تالار نت تالار عروسی
 

7 نکته باعث کاهش استرس و افزایش آرامش عروس می شود

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
همراهان عروس


چه برای اولین بار همراه عروس باشید و چه سابقه اینکار را داشته باشید، خوب است از مسائل آزار دهنده و استرس زا آگاه شوید و آنها را برطرف کنید که در نهایت باعث آرامش عروس شوید. این مطلب حاصل مصاحبه با تعداد زیادی از همراهان عروس است. در این جا 7 چیز آزار دهنده و استرس زا برای عروس و راهکارهای جلوگیری از آن را خواهیم آموخت.

1. بی برنامگی
چرا آزار دهنده است: با پاسخ ندادن به تماس‌ها و ایمیل‌ها، از دست دادن قرارهای آرایشگاه و کارهایی از این دست شما وظیفه خود به عنوان همراه عروس را به خوبی انجام نمی‌دهید و ممکن است او را از انتخاب شما به عنوان همراه اول پشیمان کنید.
راهکار: لازم نیست تمام زندگی خود را به صورت شبانه روز وقف این وظیفه کنید، تنها کافی است با اولویت بندی کارهای مهم را با توجه بیشتری انجام دهید و در صورت نرسیدن به انجام یک وظیفه، با یک تماس یا هدیه از دلشان در بیاورید.

2. دعوت از همه مهمانان:
چرا آزار دهنده است: به عنوان همراه عروس وظیفه شماست تا با روحیه بسیار خوب دعوت از مهمانان را سامان دهید اما وقتی این وظیفه به طور کامل به شما محول می‌شود آزار دهنده است.
راهکار: با عروس در این مورد صحبت کنید. سعی کنید او را متوجه این مطلب کنید که دعوت از تعداد زیادی مهمان به تالار از حوصله و وقت شما خارج است. قطعاً با روی باز از شما استقبال خواهد کرد.

عروس آرامش استرس ساقدوش

3. سؤال پرسیدن‌های مکرر
چرا آزار دهنده است: قطعاً پرسیدن سؤال در مورد برخی جزئیات آرایش مو یا اطلاعات گرفتن در مورد تالار مشکل خاصی نخواهد داشت. اما وقتی بارها و بارها در مورد یک مسئله سؤال می‌کنید قطعاً برایش آزار دهنده خواهد بود.
راهکار: پرسیدن از او تنها منبع شما نباشد. ایمیل‌هایش را چک کنید، با مراکز طرف قرار داد برای عروسی صحبت کنید و نهایتاً از همراهان دیگر سؤال بپرسید

4. تا دقیقه نود برای خرید و ست کردن لباس همراهان عروس صبر کنید
چرا آزار دهنده است: همیشه این نگرانی برای عروس وجود دارد که لباس همراهان خوب از کار در نیاید، یا با دیگران هماهنگ نباشد. آیا به عنوان همراه این وظیفه شما نیست تا نگرانی او را برطرف کنید؟
راهکار: به محض دریافت جزئیات لباس آن را تهیه کنید. اگر در موعد مقرر موفق به تهیه لباس مورد نظر نشدید با او صادق باشید و در این مورد همفکری کنید.

5. هماهنگ نبودن با دیگر همراهان عروس
چرا آزاردهنده است: قطعاً یکی از زیبایی‌های مراسم هماهنگی عروس و همراهان او با یکدیگر است. و او حاضر نیست این نقطه قوت را با جدال بی دلیل شما با دیگران خراب کند.
راهکار: با فرد دیگری، کسی که هیچ گونه حضوری در مراسم ندارد گفت و گو کنید و از او چاره جویی کنید. قطعاً راهکار مناسبی به شما ارائه خواهد داد.

6. دائما به او برای خوردن غذا پیشنهاد بدهید
چرا آزاردهنده است: ممکن است به شما گوشزد کنند به عروس یادآوری کنید چیزی بخورد. اما این ماجرا اگر دائما تکرار شود او را کلافه خواهد کرد.
راهکار: سعی نکنید دائما به او یادآوری کنید چیزی بخورد. به جای این کار می‌توانید او را ترغیب کنید. مثلاً از سالاد میوه یا غذایی خاص که سرو شده است تعریف کنید. سعی کنید. خوراکی‌های خوب در دسترس باشند.

7. انتشار عکس‌ها در صفحات اجتماعی
چرا آزاردهنده است: ممکن است داماد تا قبل از مراسم موفق نشود عروس را ببیند. این کار شما باعث خواهد شد شوق نگاه آنان در اولین برخوردشان در مراسم فروکش کند
راهکار: انتشار عکس‌ها و فیلم‌هایی مراسم، خصوصاً بخش‌های مربوط به عروس را با هماهنگی او و به صورت محدود انجام دهید.
با رعایت نکات بالا می‌توانید مطمئن باشید هم شما و هم عروس از مراسم بهره خواهید برد.[تعداد: 1    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات