تالار نت تالار عروسی
 

10 تجربه زمستانی پیش از مراسم ازدواج

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروسی در زمستان


هرچه به فصل تعطیلات نزدیک می شویم، برنامه ریزی برای عروسی آخرین اولویت فکری در ذهن شما است. روزهای زمستانی احتمالا یک استراحت برای شما خواهد بود تا به جای فکر کردن به جزئیات سردرد آور و استرس زا، بر بهبود روابط خود و همسر یا شوهر آینده تان تمرکز کنید.

با هم رقابت کنید

از دیدن رقابت های آشپزی در تلویزیون ذوق زده می شوید؟ می توانید در منزل آن را انجام دهید.اعضای فامیل هم داوران مسابقه خواهند بود. این یک رویداد جذاب است حتما تجربه کنید. تالار الیزه

آشپزی زوج ها

اسکی یاد بگیرید

حتی اگر ورزش اسکی را در هر سطحی آشنایی دارید، از لذت آموختن در کنار هم غافل نشوید. اگر خودتان در سطح حرفه ای هستید به همسرتان بیاموزید و اگر هردو آماتور هستید، با ثبت نام در کلاس ها لذت با هم آموختن را تجربه کنید.

سورتمه و تیوب

اگر فرصت یادگیری اسکی به هر شکل فراهم نبود، هنوز هم دیر نیست. می توانید یک رقابت سورتمه یا تیوب سواری را در کنار هم تجربه کنید.

اسکی

به تئاتر بروید

تجربه دیدن تئاتر در کنار همدیگر یک تفریح نسبتا کم هزینه برای شب های زمستان خواهد بود. اگر یک تئاتر کلاسیک و رمانتیک را انتخاب می کنید گزینه ای مناسب است و به حال و هوای اسن روزهایتان نزدیک تر خواهد بود.

شب های فیلم

خوشبختانه این روزها فیلم های جشنواره ای معرفی خواهند شد و فضای علاقه مند شدن به فیلم حتی در بین کسانی که رغبت چندانی به این مقوله ندارند موج می زند. البته جشنواره های خوبی هست که می توانید با هزینه مناسب در یک سینمای مدرن همراه همسرتان به تماشای فیلم بنشینید.

گروه های داوطلبانه

با عضویت در یک گروه خیریه که فعالیت های اجتماعی به خصوصی انجام می دهند می توانید علاوه بر لذت در کنار هم بودن از روحیات اجتماعی یکدیگر بیشتر آگاه شوید.

نقش یک توریست را بازی کنید

یک شهر نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب کنید و به سفر یکروزه بروید. قطعا پاییز و زمستان زیبایی های خود را در هر شهر به گونه ای متفاوت ارائه می دهند. به سراغ موزه ها، جاذبه های طبیعی یا بازارچه های مخصوص بروید و از روزهای زمستان لذت ببرید.

عروسی در زمستان

سقوط آزاد و چتر سواری

این دو خیلی جزء تفریحات محسوب نمی شوند و بیشتر نوعی ماجراجویی به حساب می آیند. اگر هردو فکر می کنید افرادی بی باک و نترس هستید، یکدیگر را به چالش بکشید!

به خرید بروید

در دنیای خرید های اینترنتی شاید بوتیک ها و فروشگاه ها مثل سابق طرفدار نداشته باشند، اما هنوز یکی از قوی ترین گزینه ها برای خانم ها به حساب می آیند. البته بسیاری از بوتیک ها با مجهز شدن به فناوری های روز و ارائه خدمات نوین شما را شگفت زده خواهند کرد پس جای نگرانی نیست.

عکس های زمستانی؛ یک ایده ناب

بیشتر زوج ها عکس های عروسی را در فصل های گرم ترجیح می دهند، اما قطعا گرفتن عکس های پرتره در فصل زمستان و پاییز آن هم در دوران تکرار نشدنی نامزدی تجربه ای متفاوت خواهد بود، از آن غافل نشوید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. ممنون اطلاعات مفیدی بود

سوالات، نظرات و پیشنهادات