تالار نت تالار عروسی
 

چگونه میزبانی شایسته در تالار عروسی باشید ؟

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
استقبال مهمانان


هر مقدرا که تالار عروسی و مراسم شما پر خرج و پر زرق و برق باشد، اگر نوع پذیرایی، استقبال از میهمانان و مدیریت مراسم به درستی انجام نشود این موضوع به چشم میهمانان شما نخواهد آمد. این مسئله دیگر بر کسی پوشیده نیست که روش ایستادن به صورت خطی برای استقبال از مهمانان منسوخ شده است. با این حال استقبال گرم و از مهمانان که درواقع دوستان و آشنایان خود شما هستند را نباید نادیده گرفت.به جای ایستادن بر در تالار یا جایی که مراسم برگزار می شود می توان روش های بهتری را جایگزین کرد تا بتوانید از مهمانان خود به گرمی استقبال کنید.

یک مهمانی خوش آمد گویی برگزار کنید

مهمانی های خوش آمد گویی یک روش بسیار مناسب است تا هم اعضای خانواده و اقوام طرفین بیشتر با هم آشنا شوند و هم از کارهای زمان بر مثل معرفی کردن در طول مراسم اصلی اجتناب شود.این مهمانی می تواند در منزل هر یک از خانواده ها یا در یک کافه برگزار شود. تنها شرط حضور هم این است که مهمانان بتوانند با یکدیگر گرم بگیرند! با این کار می توانید وقت بیشتری برای صحبت کردن در مورد ازدواجتان به هرکدام از مهمانان اختصاص دهید.

هنگام سرو شام بر سر میزها حاضر شوید

معمول ترین روش خوش آمد گویی به مهمانان حضور عروس و داماد بر سر هریک از میزها در طول سرو شام است.بعضی از زوج ها میز های تالار را تقسیم بندی می کنند. در حین این که یکی از آن ها در بخشی از سالن مشغول خوشامد گویی است، دیگری همین وظیفه را در بخش دیگر به عهده دارد.

استقبال مهمانان
استقبال مهمانان

برای سردر مراسم برنامه ریزی کنید

می توانید ورودی تالار عروسی را به گونه ای آماده کنید که مهمانان هنگام ورود مشغول کار خاصی شوند و استقبال شما را فراموش کنند. مثلا می توانید میزی از نوشیدنی یا پذیرایی مختصر آماده کنید به گونه ای که جلب توجه کند. فراموش نکنید وقتی را که به این بخش از مراسم،یعنی استقبال از مهمانان و فیلم گرفتن از آن، می کنید می توان به بخش های دیگر اختصاص داد. مثلا تعداد بیشتری عکس های پرتره تهیه کنید و…

براساس تعداد مهمانان تصمیم بگیرید

اگر تعداد مهمانان محدود و قابل کنترل است، خوش آمد گویی و تشکر بابت حضورشان نمی تواند وقت چندانی از شما بگیرد. می توانید به طور خلاقانه راه های دیگری برای خوشامد گویی داشته باشید. مثلا به طور همزمان در ابتدای مراسم در حالی که بازوی همسرتان را گرفته اید وارد تالار عروسی شوید ، گذرا از تالار عبور کنید و به طور ضمنی با مهمانان خوش و بش کنید.

افراد را از برنامه تان آگاه کنید

در این مورد هر تصمیمی داشتید حتما از قبل با تالار و افراد خانواده تان که مسئولیت مدیریت مراسم را به عهده گرفته اند هماهنگ باشید. هم چنین به گونه ای برنامه ریزی کنید که مهمانان سریعا از روند مراسم آگاه شوند و دچار سردرگمی نشوند.

با تالارنت می توانید از جدید ترین خدمات تالار و پذیرایی آگاه شوید. تنها با یک جستجو ساده از معتبرترین و موفق ترین برند های صنعت پذیرایی مطلع شوید و تالار ایده آل خود را بیابید.[تعداد: 22    میانگین: 2.9/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات