تالار نت تالار عروسی
 

انتخاب لباس عروس مناسب اندام شما

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
لباس عروس افراد قد بلند


پیدا کردن لباس عروس مناسب با اندام شما ممکن است بسیار دشوار باشد و اگر لباس مناسب را پیدا نکنید روحیتان کاملا تزویر میشود و خود را در شب عروسی‌تان زیبا نمدانید بنابراین شما بایذ نوع اندامتان را بدانید که چه سبک لباسی برای ان مناسب است.

اگر شما لباس عروس مناسب اندامتان راپیدا کنید از ان لذت میبرید چرا که شما دران زیبا شدهاید پس مدل و فرم هیکلتان اولویت انتخاب شما برای لباس عروسی‌تان است.

شما بعد از خواندن این مقاله متوجه میشوید فرم اندام شما از کدام سبک است.

اندام فرم ساعت شنی و لباس عروس مناسب

در این مدل اندام بالاتنه و پایین تنه بدن در یک سایز مناسب با یکدیگر هستتند و تناسب کاملی دارند و شما یک کمر باریک دارید.

برای این مدل اندام معلولا همه ی مدل لباس ها مناسب  و زیبا است.

مدل هیکل عروس،مدل لباس عروس مناسب با اندام

اندام شکل مثلث و لباس عروس مناسب

اگر فرم اندام شما به شکل مثلث است یعنی شما بالا تنه بزرگتری نسبت به پایین تنه خود دارید یعنی باسن شما کوچکتر از بالاتنه است.

برای انتخاب لباس عروسی بهتر است از مدلی استفاده کنید که یقه هفت بازی داشته باشد تا سر شونه های پهن شما را بپوشاند.بهتر  است لباس استین دار نباشد چون شما را پهن تر نشان میدهد.

لباس عروس،فرم هیکل و لباس عروس

هیکل سیبی شکل و لباس عروس مناسب اندام

در اندام های مدل سیبی شکل فرم بالاتنه بزرگتر است و شما سینه های بزرگ و شکم و بازوهای پهنی دارید.بهتر است لباس عروس شما تا حدی بالاتنه  بسته ای داشته باشد. استین دار باشد یا استین نیمه داشته باشد تا بازو های بزرگ شما را بپوشاند و شما را کمی لاغرتر نشان دهد. سعی کنید یقه ی شما خیلی باز نباشد تا چاقی اندام شما نمایان نشود.

فرم اندام و مدل لباس عروسی

لباس عروس مناسب اندام گلابی شکل

دقیقا شبیه به خود میوه گلابی بالا تنه لاغر و ظریف و پایین تنه بزرگ. این افراد دارای باسن بزرگی نسبت به بالاتنه خود هستند.سعی کنید مدل لباس عروسی شما دارای دامنی کاوش باشد تا باسن بزرگ شما در ان گم شود اصلا از مدل دامن های ماهی برای لباس عروسی خود انتخاب نکنید چرا که باسن شما را بزرگتر نشان میدهد.

مدل لباس عروس مناسب هیکل،لباس عروس

لباس عروس برای افراد لاغر

این افراد خیلی لاغر هستند به قدری که کمر انها مشخص نیست و کاملا لاغر هستند. اگر شما به لاغری یک رقاص باله هستید سعی کنید مدل لباس عروسی‌تان را با یقه باز انتخاب نکید که استخوان های گردن شما نمایان شود وبهتر است لباس شما مدلی باشد تا شما لاغرتر به نظر نرسید.

لباس عروس اندام سکسی لباس عروس قد بلندها

اگر شما عروسی با قد بسیار بلند هستید که شما از همه بلند تر هستید باید در انتخاب لباس عروسیتان دقت کنید تا شما بلندتر به نظر نرسید.

عروس های بلند قد میتوانند از دامن های پفی و پرنسسی استفاده کنند .

لباس عروس افراد قد بلند

در همین رابطه مقالات، مطالب و عکسهایی در  دسته ” لباس عروس ” گردآوری شده که پیشناد میکنیم آنها  را مطالعه نمایید .[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. خیلی زیباست

سوالات، نظرات و پیشنهادات