تالار نت تالار عروسی
 

گران‌ترین و لوکس ترین تالارهای عروسی در تهران

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۲۸,۵۸۷ بازدید  
گران ترین تالار عروسی تهران, تالار عروسی گران تهران


گران‌ترین تالارهای عروسی، مراسم عروسی یکی از سنت هایی است که در بسیاری از کشورهای جهان انجام می شود. قیمت ها و هزینه هایی که در برگزاری این مراسم می شود بسته به بودجه و یا سلیقه هر فرد دارد.

در حقیقت می‌توان گفت در بسیاری از کشورهای حال حاضر در جهان تعداد بسیار زیادی از ثروتمندانی که قصد برگزاری مراسم عقد و عروسی خود را در بهترین کیفیت‌های ممکن دارند تالارها و تیم‌های خیلی بزرگ تشریفاتی حضور دارند که این مراسم‌ها و همچنین جشن‌های با شکوه را با هزینه‌های بسیار هنگفتی برگزار می‌کنند و در نتیجه مردم معمولا این گونه جشن‌های بسیار با شکوه و تجملاتی را لاکچری و پر زرق و برق می‌دانند.

این تیم‌های تشریفاتی در ایران نیز برگزاری چنین جشن‌ها و مراسم‌هایی را به عهده دارند و  باغ تالارها و تالارهای پذیرایی زیادی را می‌توان یافت که در این حوزه به خوبی و با کیفیت‌های بالایی مشغول به برگزاری مراسم‌های عقد و عروسی پر سر و صدا و تجملاتی هستند که در راستای همین مقاله سعی کرده‌ایم تا چند مورد از بهترین‌ها و شاخص‌ترین‌های آن ها را تا حد ممکن به خوبی معرفی کنیم.

همچنین باید توجه داشت که عروس و دامادهای محترم می‌توانند با استفاده از لینکی که به روی عکس‌ها قرار گرفته است با یک کلیک ساده به راحتی به صفحه مستقیم رزرو این باغ تالارها و تالارهای پذیرایی مراجعه کنند و در اسرع وقت تمامی جزییات ممکن از آن ها را مشاهده و در آخر هماقدام به رزرو هر کدام از آن ها کنند.

 

در همین رابطه ببینید :

تالار پذیرایی باشگاه تشریفاتی صاحبقرانیه

تالار پذیرایی صاحبقرانیه

برخی تمایل دارند که مراسم آنها بسیار پرزرق و برق و با هزینه ها و قیمت های بسیار برگزار شود و برخی با وجود تمکن مالی، ریخت و پاش اضافی را نمی پسندند و هزینه های گزاف را جهت برگزاری مراسم عروسی نمی پردازند.

در همین رابطه ببینید :

باشگاه تشریفاتی نیاوران

ورودی و گل ارایی باشگاه تشریفاتی نیاوران

 

یکی از زیباترین و مجلل ترین باغ تالارهای شرق تهران باغ عروسی و عمارت عصر نوین است. این باغ تالار با جدیدترین متد طراحی و معماری ساخته و اجرا شده است. : باغ تالار عمارت عصر نوین

مدیران و مسئولان تالارهای عروسی و دفاتر خدمات مجالس و تشریفات عروسی در تهران و برخی شهر های بزرگ برگزاری مراسم های عروسی گران قیمت با هزینه هایی بالغ بر 100 میلیون تا یک میلیارد تومانی را تائید می‌کنند. این در حالی است که برخی دیگر نیز از داشتن مشتریانی برای برگزاری مراسم طلاق خبر می‌دهند.

در همین رابطه ببینید : تالار پذیرایی الیزه 

دکوراسیون و چیدمان تالار پذیرایی الیزه

 

به گزارش مهر، 6 صفحه از پرفروش ترین نشریه نیازمندیهای تهران به خدمات مجالس و مراسمات اختصاص دارد که در آن می توان انواع مراسمات اعم از مراسم ترحیم، عقد، عروسی و … را با قیمتهای مختلف سفارش داد. نکته قابل تامل این است که در کنار برگزاری مراسمات سخنرانیها، همایشها، میهمانیهای خانوادگی و عقد و عروسی منوی مراسم طلاق هم اضافه شده که به گفته مدیران تالارها هم موجب تعجب و هم تاسف است ولی ما پولمان را میگیریم و مراسم را برگزار می کنیم.هر چند قانون، بخسنامه و نامه ای از سوی اتحادیه و وزارت ارشاد یا اداره اماکن مبنی بر ممنوعیت برگزاری جشنهای طلاق به تالارهای عروسی ابلاغ نشده ولی برگزاری اینگونه مراسمات قطعا تاثیرات منفی در جامعه خواهد داشت و هزینه های گران برای برگزاری یک جشن عروسی هم در کنار آمارهای کاهش ازدواج قابل تامل است.

