بپرسید.

بهترین پوشش برای زیر لباس عروس چه خواهد بود؟

امروزه لباس های عروس به قدری پیچیده است که افراد نمی دانند زیر آن چه می توان پوشی، اما تجربه نشان داده لباس زیر لباس عروس اهمیتی همچون خودش دارد. با توجه به ساعات طولانی که لازم است این لباس را برتن داشته باشید و آب و هوای فصلی، زیر پوش مناسبی انتخاب کنید که سبب آزار شما نباشد. لذا در انتخاب این نوع از لباس ها دقت لازم را داشته باشید.

آیا می توان بعد از انتخاب لباس به فکر کاهش وزن بود؟

این سوال بارها و بارها پرسیده شده است پس به جواب آن دقت کنید. کاهش وزن در فاصله نزدیک با روز مراسم کار درستی نیست. ممکن است مشکلات جزئی ای هنگام امتحان کردن لباس به چشمتان بیاید که با ایجاد تغییرات یا کاهش سایز اندامی خاص مشکل برطرف شود. در ضمن باید یادآوری کنیم همسر شما به همین شکلی که هستید وارد رابطه عاطفی با شما شده است. پس برای کاهش وزن خودتان را نکشید![تعداد: 2    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات