تالار نت تالار عروسی
 

اگر تعداد مهمانان شما در تالار کم است این مطلب را بخوانید

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۴,۹۱۸ بازدید  
تالار های کوچک


بدون شک لیست تعداد مهمانان و انتخاب تالار با ظرفیت کم یکی از چالش برانگیزترین بخش های برنامه ریزی برای عروسی خواهد بود. خصوصا اگر نیاز باشد تعداد مهمانان را باتوجه به بودجه تان کاهش دهید.اگر تصمیم گرفته اید لیست خود را کوتاه نگه دارید ایده های جالبی برای برگزاری مراسم برای شما خواهیم داشت.

باید به طور متوسط تخمین بزنیم هزینه هر مهمان به طور کل چقدر خواهد شد، و اگر در یک میز ده نفر بنشینند هزینه هر میز به طور میانگین چقدر تمام می شود. حال می توانید در مورد تعداد مهمانان مورد نظرتان برنامه ریزی کنید. این کاهش هزینه به شما کمک خواهد کرد در بخش های دیگر با دستان بازتری عمل کنید. در این جا چند ایده را پیشنهاد داده ایم تا اگر قصد داشتید لیست مهمانان را کوتاه تر کنید، از این ایده های جایگزین بهره ببرید.

گل آرایی بیشتر تالار

استفاده از گل ها در فضای تالار به هر شکلی زیبا خواهد بود. در استفاده از گل های طبیعی می توانید قدری زیاده روی کنید. یعنی استفاده از آن تنها به میز ها و ورودی تالار محدود نشود. بلکه در راهروها، راه پله ها،فضای داخلی و هر جا ممکن است کم بودن جمعیت به چشم بیاید استفاده کنید.

تزئین میز های تالار به طور ویژه

تنها صحبت از گل های بیشتر کافی نیست.اگر تصمیم گرفته اید لیست بلندی از مهمانان نداشته باشید، باید وقت بیشتری صرف جزئیات کنید. از چیدمان قسمت سلف سرویس گرفته تا تزئینات میز پذیرایی و نوشیدنی هایی که در مراسم سرو خواهد شد.البته فراموش نکنید این اقدامات برای کم کردن هزینه ها بود و قرار نیست تصاویر مجله ها و سایت ها را عینا اجرا کنید

ظرفیت کم تالار
تالار های کوچک

موسیقی

انتخاب یک فرد مشهور به تنهایی برای اجرای موسیقی کافی نیست. می توانید فردی با تجربه و با دستمزد کمتر را برای این کار انتخاب کنید و بازهم یک مراسم خاطره ساز را تجربه کنید.فراموش نکنید این کاهش قیمت دست شما را باز گذاشته است هر کس را می خواهید به عنوان دی جی دعوت کنید. البته بازهم نباید در هزینه زساده روی کنید.

روشنایی تالار

بعضی معتقدند هرچه بیشتر از چراغ های رنگارنگ استفاده کنید مهمانان را بیشتر تحت تاثیر قرار خواهید داد. با کم شدن تعداد مهمانان می توانید یک روشنایی زیبا و تاثیرگذار خلق کنید که برای این تعداد مناسب باشد.قطعا با یک هزینه مناسب می توانید محیط فوق العاده ای را آماده کنید و پشیمان نخواهید شد. در همین رابطه ببینید : تالار پارسیس

همیشه تعداد کم مهمان به معنی سرد و بی رونق بودن مراسم نخواهد بود. بخشی از بودجه ای را که ذخیره کرده اید صرف ایده های خلاقانه کنید و مطمئن باشید مهمانی شما زبانزد خواهد شد.

همچنین می توانید به صفحه “تالارهای ازدواج آسان” مراجعه کنید و لیستی از تالارهای را مشاهده و تالار درخواه خود را انتخاب کنید.[تعداد: 7    میانگین: 2.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات