تالار نت تالار عروسی
 

مراسم عروسی در جریان اپیدمی ویروس کرونا

 ادمین   10 ماه پیش   ارسال دیدگاه   ۶۹۰ بازدید  
عروسی کرونا


عروسی کرونا

آنچه لازم است بدانید اگر مراسم عروسی شما در ایام اپیدمی یا همه گیری ویروس کرونا واقع شده است.
زمانی که برای روز عروسی تان برنامه ریزی می کنید جزئیات زیادی هستند که باید به آنها بپردازید.

فرق نمی‌کند که تاریخ عروسی شما چه زمانی باشد ولی اگر این تاریخ وسط حراس ویروس کرونا است ممکن است از تاثیر آن بر برنامه ریزی و نقشه هایتان برای عروسی تان متعجب بشوید.

در حال حاضر چه شما برای برنامه ریزی در منزل برنامه ریزی کرده باشید یا بیرون از منزل اشیابی شماری اطراف شما هستند که با ویروس کووید 19 احاطه شده اند. تاثیر این شرایط بر عروسی شما واقعا به تاریخ عروسی تان بستگی دارد.

خبری که در تاریخ 15 مارس 2020 رسیده این است که مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری CDC رسما توصیه کرده عروسی ها در ایالت متحده به مدت 8 هفته با حتی تا نیمه ی ماه مِی کنسل شوند. در ایان نیز گفته شده تا اطلاع ثانوی از تجمعات خودداری و عروسی ها نیز برگزار نشود .

متاسفانه این به این معنی است که برنامه ی همه ی عروسی ها در طی چند هفته ی آینده باید تغییر کند. JoAnn Grejoli یک خدمات مجالس از Elegan Occasions می گوید : حقیقت این است که ویروس کرونا صنعت عروسی را از هم پاشیده است بخصوص برای عروسی هایی که طی چند ماه آینده است.

برنامه ریزی عروسی در ماه های آینده

برای کمک به شما به آنچه باید انجام دهید یا متاسفانه برای اینکه باید برنامه تان را عوض کنید ما با متخصصین این صنعت که شامل مشاوران مسافرتی و برنامه ریزان مراسم عروسی هستند صحبت کردیم تا نمای نزدیک تری از تاثیر ویروس کرونا بر برنامه ریزی های عروسی در این روز ها و چگونگی آمادگی برای ماه های آینده، به شما بدهیم.

توصیه کلی آنها؟ آماده باشید. اخبار را از نزدیک دنبال کنید و روی مذاکره با برگزار کنندگان مراسم متمرکز شوید.

همچنین اگر میتوانید یک مشاور استخدام کنید چون آنها می‌توانند به شما در هدایت این صنعت پیچیده و ارائه ی گزینه های بیشتر کمک کنند.
هر زمان مشکلی وجود دارد راه حلی نیز برای آن وجود دارد. مهم نیست در چه شرایطی هستید آنچه اهمیت دارد این است که خونسرد و آرام بمانید و به پیش بروید. این را یک پیام برای مراقبت از جسم تان بدانید استرس کمکی نخواهد کرد.

عروسی کرونا

Alison Laesser می گوید : بی شک این یک دوره‌ی دیوانه کننده برای همه است ولی دوستان و خانواده و مشاوران برای کمک به شما اینجا هستند تا کنترل همه چیز را در دست بگیرید و جشن تان را زمانی برگزار کنید که همه چیز آرام و مناسب جشن گرفتن است. در ادامه آنچه لازم درباره ی ویروس کرونا و زمان و مکان برنامه تان بدانید.

آور قرار است عروسی شما در طی 8 هفته ی آینده در ایالت متحده برگزار شود همان طور که گفته شد از تاریخ 15 مارس 2020 مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری رسما توصیه به کنسل کردن عروسی در طی این دوره کرده است و متاسفانه این بدین معنی است که عروسی ها در ایالت متحده تا نیمه ی ماه مِی برگزار نخواهد شد. اگر شما خودتان در چنین شرایطی می‌بیند ما برای کمک به شما اینجا هستیم.

بدانید که تیم برای راهنمایی شما در پروسه به تعویق انداختن عروسی تان با شما خواهد بود. Aleah Valley از سیاتل می‌گوید به عنوان مشاور ما می‌خواهیم که شما حتما جشن تان را برگزار کنید این حق شماست بیایید تاریخ را جابه جا کنیم تا این اتفاق بیوفتد شما در پیش برد این پروسه میتوانید از راهنمایی های قدم به قدم ما کمک بگیرید.

_اگر شما یک عروسی بین الملی را برنامه ریزی کرده بودید در حال حاضر ایالات متحده سفر به چین، ایران، کره جنوبی، ایرلند، انگلستان و بیشتر کشور های اروپایی را محدود کرده است.

اگر عروسی شما طی 2 ماه آینده در یکی از مجموعه های تالار عروسی یا باغ تالار ریزی شده است شما 2 گزینه پیش رو دارید: شما باید تاریخ عروسی تان را عقب بیاندازید با مکان عروسی تان را جا به جا کنید. Laesser Keck می گوید اگر تاریخ عروسی شما طی 2 ماه آینده نیست چگونگی شیوع این بیماری اهمیت پیدا می‌کند او و دستیارش Bryan گزینه هایی برای عروسی هایی که در مناطق شیوع برنامه ریزی شده بودند، دارند Laesser که اخیرا چندین عروسی را در ایتالیا برنامه ریزی می‌کرد می‌گوید پشتیبان های ما در حال مذاکره برای به تعویق انداختن مراسم آن دسته از مشتریانی هستند که در هر یک از مناطق مورد شیوع برنامه ریزی داشته اند و مجبور به عقب انداختن مراسم شان هستند. ما در حال گذراندن یک فاجعه ی طبیعی هستیم.

اگر شما برای برگزاری عروسی در نیمه دوم ماه می برنامه ریزی میکنید هنوز امید هست که طبق برنامه پیش بگید. این خیلی مهم است که اخبار را از منابع مورد اعتماد دنبال کنید و تصمیمات آگاهانه ای بگیرید.

اوضاع روز به روز و هفته به هفته تغییر می‌کند. تا اطلاعات مناسبی به دست نیاورده اید تصمیمی نگیرید. اگر عروسی تان را برای بعد از هشت هفته آینده برنامه ریزی کرده اید متخصصان به شما توصیه نمی‌کنند که تغییری در آن ایجاد کنید. Jove Meyer از نیویورک سیتی می‌گوید اگر عروسی شما در ماه ژوئن یا بعد از آن است شما میتوانید پروسه برنامه ریزی تان را دنبال کنید. در همین رابطه باغ تالارهای تهران را ببینید.

با این حال اگر با مشاورتان «البته اگر دارید» تماس بگیرید و گزینه های تان را مرور کنید ضرر نمی‌کنید. مخصوصا اگر شما به ٣٠ تا ۶۰ روز آخر قرارداد تان نزدیک میشوید قبل از آن به تبادل نطر جدی با تیم همراه تان نیاز داریدتا بهترین تصمیم را بگیرید. به طور خلاصه بهترین کار این است که یک تصمیم هوشمندانه در زمان مناسب بگیرید و با مهمان ها و مشاوران تان صادقانه و روشن صحبت کنید و توصیه های زیر را دنبال کنید.

گاهی بهتر است بدترین شرایط را در نظر بگیرید. در این صورت شما آمادگی بهتری خواهید داشت. اگر شما قراردادی امضا کرده اید «که امیدواریم این کار را کرده باشید» از طرف قرارداد تان بخواهید شما را راهنمایی کنند که اگر تست کرونا شما ویا همسرتان مثبت شد چگونه باید عروسی تان را به تعویق بیندازید.

عاقلانه ترین کار این است که با کسانی که با شما قرارداد دارند مثل عکاس یا مجری مراسم درباره کنسل کردن ویا به تعویق انداختن مراسم تان صحبت کنید و قرارداد تان را دوباره تمدید کنید.

یک عکاس عروسی می‌گوید شما باید مستقیم و روشن درباره نگرانی تان در مورد موضوع ضد عفونی کردن و سلامت مهمانها با مجری مراسم تان صحبت کنید وبه مهمان های تان اطمینان خاطر بدهید. شما با سوالات متعدد اعضای خانواده و مهمان ها مواجه هستید. Marlie از نیوجرسی توصیه می‌کند یک مطلب درباره ویروس کرونا در وب سایتتان بگذارید و اجازه دهید مهمان ها بدانند که آنها را در جریان هر تغییر برنامه ای خواهید گذاشت.

عروسی کرونا

همچنین می‌توانید لینک مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری CDCرا در وب سایت تان بگذارید تا مهمان ها به آخرین اطلاعات به روز دسترسی داشته باشند و راهنمایی های مرکز مدیریت و پیشگیری را دنبال کنید و توجه کنید که مجریان عروسی تان چگونه عمل می‌کنند تا مطمئن شوید مدعوین در امنیت خواهند بود. این عروسی شماست. مهم ترین روز در زندگی تان و چیزی که شما در جشنتان نمی‌خواهید این است که مهمان هایتان مریض بشوند.

بهداشت را بیشتر رعایت کنید. ما توصیه های CDCرا درمورد اصول بهداشت اولیه شکه شامل شستن دست ها ویا استفاده از ژل ضد عفونی بعد از هر بار دست دادن ویا لمس دکمه های آسانسور، باز کردن در، سوار شدن وسایل نقلیه و….. وخودداری از لمس صورت به خصوص زمانیکه در مکان عمومی هستیم را رعایت میکنیم.

یک پیشنهاد برای برگزاری مراسم عروسی

می توانید مراسم عروسی تان را بسیار محدود و کوچک در حد خانواده های درجه یک با رعایت کامل اصول بهداشت برگزار کنید و پخش زنده داشته باشید. برای افراد مسن ویا آن دسته از افراد که از سفر کردن اجتناب کرده اند، یک پخش زنده از مراسم عروسی تان بگذارید. بااستفاده از امکانات و تکنولوژی این روزها به آسانی می‌توان هر چیزی را در فضای مجازی به صورت زنده به اشتراک گذاشت.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات