تالار نت تالار عروسی
 

برای تبریک ازدواج چی بگم؟ / متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست

  MeRaj      1 سال پیش      ارسال دیدگاه  
شعر تبریک ازدواج


متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست ممکن است در ابتدا مسئله بسیار جدی بنظر نظر نرسد اما نشان دهنده عمق صمیمیت و خوشحالی شما به دوستتان می باشد و این امر از نظر آن بسیار اهمیت دارد. برای تبریک ازدواج به دوست صمیمی خود باید احساسات خود را در مورد تصمیم او به خوبی بیان کنید.

امروزه با نزدیک به 62 میلیون زوج متاهل در ایالات متحده، به احتمال زیاد کسی را می‌شناسید که می‌خواهد بگوید: «بله». اکنون که دعوت نامه عروسی دوست داشتنی را دریافت کرده اید، لباس مناسبی را برای پوشیدن در مراسم خاص انتخاب کرده اید و هدیه‌ای متفکرانه برای زوج پیدا کرده‌اید، متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست باقی مانده است.

بهترین متن برای تبریک عروسی

از آنجایی که ازدواج یک گام بزرگ در زندگی یک فرد است و تعهدی است که قرار است تا آخر عمر باقی بماند – این یک نقطه عطف مهم است که ارزش آرزو های خوب و پیام های صمیمانه را دارد. اگر در نوشتن تبریک ازدواج به دوست صمیمی خود گیج شده‌اید دیگر نگران نباشید! زیرا ما در تالار کده تصمیم گرفته‌ایم مقاله‌ای کامل و جامع در مورد متن تبریک کوتاه به دوست صمیمی نوشته تا شما عزیزان را از سردرگمی در بیاوریم.

ما در تالار کده همچنین، تعدادی از بهترین آرزو ها را برای متن تبریک عروسی جمع آوری کرده‌ایم. به خاطر داشته باشید که رابطه شما با گیرنده یا گیرندگان کارت تبریک نقش مهمی در آنچه می نویسید دارد. به عنوان مثال، شما یک پیام طولانی و احساسی برای یک همکار نمی نویسید. به همین دلیل است که ما کوقعیت های مختلف بین افراد را در نظر گرفته‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که شما برای متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست یا همکار از لحن درستی استفاده می کنید.

چه فرزند، همکار، دوست یا یکی از اعضای خانواده شما باشد که در راهرو قدم می زنند، ما کلمات و الهام بخش مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم تا احساسات خود را نسبت به زوج خوشبخت منتقل کنید. از این تبریک ها به عنوان راهنما برای روشن کردن مراسم عروسی آن ها استفاده کنید و هنگام شروع این سفر پر از عشق جدید، کلمات حکیمانه را ارائه دهید.

مطمئناً، می توانید این آرزو های عروسی را در یک کارت بنویسید، اما می توانید آن ها را به عنوان زیرنویس اینستاگرام برای بزرگداشت وصلت این زوج به اشتراک بگذارید. مهم نیست کجا از متن تبریک عقد و عروسی کوتاه استفاده می کنید؛ ما مطمئن هستیم که این آرزو های رسمی، خنده دار و همه چیز در میان عروسی مورد قدردانی قرار خواهند گرفت.

شعر تبریک ازدواج

32 نمونه‌ از متن تبریک ازدواج و عقد کوتاه

در این بخش نمونه هایی از متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی و همکار را برای شما جمع آوری کردیم تا با نگاه کردن به آن ها بتوانید بهترین متن تبریک ازدواج را برای دوست صمیمی خود بنویسید. برخی از این نمونه ها عبارت‌اند از:

 1. با آرزوی یک عمر خوشبختی برای شما عروسی
 2. باشد که اتحادیه ویژه شما شادی باورنکردنی را به زندگی شما بیاورد.
 3. باشد که سال های پیش رو پر از عشق و شادی برای شما عزیزان باشد؛ پایدار باشد.
 4. باشد که امروز آغاز فردای جدیدی باشد که برای همیشه آن را گرامی خواهید داشت.
 5. برای شما چیزی جز یک عمر عشق آرزو نمی کنم.
 6. باشد که این روز شروعی برای همیشه برای شما دو نفر باشد.
 7. باشد که عشق شما هر روز روشن تر شود، همانطور که در عشق رشد می کنید.
 8. با آرزوی زندگی پر از عشق و شادی.
 9. همیشه این روز خاص و اینکه چرا می گویید “بله” را به یاد داشته باشید.
 10. با آرزوی شادی، عشق و خوشبختی در روز عروسی و در آغاز زندگی مشترکتان.
 11. با آرزوی آینده ای شاد و موفق برای هر دو.
 12. هر چه با هم بزرگ می شوید، باشد که عشق شما به یکدیگر قوی تر شود.
 13. ازدواج شما را تبریک می گویم و آرزوی بهترین ها برای آینده‌ای شاد و موفق را دارم.
 14. با هر آغوش و بوسه، پیوند شما قوی تر شود.
 15. ممنون که به من اجازه دادی بخشی از روز خاص شما باشم و شاهد عشق بی پایان شما باشم.
 16. بهترین آرزو ها برای یک عمر شادی در کنار هم.
 17. به سلامتی زوج خوشبخت تبریک می گویم!
 18. باشد که عشق شما تا بی نهایت و فراتر از آن به رشد خود ادامه دهد.
 19. برای شما چیزی جز عشق بی پایان آرزو نمی کنم.
 20. تماشای شکوفایی عشقت باعث خوشحالی است. این برای تویه!
 21. هیچ چیز مانند ازدواج عشق واقعی نیست!
 22. امروز آغاز ابدیت است. روز عروسی مبارک!
 23. باشد که امروز آغاز عشقی باشد که هرگز پایان نخواهد یافت.
 24. درود بر عروسی شما
 25. با شروع این سفر پر از عشق، در اینجا به یک زندگی شاد با هم خواهید رسید.
 26. باشد که شما دو نفر به عشق بی قید و شرط ادامه دهید. تبریک می گویم!
 27. با آرزوی عشق، شادی و خوشبختی امروز و همیشه!
 28. عشق را در قلب خود نگه دارید و هر روز مانند امروز خواهد بود. روز عروسی مبارک!
 29. امروز فقط آغاز یک زندگی ماجراجویی سرگرم کننده و پر از عشق است. به سلامتی!
 30. بسیار مفتخرم که شاهد روز خاص شما باشم. ممنون که به من اجازه دادی تا بخشی از آن باشم.
 31. عشق شما آنقدر روشن است که اتاق را پرتو می کند. تبریک می گویم!
 32. باشد که سال های آینده شما پر از آغوش و بوسه باشد.

عروسی ها یکی از شادترین مناسبت های زندگی هستند، بنابراین طبیعی است که بخواهید این لحظه مهم را با اشتراک گذاری یا نوشتن یک متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست جشن بگیرید بهتر است متن شما متفکرانه باشد. برای کمک به شما در نوشتن متن تبریک ازدواج صمیمی و … شیرین و بی انتها، ما بهترین نکات خود را برای نوشتن تبریک عروسی، از جمله ایده هایی از صمیم قلب تا طنز، گرد هم آورده‌ایم.

کجا پیام های تبریک عروسی را بنویسیم؟

وقتی به متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی خود فکر می کنید، ممکن است به لحظه‌ای فکر کنید که در تالار پذیرایی به عنوان ساقدوش ای مراسم در حال آکاده سازی تدارکات عروسی هستید. اما مکان های دیگری برای به اشتراک گذاشتن متن تبریک عروسی و آرزو های خوب شما وجود دارد. در اینجا مکان های انگشت شماری وجود دارد که برای به اشتراک گذاشتن یک تبریک ازدواج دوست داشتنی مناسب هستند.

تبریک عروسی رسمی

بیشتر زوج ها در پذیرایی دفترچه مهمان یا یادگاری دیگری دارند که دوست دارند مهمانانشان امضا کنند. اینجا بهترین مکان برای به اشتراک گذاشتن آرزو های گرم و تبریک ازدواج شما برای زوج خوشبخت است. شما می خواهید پیام عروسی خود را کوتاه و شیرین نگه دارید زیرا اغلب فضای محدودی وجود دارد. این یک مکان عالی برای افزودن یک “روز عروسی شما را تبریک می گویم!” یا “بهترین آرزو ها برای آینده!”

یکی از محبوب‌ترین مکان ها برای اشتراک گذاری متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی و همکار، کارت تبریک عروسی است. اغلب در کنار هدیه عروسی شما در پذیرایی داده می شود، اما اگر نتوانستید به مراسم برسید، می توانید آن را از طریق پست یا پیامک تبریم ازدواج ارسال کنید.

چه کارت فیزیکی یا دیجیتالی باشد، می توانید با یک تبریک ساده شروع کنید، سپس به جزئیات بیشتری درباره اینکه چقدر در مورد آینده مشترک آن ها هیجان زده هستید، بپردازید – یا یک داستان شخصی که مختص شما و زوج است را به اشتراک بگذارید.

ما دیگر فقط اتحادیه عزیزانمان را به روش‌های سنتی جشن نمی گیریم – همچنین بر روی عکس های فیس‌بوک نظر می دهیم یا یادداشتی را در یک وبسایت به عنوان متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی و همکار به اشتراک می گذاریم. این فضا های دیجیتال مکان های ایده آلی برای به اشتراک گذاشتن پیام های تبریک عروسی با تازه داماد ها هستند.

این تبریک های آنلاین ازدواج معمولاً کوتاه و معمولی هستند و اغلب مربوط به آنچه در یک عکس یا پست است. پیام هایی مانند «تبریک، [نام] – لباس را دوست دارم!» یا «ما دوست داریم چقدر خوشحال به نظر می رسی – تبریک می گوییم!» رایج تر هستند.

نکاتی برای نوشتن پیام تبریک عروسی

برای متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی خود لازم است نکاتی را در نظر بگیرید تا متن شما بسیار جذاب‌تر بنظر برسد. این نکات عبارت‌اند از:

 • کارت پیام تبریک

نوشتن یک متن تبریک عقد و نامزدی صمیمانه همیشه طبیعی نیست، حتی اگر در مورد آن مناسبت هیجان زده باشید. جای نگرانی نیست! با این نکات مفید می توانید پیام تبریک عروسی خود را مانند یک حرفه ای بنویسید.

 • لجن متن تبریک ازدواج را با توجه به میزان صمیمیت مطابقت دهید

چه بهترین دوست شما باشد که ازدواج کرده باشد یا یک همکار، ایده خوبی است که متن تبریک عقد و عروسی کوتاه خود را با لحن رابطه خود با آن ها مطابقت دهید.

یک یادداشت تبریک عروسی به یکی از اعضای نزدیک خانواده احتمالاً بسیار متفاوت از یک یادداشت برای یک دوست دور خوانده می شود. به این فکر کنید که آیا یادداشت شما باید رسمی باشد یا صمیمی، و آیا می خواهید آن را ساده نگه دارید یا سرشار از شادی کنید. اگر در مورد رسمی بودن این مناسبت مطمئن نیستید، دعوت دیجیتالی زوج یا ذخیره تاریخ می تواند به شما کمک کند.

 • آن را شخصی سازی کنید

وسوسه انگیز است که به چیزی کلی مانند “عروسی شما تبریک می گویم!” بگذار همانطور بماند. اما اگر می توانید، جنبه شخصی بیشتری به آن اضافه کنید تا متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست خود را منحصر به زوج کنید.

به دنبال راهی برای بافتن خاطره ای باشید که همه شما به اشتراک می گذارید، یا در مورد زیبایی این زوج در آن روز نظر دهید. ذکر کنید که چگونه نمی توانید برای دیدن عکس های ماه عسل آن ها صبر کنید، یا اینکه مشتاقانه منتظر هستید که به زودی با آن ها آشنا شوید. این اضافات کوچک به متن تبریک عقد و نامزدی شما کمک می‌کند که بیشتر به چشم بیاید و برای زوج احساس شخصی‌تر کند.

 • احساسات خود را بیان کنید

مراسم عروسی جشن های فوق‌العاده‌ای هستند، بنابراین وقتی نوبت به نوشتن متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی شما می رسد، احساس نکنید که باید احساسات خود را سرکوب کنید.

به این فکر کنید که وقتی تازه ازدواج کرده یادداشت پر از شادی شما را بخوانند چقدر خوشحال می شوند. میزبانی یک عروسی یک رویداد بزرگ است و همیشه دوست داشتنی است که بدانید مهمانان شما نیز مانند شما در مورد آن هیجان زده هستند. پیام خود را از صمیم قلب به گونه ای بنویسید که گیرندگان لبخند بزنند.

متن ادبی تبریک ازدواج

ایده های پیام تبریک عروسی

شما می دانید که چقدر برای تازه ازدواج کرده خوشحال هستید، اما گاهی اوقات بیان این احساسات در قالب کلمات دشوار است. در اینجا برخی از آرزوهای عروسی وجود دارد که به شما کمک می کند کلمات مناسب را پیدا کنید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

تبریک ازدواج صمیمانه عروسی

به دنبال چیزی متفکرانه و مستقیم از قلب برای دوستان نزدیک یا یکی از اعضای خانواده هستید؟ در اینجا چند نمونه از متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به دوست صمیمی وجود دارد تا به شما الهام بخشد.

 1. تبریک می گویم، [نام و نام]! خیلی دوست داشتنی بود که بخشی از روز عروسی شما باشم. شما هر دو برای من خاص هستید و من همیشه خاطرات را گرامی خواهم داشت!
 2. به شما دوتا تبریک میگم با آرزوی یک عمر عشق و شادی در کنار هم.
 3. تبریک بسیار و عشق فراوان به شما، [نام و نام]! امیدوارم شگفت انگیزترین آینده را در پیش داشته باشید.
 4. تماشای زندگی جدید شما با هم بسیار عالی بود [نام و نام]. تبریک میگم
 5. بهترین ها برای آینده!
 6. تبریک [نام و نام]! ما خوشحالیم که این روز شاد را با شما جشن می گیریم.

تبریک عروسی خنده دار

تبریک عروسی نباید جدی باشد – به خصوص اگر با تازه عروسان صمیمی هستید یا یک رابطه سرگرم کننده دارید. اگر می توانید با کمی شوخ طبعی کنار بیایید، این ایده های پیام برای شما مناسب است.

 1. در نهایت به گره زدن، [نام] تبریک می گویم! به اندازه کافی طول کشید!
 2. تبریک می گویم! به دنیای عجیب و شگفت انگیز زندگی زناشویی خوش آمدید.
 3. تبریک، [Name] و [Name]. وقتی به من نیاز دارید، بهترین توصیه های ازدواج را دارم!
 4. مطمئن نیستم چگونه [Name] را متقاعد کردید که این کار را انجام دهد، اما تبریک می‌گویم [Name]!

تبریک ازدواج رسمی عروسی

گاهی اوقات برای نوشتن متن تبریک عقد و عروسی کوتاه به چیزی رسمی‌تر و سنتی‌تر نیاز دارد. در اینجا نحوه تقسیم شادی خود به روشی دقیق‌تر آورده شده است.

 1. با آرزوی بهترین ها برای شما در روز خاص شما.
 2. به این زوج خوشبخت و عزیزانتان تبریک می گویم!
 3. باشد که امروز آغاز یک سفر طولانی و موفق با هم باشد.
 4. با وارد شدن به این اتحادیه فوق العاده برای شما آرزوهای خوب می فرستم.
 5. این روز زیبا را به زوج متاهل تبریک می گویم.
 6. به خانواده خوش آمدید.
 7. این همیشه هیجان انگیز است که از یک فرد جدید در خانواده خود با ازدواج استقبال کنید. شادی را با یکی از این پیام ها جشن بگیرید.
 8. به خانواده خوش آمدید، [Name]! ما بسیار هیجان زده هستیم که شما را در کنار خود داریم.
 9. من بسیار خوشحالم که [بستگان] من با تو خوشبخت شدند، [نام].
 10. ما می دانیم که شما به [Name] چنین زندگی شادی خواهید داد. به خانواده خوش آمدید!
 11. به دست آوردن شما به عنوان یکی از اعضای خانواده، [Name] بسیار هیجان انگیز است! اینجا به آینده است!
 12. ما از این اتحاد و شروع یک خانواده جدید با هم پر از شادی هستیم.

گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید یک توصیه کوچک برای یافتن کلمات مناسب برای پیام تبریک عروسی خود است. در مورد رابطه خود با زوج، سطح رسمی بودن، و نحوه و مکان ارسال پیام خود با آنها فکر کنید. از ایده های عبارت ما در بالا الهام بگیرید، سپس یادداشت خود را شخصی سازی کنید تا پیامی صمیمانه ایجاد کنید که برای تازه ازدواج کرده شادی به ارمغان می آورد.[تعداد: 37    میانگین: 2.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات