تالار نت تالار عروسی
 

باغ تالار و تشریفات رونیکا

  MeRaj      7 ماه پیش      ارسال دیدگاه  
تشریفات مجالس و باغ تالار رونیکا در تهران


باغ تالار و تشریفات رونیکا، یک مجموعه لوکس و مجلل در شهر تهران است که می‌تواند میزبان مراسم عروسی، عقد، و سایر مراسم‌های شما باشد. این مجموعه در دو شعبه چیتگر و شهریار واقع شده است و با دسترسی آسان، می‌تواند انتخاب مناسبی برای زوج‌های جوانی باشد که به دنبال برگزاری یک مراسم عروسی در تهران هستند.

امکانات باغ تالار و تشریفات رونیکا

باغ تالار و تشریفات رونیکا دارای امکانات و خدمات متنوعی است که می‌تواند نیازهای شما برای برگزاری یک مراسم کامل را برآورده کند. این امکانات و خدمات عبارتند از:

  • فضای مجلل و باشکوه: باغ تالار رونیکا دارای فضایی مجلل و باشکوه با ظرفیت 700 نفر است. این فضای مجلل می‌تواند میزبان یک مراسم عروسی رویایی برای شما باشد.
  • سرو غذای باکیفیت: باغ تالار رونیکا سرو غذای باکیفیتی را ارائه می‌دهد. این غذاها با مواد اولیه تازه و باکیفیت تهیه می‌شوند.
  • سرویس پذیرایی حرفه‌ای: باغ تالار رونیکا دارای سرویس پذیرایی حرفه‌ای است که می‌تواند نیازهای شما را در طول برگزاری مراسم برآورده کند.
  • موسیقی زنده و نورپردازی حرفه‌ای: باغ تالار رونیکا موسیقی زنده و نورپردازی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد که می‌تواند فضای مراسم شما را زیبا و چشم‌نواز کند.
  • دکوراسیون زیبا و چشم‌نواز: باغ تالار رونیکا دکوراسیون زیبا و چشم‌نوازی دارد که می‌تواند فضای مراسم شما را باشکوه و مجلل کند.
  • پارکینگ اختصاصی: باغ تالار رونیکا پارکینگ اختصاصی دارد که می‌تواند برای پارک خودروی مهمانان شما استفاده شود.

باغ تالار و تشریفات رونیکا، یک مجموعه لوکس و مجلل است که می‌تواند میزبان یک مراسم عروسی رویایی برای شما باشد. اگر به دنبال یک باغ تالار در تهران با امکانات و خدمات عالی هستید، باغ تالار و تشریفات رونیکا می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

گالری تصاویر تشریفات مجالس و باغ تالار رونیکا در تهران

تخفیف عمومی

باغ تالار و تشریفات رونیکا پکیج ویژه به کاربران تالارنت تخفیف می‌دهد!

دریافت بن تخفیف
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


اطلاعات تماس

مدیریت احمد جهان
موبایل ۰۹۱۲۰۹۸۶۸۶۵
نشانی باغ تالار ۱: چهار راه ایران خودرو - شهرک دانش | باغ تالار ۲: ابتدای جاده شهریار - باغستان - سعید اباد
ظرفیت ۷۰۰ میهمان
تخفیف پکیج ویژه دریافت بن تخفیف

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالار نت" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات