تالار نت تالار عروسی
 

جزئیات عروسی کاوه رضایی و فرنوش شیخی+مهمانان

  abtahi      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروسی کاوه رضایی فرنوش شیخی


نزدیک یک سال قبل که خبر عقد رسمی کاوه رضایی با فرنوش شیخی والیبالیست مطرح تیم‌ملی زنان ایران در رسانه‌ها به صورت رسمی منتشر شد. کاوه که بعد از جدایی از استقلال در ابتدای فصل قبل راهی شارلوا بلژیک شد، بعد از مدتی مقدمات حضور فرنوش شیخی در تیم والیبال زنان شارلوا را فراهم کرد.

عروسی کاوه رضایی فرنوش شیخی

به گزارش شهروند، این زوج موفق ورزشی اما حالا قصد دارند مراسم رسمی عروسی خود را در شرایطی برگزار کنند که خبر آن مثل بمب در فضای مجازی و رسانه‌ها ترکید؛ چرا که این مهاجم ملی‌پوش که البته فرصتی برای حضور در جام‌جهانی پیدا نکرد، می‌خواهد جشن عروسی خود را در منطقه زلزله‌زده اسلام‎آباد غرب استان کرمانشاه که در آن‌جا متولد شده است، برگزار کند.

عروسی کاوه رضایی فرنوش شیخی

کاوه رضایی با هماهنگی و مرخصی از مهدی بیات، رئیس ایرانی باشگاه شارلوا چهارشنبه شب از بلژیک عازم ایران می‌شود. البته مدیران باشگاه شارلوا هم در جشن عروسی کاوه شرکت خواهند داشت.

رضایی که در تعطیلات دو هفته قبل در ایران حضور داشت،‌ تمام تدارکات لازم را برای برگزاری مراسم عروسی خود انجام داد؛ کارت دعوت‌ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی‌اش داد و حتی برای میهمانان خود بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از تهران به کرمانشاه بروند و از آن‌جا با خودرو مسیر یک ساعته را تا اسلام‌آباد غرب پشت سر بگذارند.

اولین عکس منتشر شده از کارت عروسی کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کارت عروسی کاوه رضایی

از آن‌جا که کاوه رضایی دوستی قدیمی و صمیمی با بختیار رحمانی دارد، از این فوتبالیست قول گرفته در مراسم عروسی‌اش خوانندگی کند. اسلام‌آباد غرب و استان کرمانشاه از مناطقی هستند که در زلزله‌ سال گذشته آسیب دیدند و حالا کاوه رضایی و همسرش تصمیم گرفته‌اند شروع زندگیشان از جایی باشد که کاوه آن‌جا به دنیا آمده و این شادی عمومی و حضور این همه ستاره در کنار این مردم دلشکسته،‌ امید را به مردم کرمانشاه برگرداند.

دکتر نوروزی، دکتر ستوده، مدد جباری، روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و… ازجمله میهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در لیست دعوت‌شدگان هست یا نه؟! البته تعدادی از والیبالیست‌های تیم‌ملی زنان هم به واسطه همبازی‌بودن با فرنوش شیخی از جمله مهمانان این عروسی خواهند بود. به نظر می‌رسد که این جشن عروسی پر از اتفاقات جالب باشد.[تعداد: 10    میانگین: 2.1/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. آرزوی خوشبختی در زندگی و موقیت ورزشی برای کاوه رضایی عزیز دارم

سوالات، نظرات و پیشنهادات