در همین رابطه ببینید : باغ تالار والا

گل ارایی و دکوراسیون باغ تالار والا

 

گران ترین عروسی ها بیشتر از 100 میلیون نمی شود

مدیر یکی از دفاتر خدمات و تشریفات از نوع سفارشات و سلیقه مشتریهایی می‌گوید که در نوع خود جالب و در برخی موارد تاسف بار است. ممکن است یک مراسم عروسی با کمترین هزینه برگزار شود و از طرفی ممکن است همین مراسم را برخی از تالارها و یا باغ تالارهای سودجو هزینه های گزافی دریافت کنند .

فاکتور یک مراسم عروسی نسبتا خوب همراه با 300 نفر میهمان ناقابل 

نوع خدمات قیمت
خواننده پاپ میهمان 2 میلیون
ماشین آخرین سیستم 2 میلیون
شام و میوه 50 میلیون
سفره عقد 2 میلیون
فیلمبرداری و تدوین 5 میلیون
مراسم آتش بازی 2 میلیون
حضور چهره های سینمایی 7میلیون
توزیع گل سرخ همراه با عکس عروس و داماد 2 میلیون
آب میوه طبیعی 1 میلیون
گل آرایی 10 میلیون
مهماندار 1 میلیون
هدیه به تمامی میمانان 2 میلیون
نورپردازی و پروجکشن 2 میلیون
مجری برنامه (شو من) 2 میلیون
عکاس 1 میلیون
ساقدوش و تشریفات 4 میلیون
لباس عروس همراه با کارت دعوت و آرایشگاه 5 میلیون
کیک عروسی و شیرینی 3 میلیون
جمع کل 100 میلیون

تالار های VIP تهران

این مدیر خدماتی اظهار داشت: البته اینکه می گویند عروسی هایی با مبلغ یک میلیارد تومان برگزار شده من هم شنیده ام و حتی برخی از نیروهای خدماتی ما هم دیده اند. معمولا این عروسی ها بسیار بسیار کم است و شخص برگزار کننده خیلی سوء استفاده کرده والا عروسی نهایتا بیشتر از 150 میلیون امکان پذیر نیست. (احتمالا استفاده از  بالگرد یا سفر میهمانان به خارج از کشور در منوی کارشان بوده است).

در همین رابطه ببینید : تالار رویال پالاس (بابایی شرق)

تالار رویال پالاس شرق تهران

سفارش سرو مشروبات الکلی !

خانم رسولی در مورد برخی از سفارشات مشتریان گفت: متاسفانه برخی از مشتریان خارجی مقیم ایران درخواستهایی دارند که ما نمی توانیم انجام دهیم ولی برخی از دفاتر خدمات مراسم و هتلها انجام می دهند. اینگونه مشتری ها می خواهند مراسمشان توسط نیروهای خدماتی خانم به صورت بی حجاب و لباسهای نیمه برهنه و همراه با سرو مشروب باشد.

حضور ساسی مانکن در تالارهای عروسی و باغ تالارها / بازار خوانندگان زن در ایران

وی در مورد حضور خوانندگان در مراسمات عروسی گفت: بازار برخی خواننده ها داغ است آنها با گرفتن یک میلیون تا دو میلیون میهمان عروسی شده و یک موسیقی به صورت پلی بک می خوانند. البته گروههای خواننده زن هم هستند که در سالنهای خانمها اجرا می کنند. خودم یک مراسم در قم برگزار کردم که خواننده آن زن بود که معمولا 800 هزار تومان می گیرند.وقتی از این مدیر باسابقه در برگزاری مراسمات عروسی در مورد برگزاری مراسم طلاق سوال کردم گفت: این موضوع برای من و تمام هم صنفیهای من تازگی دارد. البته قرار است به زودی یک مشتری طلاق برای ثبت سفارش به دفترم می آید.

در همین رابطه ببینید : تالار تشریفاتی سناتور غرب تهران

سالن عروسی سناتور

مراسم طلاق هم برگزار می کنیم

یکی از مدیران سالنهای عروسی به نام تالار “ف” در منطقه تهران پارس با شنیدن  موضوع رزرو سالن برای مراسم طلاق خندید و گفت: برای ما فرقی نمی کند ما پولمان را می گیریم! نیازی هم به مجوز خاصی ندارد. مدیر یکی دیگر از تالارها به نام “ق” در منطقه پاسداران هم گفت: مانعی ندارد.در ادامه این گزارش بهبود اصلانی یکی دیگر از مدیران تالارهای عروسی گفت: مراسم عروسی سقف ندارد و بیشتر از 100 میلیون تومان هم هزینه می شود. خودم مراسم های 500 تا یک میلیاردی دیده ام که داماد هزینه کرده است. ولی در خصوص مراسم طلاق من شخصا مخالف هستم و سفارش قبول نمی کنم.

اتحادیه تالارهای پذیرایی: برگزاری مراسم طلاق ممنوع است

در این خصوص با نوروز عبداللهی مقدم نایب رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران گفتگو کردیم که در پاسخ گفت: از هر نظر که فکر کنید برگزاری مراسم طلاق درست و صحیح نیست. از نظر اتحادیه برگزاری اینگونه مراسمات ممنوع است و با آن برخورد می کنیم.

بالا بودن هزینه ها در تالارهای گران قیمت به عوامل مختلفی برمیگردد .

  • هزینه بیشتر در ساخت، طراحی و دیزاین
  • بالابودن هزینه های نگه داری ساختمان
  • بالا بودن ارزش ملک با توجه به موقعیت جغرافیایی
  • ارائه منوهای سنگین و بصورت سلف سرویس

گران ترین تالار عروسی در تهران/ جشن های عروسی گران قیمت تهران

یکی از فاکتورهایی که در هزینه برگزاری یک مراسم عروسی تایین کننده است و باعث گران تر شدن مراسم عروسی می شود محل برگزاری مراسم عروسی است. معمولا گران ترین تالارهای عروسی تهران در منطقه شمال و شمال غرب تهران است. همچنین هزینه های تشریفات جانبی باعث بالارفتن مراسم عروسی می شود. مثلا گل آرایی هر مقدار بیشتر باشد و تعداد گل های خارجی به کار رفته در گل آرایی بیشتر باشد هزینه آن بالاتر می رود. گران ترین تالار عروسی در تهران

تالارهای تشریفاتی تهران

چشم و همچشمی در انتخاب گرانترین تالار عروسی

چشم و هم چشمی و برگزاری مراسمی سرشار از تجمل و زرق و برق در عقد و عروسی در سالهای اخیر به رسوم رایج مراسم ازدواج تبدیل شده و تشدید آن سنت الهی را به یک امر ناممکن برای خانواده ها بویژه قشر متوسط جامعه تبدیل کرده است. در ادامه نگاهی به گرانترین عروسی ها در میان ثروتمندان تهرانی خواهیم داشت.
جشن های عروسی، به نوعی تبدیل به میدان محک زدن مهمانانی شده است که دعوت شده اند تا حسابی شگفت زده صفر هایی شوند که قرار است یک عمر عروس و داماد به پای آن پیر شوند. شگفتی هایی مانند تالارهایی با ورودی چندصد هزار تومانی، ماشین های آخرین سیستم و حتی هلی کوپتر، هواپیما و بالن هایی که عروس و داماد را می خواهد به خانه بخت ببرد.

در همین رابطه ببینید : تالار تشریفاتی پارسیس

تالار تشریفاتی پارسیس

 

تجملات عروسی

در این بخش نگاهی گذرا و کوتاه داریم به برخی از این هزینه های عجیب که در گوشه و کنار کلان شهرها در حال انجام است:

حلقه نامزدی و ازدواج: شاید یکی از اولین هزینه ها قبل از مراسم عروسی، خرید حلقه نامزدی و عقد به عنوان نمادی از عشق و تعهد باشد؛ حلقه های ازدواج در دو نوع طلا و پلاتین و گاهی هم نقره برای آقایان عرضه می شود و بسته به جنس و نوع سنگی که در آن ها به کار رفته است، از 611 هزار تومان تا 25 میلیون تومان به فروش می رسد. این مبلغ وقتی از خرید یک انگشتر به خرید سرویس طلا و جواهرات برای خانم می رسد، چندین و چند برابر می شود که تا 85 میلیون تومان نیز برای آن هزینه می شود.

کت وشلوار داماد: دوستی که به تازگی ازدواج کرده بود از نرخ های متفاوت کت و شلوار دامادی می گفت. این رقم ها از 511 هزار تومان که لباس های دوخت داخل کشور است شروع می شود تا 15 میلیون تومان که کت و شلوارهای مارک دار ایتالیایی است و تا رسیدنش به دست آقا داماد حداقل دو هفته زمان می بَرد، در نوسان است. حالا اگر به این نرخ، یک جفت کفش چرم دست دوز و پیراهن و پاپیون و متعلقات مربوطه را اضافه کنی، امکان خرج کردن تا 5 میلیون تومان بیشتر هم وجود دارد.

لباس عروس: این روزها خرید لباس عروس برای خیلی از خانواده ها غیر ممکن به نظر می رسد و به کرایه آن برای یک شب و یا دو شب (برای فیلمبرداری و تهیه کلیپ) بسنده می کنند. مبلغ کرایه لباس های عروس از شبی 411 هزارتومان تا شبی 5میلیون تومان در نوسان است. اما هستند خانواده هایی که برای خرید یک لباس عروس زیبا و مارکدار تا 31 میلیون تومان نیز هزینه می کنند. این لباس های گران قیمت با تورهای ابریشمی، سنگ دوزی های کار دست و قابلیت تغییر سایز بنا به سفارش عروس خانم ها تا دو هفته بعد از سفارش و خرید، از کشورهای مختلف وارد می شود. ملزومات دیگری هم برای تکمیل این لباس گرانقیمت مثل شنل و تور وجود دارد که انتخاب و خرید آن ها هزینه های بیشتری را نیز به این مبالغ اضافه می کند.

کارت عروسی: برای دعوت میهمانانتان در یک فضای مجلل و مدرن، به کارت دعوتی نیاز است که در شأن این مراسم باشد» این را یکی از فروشندگانی می گوید که می خواهد گرانقیمت ترین کارت عروسی موجود در مغازه خود را به عروس و دامادی که به دنبال انتخاب کارت عروسی هستند، بفروشد. قیمت های کارت های عروسی از هر عدد 311 تومان شروع می شود و به 31 هزار تومان هم می رسد. بعضی ها هم صندوق های چوبی و نقره ای را برای ارسال به میهمانان خاص خود انتخاب می کنند که از جعبه ای 35 هزار تومان تا 211 هزار تومان متفاوت است.

آرایشگاه عروس: آرایش کامل عروس در بعضی از سالن های آرایش به خصوص در پایتخت برای یک شب به 5 میلیون هم می رسد که معمولا عروس تنها برای آرایش نمی رود و چند همراه نیز با خود دارد. علاوه بر این ویزیت کلینیک های پوست و زیبایی برای پاکسازی و جوان سازی چند روزی قبل از روز مجلس، آرایش در دو شب (یک شب برای فیلمبرداری و کلیپ)، حضور آرایشگر همراه عروس در هر دو شب و یا یک شب، کرایه تاج سر عروس، ارائه نوشیدنی های انرژی زا برای انرژی بخشیدن به عروس خانم تا انتهای مراسم هم بخش نسبتا جدید هزینه های آرایشگاه ها محسوب می شود.

پیرایش داماد: اصلاح صورت و آرایش و پیرایش داماد که البته به ابروبرداشتن! و گریم داماد نیز کشیده است، هزینه ای نزدیک به 2 میلیون تومان برای بعضی آقا دامادها دارد.

آتلیه عکس و فیلم: با وجود این که کشور ما از نظر نقاط دیدنی و مناظر طبیعی بکر رتبه های خوبی در دنیا دارد و چهارفصل طبیعت را در خود جای می دهد اما بازهم این روزها آتلیه های عکسی پیدا شده اند که برای عکاسی از عروس و دامادها هزینه های گزافی نزدیک به 21 میلیون تومان را طلب می کنند تا در یک سفر تفریحی به سواحل دبی یا آنتالیا بروند و در دریا و کویر از زوج ها عکاسی و در آلبوم های عریض و طویل چاپ کنند. هزینه آتلیه دیگر یکی از بیشترین و مهم ترین هزینه های ازدواج شده است که با خدماتی همچون عکس و فیلم اسپرت، تصویربرداری با 3 دوربین به همراه دوربین کرین، تدوین های میلیونی در خارج از کشور و آلبوم های متنوع خارجی و اهدای عکس یادگاری به عروس و داماد همراه است.

دسته گل و ماشین عروس: بسته به فصل برگزاری مراسم عروسی، گزینه های متنوعی برای وسیله نقلیه عروس و داماد وجود دارد که شامل خودروی شخصی آن ها، خودروهای کرایه ای از نوع بسیار مدرن و خاص و یا خودروهای لوکس قدیمی کلکسیون دارها، کالسکه، اسب و گاهی هم بالگرد می شود. اما به طور معمول کرایه یک ماشین عروس گرانقیمت و آخرین مدل بستگی به انتخاب شما دارد اما ارقامی از شبی 111 هزار تومان تا 4 میلیون تومان سابقه داشته است. مرحله بعدی سر زدن به گلفروشی ها برای تزئین و گل زدن ماشین است که گاهی تا 2 میلیون تومان هم بسته به نوع گل ها، مقدار آن و یا میوه آرایی و تزئینات خاص در نوسان است. دسته گل نیز به سلیقه عروس خانم تا یک و نیم میلیون تومان وجود دارد که می تواند شامل گل های طلا و نقره باشد.

 

تالار، باغ تالارها: بدون تردید یکی از مهم ترین بخش های هزینه های ازدواج های خاص برگزاری مراسم آن است که ابتدا در باغ ها، تالارها و هتل ها و سپس برای مراسم بعد از شام در باغ ها و پارکینگ های مخفی برگزار می شود. باغ ها و تالارهایی وجود دارد که منوهایی با قیمت هر نفر تا 251 هزارتومان برای 31 مدل غذای ایرانی و بین المللی، انواع دسر، سالاد و عصرانه خود ارائه می دهند.

کیک عروسی :اولین شیرینی عروس و داماد کیک مراسم خواهد بود که در طرحها ی مختلف وبا ایده های جالبی تهیه می شود.قیمت این کیک عروسی برحسب تعداد طبقات و مدل آنها متفاوت بوده و قیمت های مختلفی دارد که تا چندصد هزار تومان نیز پیش می رود.

Dj :برای خیلی از خانواده ها برگزاری مجالس عروسی بدون حضور این گروه ها و حتی گروه های سرگرم کننده تردستی لطف و صفایی ندارد و حاضرند برای یک شب شاد کردن میهمانان خود تا 18 میلیون تومان برای dj و سیستم مخصوص آن( همراه با دستیار، سیستم نور و دود ویژه و … )، 8 میلیون برای اجرای زنده خواننده و 5 میلیون برای گروه های مرتبط هزینه کنند.

هزینه های جانبی: آتش بازی، نورافشانی، راه شمع و گل، تقدیم هدایا به مهمانان، نور ویژه بر سر عروس و داماد در طول مراسم، چاپ عکس عروس و داماد روی لوازم پذیرایی، سیستم های ویژه صوتی و تصویری برای پخش موسیقی و فیلم هم به هزینه های برگزاری مراسم های باشکوه و مجلل اضافه شده است و هر روز هم به تعداد و هزینه های آن ها اضافه می شود.

سایت تالار نت می تواند به شما در انتخاب تالار ایده آل، آتلیه و تشریفات کمک کند. از منوهای بالای سایت می توانید خدمات دلخواه خود را انتخاب نمایید.[تعداد: 108    میانگین: 3.1/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. ممنون از سایت خوبتون.
    واقعا کار عروس و دامادها رو راحت کردید و وقت کمتری میگذارن

  2. سلام من کارم گل ا رایی اتاق عقد است اگرمایل بودین بامن تماس بگیرین

سوالات، نظرات و پیشنهادات