تالار نت تالار عروسی
 

گل آرایی تالار عروسی با گل های رز

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تالار پذیرایی عروسی،گل ارایی تالار عروسی


گلبرگ های گل سرخ دکوراسیون تالار عروسی را بسیار شکیل می کنند. به گونه ای که اگر شما گل آرایی مراسم عروسی تان را با گل های رز انجام دهید جلوه مراسم عروسی شما بسیار زیبا می شود.

گل رز نماد عشق، شادی و زیبایی است. شما می توانید هم از رزهای سفید و هم از رزهای قرمز با توجه به سلیقه تان در مراسم عروسی تان در مراسم عروسی تان استفاده کنید.

تالار پذیرایی عروسی،گل ارایی تالار عروسی

چرا از گل های رز در تالار عروسی استفاده کنید ؟

گلبرگ های گل رز به گونه ای است که قابلیت دوباره استفاده کردن را دارند. شما می توانید بعد از پایان مراسم عروسی تان گل رزها را با خود به خانه ببرید. تعدادی از گلهایی که سالمتر هستند را بصورت وارونه در یک مکان تاریک آویزان کنید تا به شکلی زیبا خشک شوند و بعد آنها را در یک گلدان شیشه ای به عنوان یادگاری نگه دارید. همچنین گل رزهایی که مقداری پژمرده شده اند را می توانید گلبرگ های آنها جمع کرده و لابلای کتاب بگذاری تا خشک شوند و بعد در آینده از آنها استفاده کنید.

یکی دیگر از استفاده های گلبرگ های گل رز در جایگاه عروس و داماد در تالار پذیرایی است که این مکان را بسیار شکیل می کند. گلبرگ های گل رز قرمز بر روی رومیزی های سفید به گونه ای است که بسیار شکیل است و سفیدی بی روح رنگ سفید را بسیار جذاب می کند. همچنین می توانید از گل های رز در گلدان های شیشه ای بزرگ روی میزهای تالار پذیرایی استفاده کنید و در کنار آنها از شمع نیز بکار ببرید که این امر جشن عروسی شما را بسیار عاشقانه می کند.

دیزاین تالار عروسی با گل رز،گل مناسب مراسم عروسی

چه تعداد گل برای طراحی تالار عروسی نیاز دارید ؟

اینکه چه میزان گل شما برای جشن عروسی تان نیاز دارید بستگی به تعداد میزهای شما در تالار عروسی دارد. و اگر شما سفره عقد هم دارید میزان گل های شما دوبرابر می شود. چراکه گل ها در سفره عقد هم استفاده می شود.

چه رنگ گل رز نیاز دارید ؟

اینکه شما چه رنگی از گل های رز را در مراسم عروسی خود نیاز دارید بستگی به مراسم و سلیقه شما دارد. اگر شما جشن عقد نیز دارید بهتر است از گل رزهای کرم، شیری رنگ و زرد استفاده کنید و اگر جشن عروسی دارید از گل رزهای سفید استفاده کنید و اگر جشن شما نامزدی بود از گل رز رنگی با توجه به لباس تان و تم تالار پذیرایی تان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که از گل رزهای رنگ تیره استفاده کنید. هر چه گل رزهای شما رنگ روشن تری داشته باشد مراسم شما شادتر است. همچنین توجه داشته باشید که در تهیه گل ها هم اصراف نکنید.[تعداد: 3    میانگین: 2.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات