تالار نت تالار عروسی
 

نکات مهم برای استفاده از موی اضافی در شینیون عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
موی مصنوعی,‌ شنیون مو عروس


اضافه کردن مو مصنوعی شنیون عروس

بسیاری از عروس ها و خانم ها جهت انجام شینیون مورد علاقه خود مجبور به استفاده از موی اضافی و مصنوعی (اکستنشن) می‌شوند اما قبل از استفاده از آن باید به نکاتی مهم و ضروری در این باره توجه نمایید.

افزودن موی مصنوعی, موی اضافی عروس

نکات مهم در استفاده از موی اضافی در شینیون عروس

اگر شما یک مدل موی بسیار زیبا را در ژرنال آرایشگاه عروس انتخاب می کنید که در شب عروسی تان آن مدل را به آرایشگرتان سفارش دهید اما موهای شما بطور طبیعی حجم یا بلندی مدل موی مدل نظر شما را ندارد در نتیجه شما باید از موی اضافه یا استنشن کردن مو ها استفاده کنید.

در همین رابطه بخوانید : بهترین مدل های موی عروس ۲۰۱۵ در Pinterest

۱- انتخاب موی طبیعی

اول از همه اگر شما برای عروسی تان نیازمند به اکستنشن کردن (اضافه کردن مو) نیاز داشته باشید بهتر است از موی طبیعی و واقعی استفاده شود تا موهای مصنوعی که با الیاف پلاستیکی ساخته شده است. اگر چه موهای طبیعی گران‌تر است اما بخاطر براق بودن و زیباتر بودن بهتر است از این نوع مو استفاده کنید.

موی مصنوعی,‌ شنیون مو عروس

۲- مویی را انتخاب کنید که موهای طبیعی تان آسیب نزند

بسیاری از عروس ها این نگرانی را دارند که با اضافه کردن موی مصنوعی بین موهای شان موجب آسیب رساندن به موهای طبیعی شان شود. این به خود افراد بستگی دارد که چگونه از اکستنشن خود مراقبت کنند و البته آرایشگاه .

۳- هماهنگی با آرایشگر

بهتر است شما قبل از عروسی تان با آرایشگرتان در مورد مدل مو مورد نظرتان مشورت کنید و اگر نیازمند موی اضافه مقدار و رنگ دقیق موهایتان را تهیه کرده باشید. این‌کار سبب می‌شود شما مدل موی دقیق و اکتنشن رنگ موی خود را در مدل شینیون مورد نظر خود داشته باشید.

۴- مدت استفاده از اکستنشن

مطمئن شوید که وقتی شما به موهایتان موی مصنوعی اضافه می کنید چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و چه کارهایی نباید انجام دهید. بسیاری از عروس ها ممکن است بعد از عروسی به ماه عسل بروند و باید از نحوه نگهداری موهای اضافه خود اطلاع داشته باشند.  مثلا از آرایشگرتان بپرسید شما می توانید با این مدل اکستنشن موی مصنوعی به استخر بروید یا نه ؟[تعداد: 46    میانگین: 2.4/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات