تالار نت تالار عروسی
 

انتخاب کفش عروسی مناسب

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
کفش عروس،مدل کفش عروس،انتخاب کفش عروسی


کفش عروسی یکی از انتخاب های مهم یک عروس در روز عروسی اش است. چراکه با این کفش باید از صبح تا پایان مراسم عروسی راه برود و احساس راحتی کند. همچنین کفش عروسی باید متناسب با لباس عروسی شما باشد. اگر لباس عروسی شما ساده است شما می توانید با کفش های نگین دار و براق لباستان را با آن ست کنید که در فیلم و عکس شما هنگام راه رفتن جلوه زیادی را داشته باشد. اما اگر لباس عروسی شما یک لباس پرکار و پر زرق و برق است بهتر است از یک کفش عروسی ساده استفاده کنید.

کفش عروس،مدل کفش عروس،انتخاب کفش عروسی

شما می توانید لباس عروسی تان را با کفش های نقره ای هم ست کنید. چراکه قطعا نباید کفش عروسی همچون لباس عروسی سفید باشد. شما می توانید برای اینکه ست لباس و کفش تان از یکنواختی خارج شود از این روش استفاده کنید.

اندازه پاشنه کفش عروسی

اگر از لباس عروسی های دنباله دار استفاده می کنید میزان پاشنه کفشتان می تواند متوسط باشد. چراکه مدل لباس عروس های دنباله دار شما را قدری قدبلند نشان می دهد. پس بهتر است از کفش هایی با میزان بلندی استاندارد استفاده کنید که هم پای شما دچار خستگی نشود و هم بتوانید تا آخر شب روی پاهایتان بایستید و راه بروید. اما اگر از لباس عروسی های پفی و بدون دنبال استفاده می کنید حتما از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید که شما را چاق و قد کوتاه نشان ندهد.

کفش عروسی،مدل کفش عروسی 2015

انتخاب کفش جشن عقد و نامزدی

همچنین اگر شما جشن نامزدی دارید می توانید رنگ کفشتان را با رنگ لباس نامزدی تان ست کنید و اگر مراسم جشن عقد دارید از کفش هایی به رنگ کرم و طلایی هم می توانید استفاده کنید. چراکه جشن عقد با مراسم عروسی متفاوت است. پس شما در انتخاب کفش راحت تر می توانید برخورد کنید.

 [تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات