تالار نت تالار عروسی
 

توصیه هایی برای مردان برای بهتر شدن زندگی مشترک

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
بهتر شدن زندگی مشترک


شما به عنوان یک مرد می بایست برای بهتر شدن زندگی مشترک و خوشبختی و موفقیت می بایست با مهارت های زندگی آشنا شوید و به درستی آنها را به کارگیری کنید.

به گزارش تالار نت احمدی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی : باید توجه داشته باشید که برای داشتن زندگی مشترک موفق، باید بدانید چگونه با همسرتان برخورد کنید. چیزی که خوشبختی و موفقیت در زندگی مشترک را ضمانت می کند، آشنایی با مهارت های زندگی مشترک و نحوه به کارگیری آن هاست؛ پس اگر می خواهید زندگی مشترک خوبی داشته باشید، در ادامه با ما باشید .

بهتر شدن زندگی مشترک

توصیه هایی به مردان برای بهتر شدن زندگی مشترک

۱ – نیاز به امنیت در زندگی مشترک

اولین فاکتور جهت تجربه یک زندگی مشترک موفق، تضمین احساس امنیت به همسر است. یک مرد، ستون خانواده است و مهمترین نقش مرد ایجاد امنیت و حمایت از خانواده است. رفاه و آسایش روانی یکی از مهم ترین خواسته های هر زن از مرد است؛ پس وظیفه شما به عنوان شوهر این است که به همسرتان حس امنیت ببخشید.

۲ – نیاز به درک متقابل

جهت تجربه یک ازدواج موفق، به حرفهای همسرتان گوش دهید و شنونده خوبی باشید. زن ها به صحبت کردن و برون ریزی احساسات و صحبت هایشان نیاز دارند. شما باید بتوانید به عنوان همسر خوب، شانه ای برای اشک های همسر خود باشید. یعنی شخصی باشید که او بتواند در کنارتان آسوده باشد و پناه بگیرد. او نیاز دارد با شما درد دل می کند به دلیل اینکه شما را دوست دارد. نیاز نیست تا زمانی که او نخواسته، مشکلاتش را برطرف کنید بلکه فقط می بایست خوب گوش کنید.

۳ – نیاز به قدرشناسی در زندگی

احترام و قدردانی در زندگی، راه ماندگار کردن عشق است. پس باید بیاموزید که جهت هر کار کوچکی از همسرتان سپاس گزار و قدرشناس باشید. هیچ وقت کارهایی که او برای زندگی مشترک‌تان می کند و فداکاری های او را وظیفه اش نپندارید. اجازه دهید بانوی تان بداند قدرش را می دانید. حتی کوچک ترین کارها و لطف های او را یادداشت و به خاطر آنها تشکر کنید. به او بگویید تا متوجه شود چقدر برای تان مهم است و به یاد داشته باشید این یک نیاز طبیعی بین خانم هاست.

۴ – نیاز به محبوبیت

جهت تجربه یک ازدواج موفق، اجازه دهید همسرتان متوجه شود که محبوب و مورد تایید شما است. به عنوان یک مرد خوب به همسر خود عشق بورزید. ذهن و قلب یک زن دائم نیاز به شنیدن و دانستن این که او دوست داشتنی و خوب و مطلوب است دارد. با این کارها عشق تان را برای همیشه زنده نگه می دارید و باعث می شوید که همسرتان با همه سعی و تلاش در جبران عشق نسبت شما داشته باشد. بدترین اتفاق برای یک زن، کم دوست داشته شدن است. همسرتان را باید زیاد دوست داشته باشید و این موضوع را می بایست مرتب به وی یاد آوری کنید. به این فکر نکنید خودش می فهمد یا باید متوجه شود که دوستش دارید. عشق با ادا کردن به زبان زنده می ماند. توجه داشته باشید که این ابراز احساس و عشق، محبت خودتان را نیز عمیق تر می کند.[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات