تالار نت تالار عروسی
 

انتخاب حلقه ی نامزدی

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
مدل حلقه ی نامزدی 2015


حلقه ی نامزدی که اغلب اولین انگشتری است که خانم ها به دست میکنند به همین خاطر مدل ان بسیار مهم است.

عروس خانم ها معمولا به شکل حلقه ی نامزدی خیلی اهمیت میدهند چرا که بعد از ان حلقه ی رسمی عروس یشان را دست میکنند.

حلقه ی نامزدی معمولا از طلای سفید و جواهر برلیان است و بهتر است شکل ان ساده باشد در اینجا تصاویری از حلقه های نامزدی برایتان گذاشتیم پس بهتر است قبل از خرید انگشتر نامزدی وانتخاب حلقه ی نامزدی از این مدل حلقه ها هم دیدن کنید.

در اتخاب مدل حلقه ی نامزدی باید توجه داشته باشید که انگشتر نامزدی بهتر است ساده باشد و معمولا از یک برلیان درشت و یا به اصطلاح تک تخمک جواهر درست شده باشد تا جلوه ی بسیاری روی دست شما داشته باشد و انگشتر عقد رسمی یا همان حلقه ی ازدواج  از برلیان های بیشتر ونمای بیشتری هم باید برخوردار باشد تا با حلقه ی نامزدی متفاوت باشد.

سنگ برلیان چیست ؟
عملكرد منشور را به یاد بياوريد،يك سنگ برليان مي تواند نور را به طيفي از رنگ ها تبديل كند و آنها را منعكس كند.همانند زماني كه به يك  قطعه شيشه رنگي نگاه مي كنيم، رنگها در برليان مثل يك نوع فيلتر عمل ميكند و ميتواند از طيف نور كاهش دهد.رنگهای كم در ستگ  برليان باعث درجه بهتري از رنگ مي شود .

تراش یک برلیان، گردی آن، عمق و عرض سنگ برلیان و همچنین یک اندازه بودن تراشهای روی سنگ بر درخشندگی برلیان تاثیر دارند. تعداد زیادی از سنگ شناسان توجه زیادی به تراش سنگ که مهمترین ویژگی برلیان میباشد داشته اند چرا که حتی اگر برلیان رنگ در حد بالائی را هم داشته باشد ضعیف از تلاءلو آن میکاهد.عرض و عمق  سنگ برليان تاثیر زیادی دربرخورد پرتوهاي نور با برلیان را دارند و چگونگی انعكاس پرتوها ی نور كه عامل درخشندگي سنگ برلیان ميباشد.

 

این حلقه های نامزدی از جدیدترین وشیک ترین مدل حلقه های نامزدی و عروسی است

حلقه ی ازدواج

جدیدترین مدل حلقه ی نامزدی جواهرحلقه ی عروسی حلق ی عروسی

انتخاب حلقه ی عروسی انتخاب حلقه عروسی

حلقه ی نامزدیحلقه ی نامزدی مدل حلقه ی عروسی

جدیدترین حلقه ی برلیانحلقه ی عقد وعروسی

انگشتر نامزدیمدل حلقه ی عروسی حلقه ی ازدواج

حلقه ی نامزدی جواهرمدل حلقه ی نامزدی 2015 مدل حلقه ی نامزدی جدید

جدیدترین مدل انگشتر نامزدیانتحاب مدل حلقه نامزدی جدیدترین مدل حلقه عروس

انگشتر عقدمدل انگشتر نامزدی و عروسی جدیدترین مدل حلقه ی جواهر

جدیترین مدل حلقه ی نامزدیجدیدترین مدل حلقه عروسی جواهر مدل حلقه ی عقد طلا سفید و جواهر انتخاب حلقه ی عروسی برلیان مدل حلقه عروسی 2015 و جواهر[تعداد: 7    میانگین: 2.7/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات