تالار نت تالار عروسی
 

آتش بازی در جشن عروسی

 ادمین   7 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۳,۳۱۱ بازدید  
اتش بازی،فشفشه در جشن عروسی،جشن عروسی


اغلب عروس و دامادها دوست دارند که مراسم عروسی شان یک شب باشکوه و به یادماندنی باشد. هم برای خودشان هم برای مهمانان. پس یکی از کارهای فوق العاده برای جشن عروسی آتش بازی در پایان جشن است که البته این روزها در اغلب تالارهای پذیرایی این کار را انجام می دهند.

اتش بازی،فشفشه در جشن عروسی،جشن عروسی

آیا آتش بازی هزینه بر است ؟

اکثر تالارهای عروسی خودشان این کار را جزء خدمات و امکانات تالارشان به عروس و دامادها پیشنهاد می کنند. پس اگر دوست دارید هزینه های جشن عروسی تان کاهش پیدا کند بهتر است این کار را به تالار عروسی تان بسپارید تا آنها بدون هیچ دردسری برای شما این کار را انجام دهند.

چه نوع آتش بازی انتخاب می کنید

اینکه چه نوع آتش بازی را در شب عروسی تان انتخاب کنید به بودجه شما بستگی دارد. چراکه هر اندازه میزان آتش بازی بیشتر شود هزینه اینکار هم افزایش پیدا می کند.

سفارش کردن آتش بازی

شما می توانید زمان آتش بازی را بیشتر کنید و با پرداخت یک هزینه جداگانه از مسئولین اینکار بخواهید که طول زمان آتش بازی شما را افزایش دهند تا عروسی شما باشکوه تر جلوه کند. شما می توانید از فشفشه های رنگی هم برای جلوه بیشتر آتش بازی نیس استفاده کنید.

جشن عروسیفاتش بازی،فشفشه در جشن عروسی،

فضای آتش بازی

قطعا شما برای داشتن آتش بازی نیاز به یک فضای بازی دارید که با حضور مهمانان در آن فضای باز آتش بازی جلوه بیشتری پیدا کند. همچنین بهتر است از تالارها و باغ تالارهایی استفاده کنید که این فضا را در اختیار شما قرار بدهند.

سوپرایز کردن مهمانان

سعی کنید که قبل از عروسی به مهمانان نگویید که در پایان مراسم عروسی تان آتش بازی دارید. بگذارید مهمانان در پایان جشن عروسی شما شگفت زده شود و از اینکار شما به وجد بیایند.[تعداد: 7    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات