تالار نت تالار عروسی
 

عروسی مجلل یک آقا زاده در تالار دانیال+ جزئیات و تصاویر

  ادمین      6 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروسی پسر آقای سفیر تالار دانیال


مراسم عروسی ای که هفته گذشته در تالار مجلل دانیال برگزار شد و متعلق به یکی از فرزندان سیاست مداران ایران آقای مرتضی مرادیان سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک بود حواشی زیادی را به دنبال داشت. این عروسی در تالارهای مجلل و لاکچری کشور به نام تالار دانیال در شهرک غرب برگزار شده بود و ماشین عروس نیز یک بنز گران قیمت بود. سید مرتضی صدر ساداتی که از مهمانان این عروسی بود بعد از به اشتراک گذاشتن تصاویر این مراسم عروسی از آقای سفیر سوالاتی پرسید در مورد اساس و پایه نظام جمهوری و گفت با این عروسی های آقازاده‌ها باید فاتحه نظام جمهوری را بخوانیم. در ادامه تصاویری از عروسی پسر آقای سفیر می بینید.

عروسی آقا زاده تالار دانیال شهرک غرب

عروسی پسر آقای سفیر در تالاری مجلل در تهران

سید مرتضی صدر ساداتی نوشت: آقای مرتضی مرادیان، سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک! ضمن تبریک دامادی آقا زاده‌تان و آرزوی خیر و عاقبت بخیری برای خانواده محترم…

عروسی آقا زاده تالار دانیال شهرک غرب

عروسی آقا زاده در تالار مجلل دانیال شهرک غرب

یکی از دوستان عکس‌های عروسی دیشب را در اینستا دیده بود و از من سؤالی پرسید که نتوانستم خوب جواب دهم…..

ایشان گفت: آقای سفیر جمهوری اسلامی هم انسان مذهبی هستند و هم آشنا به مبانی انقلاب. از آنجا که امام فرمودند: اگر مسئولین از کوخ نشینی به کاخ نشینی رفتند باید فاتحه جمهوری اسلامی را خواند … سؤال من این است که قطعا یک هزارم این ملت هم نمیتواند در لاکچری‌ترین سالن‌های کشور (دانیال، شهرک غرب) و با ماشین بنز برای فرزندشان مراسم بگیرند، آیا شما خود را مسئول نمیدانید؟ یا اینکه قرار است فاتحه جمهوری اسلامی را بخوانیم؟ یا اینکه تحلیل و تفکر امام نسبت به زندگی خصوصی مسئولین غلط و سطحی بوده؟. بنده نتوانستم خوب جواب بدهم، از شما و دوستان دیگر تقاضا دارم یک جوابی بدهید ما فوروارد کنیم؟

تصاویری از مراسم عروسی پسر آقای سفیر

 

عروسی پسر آقای سفیر تالار دانیال

عروسی مجلل پسر سفیر دانمارک در تالار تشریفاتی دانیال

عروسی پسر آقای سفیر تالار دانیال

عروسی آقا زاده تالار دانیال شهرک غرب

منبع : صراط نیوز

در همین رابطه ببینید : تالار مجلل دانیال

 



[تعداد: 8    میانگین: 2.8/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات