تالار نت تالار عروسی
 

ایده های دکوراسیون تالار پذیرایی

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تالار عروسی،دیزاین تالار عروسی،طرحی میز عروس وداماد


اگر شما تلاش می کنید که تالار پذیرایی شما با دیگر تالارهای پذیرایی متفاوت باشد پس باید ایده های جدید و نو برای طراحی و دکوراسیون تالار پذیرایی خود داشته باشید.

این ایده ها اغلب شامل گل آرایی میزها و شمع آرایی می شود. اگر شما دوست دارید که میزها به گونه ای چیده شوند که مهمانان بتوانند یکدیگر را ببیند پس باید از شمع دان ها و گلدان های پایه بلند استفاده کنید. گلندان های کریستال پایه بلند که اغلب در تالارهای عروسی مورد استفاده قرار می گیرند بهترین گزینه برای چیدمان و دکوراسیون میزهای تالار و باغ تالار شما است.

تالار عروسی،دیزاین تالار عروسی،طرحی میز عروس وداماد

ترفند هایی برای بزرگ نشان دادن تالار پذیرایی

سعی کنید در تالار پذیرایی حتما از آینه های قدی و بلند استفاده کنید که هم مهمانان از آنها استفاده کنید و هم باعث بزرگتر نشان دادن تالار شود. این کار جلوه تالار شما را چند برابر می کند. مخصوصا اگر از لامپ ها و شمع ها و کریستال های تزئینی در تالارتان استفاده کرده باشید. سعی کنید از میزهای بزرگ برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده کنید که هنگام صرف غذا مشکلی در پذیرایی از مهمانان پیش نیاید.

سعی کنید از رنگ های متنوع برای میزها و صندلی های تالار استفاده کنید که با سلیقه های مختلف هماهنگ شود. اینکار مهمانان و مشتریان شما را خیلی راضی می کند. حتما از دسته گل های زیبا برای روز میز جایگاه عروس و داماد استفاده کنید. از همان نوع برای میز شام هم استفاده کنید که جلوه تالار عروسی شما چند برابر شود.

از میز و صندلی های راحت برای مهمانان خود استفاده کنید که بتوانید آنها را برای گل آرایی و چیدمان استفاده کنید. اگر شما خواستید که امکانات ویژه ای را به تالار عروسی خود استفاد کنید این کار منجر به رونق گرفتن کار و کاسبی شما می شود.

تالار پذیرایی،چیدمان تالار عروسی،تالار پذیرایی

دکوراسیون متفاوت برای مراسم ترحیم

ممکن است شما در تالار پذیرایی خود میزبان مراسم ترحیم و یادبود باشید. در این صورت با در نظر گرفتن رومیزی های متفاوت و به رنگ تیره می توانید به بهتر برگزارشدن مراسم کمک کنید. همچنین می توانید جایگاهی برای قرارگرفتن برخی لوازم و عکس های مراسم یادبود در نظر بگیرید و با شمع آرایی و دیزاین متناسب با مراسم به تالار خود جلوه دیگری دهید.

همچنین بخوانید :‌

مدل صندلی تالار پذیرایی و باغ تالار

مدل هایی جدید برای ایده گرفتن در طراحی کیک عروسی

۱۷ ایده برای دکوراسیون مراسم عروسی و تالار پذیرایی

ایده هایی نو برای تالارهای پذیرایی

مدل های گل آرایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها به سبک اروپایی[تعداد: 5    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات