تالار نت تالار عروسی
 

دکوراسیون میزها در تالار عروسی

  ادمین      2 سال پیش      ارسال دیدگاه  
میز عروسی،تالار عروسی،چیدمان تالار عروسی


میزهای شام در تالارهای عروسی یکی از مهمترین نکاتی است که شما موقع انتخاب تالار عروسی تان باید به آن توجه کنید. میزهای شام در دکوراسیون تالار نقش اساسی دارند و شما دوست دارید که سهولت پذیرایی از مهمانان خود را در جشن عروسی‌تان فراهم کنید. در این مقاله به شما نکات مهم در طراحی و دکوراسیون میزهای تالار عروسی را می گوییم.

میز عروسی،تالار عروسی،چیدمان تالار عروسی

گل آرایی میز شام

یکی از مهمترین نکات در دیزاین و دکوراسیون میز شام عروسی گل آرایی میز شام است که در نگاه اول چشم شما را خیره می‌کند. همچنین در هنگام صرف شام مهمانان از خوردن غذا لذت می‌برند و هم موقع فیلم برداری و عکاسی جلوه بیشتری به تالار پذیرایی شما می‌دهد و جشن عروسی را زیباتر می کند. به همین خاطر یکی از گزینه‌های زیباتر شدن میزها در تالار عروسی گل آرایی و دیزاین آنها است. همچنین شما با گل آرایی می‌توانید جایگاه عروس و داماد خود را نیز بسیار زیبا و شیک دیزاین کنید.

دکوراسیون میزهای لوکس تالار عروسی

اغلب میزها در تالار عروسی از رومیزی های سفید و ساده استفاده می کنند. شما می توانید این سنت دیرینه را کنار بگذارید و از رومیزی هایی با رنگ های شیری و کرم استفاده کنید که این بی رنگی و بی روحی تالار عروسی شما را تغییر دهد و از گل های رنگی متناسب با سلیقه خودتان روی میزهای عروسی تان استفاده کنید تا جلوه ای لوکس به تالار پذیرایی شما بدهد.

چیدمان میز عروسی،تالار عروسی،دیزاین میز عروسی

ظرف میوه و شیرینی تالار پذیرایی

برای اینکه دکوراسیون میزهای عروسی خود را به حد اعلا برسانید از ظرف های میوه و شیرینی پایه دار و یا کریستال استفاده کنید. این کار موجب زیباتر جلوه دادن میزهای تالار می شود.

اکسسوری برای دکوراسیون میزها در تالار عروسی

از دیگر تزئیناتی که میزهای جشن عروسی شما را رویایی می کند استفاده از شمع است. شما از رومیزی های زیبا و گل های ست شده با آنها استفاده کرده اید و همچنین از ظرف های میوه و شیرینی مناسب و زیبا هم برای دیزاین بهتر استفاده کرده اید. حال شما می توانید با شمع آرایی میزهای جشن عروسی تان جلوه میز عروسی تان را دو صد چندان بکنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید./ تالارنت[تعداد: 1    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات