تالار نت تالار عروسی
 

نکاتی در رابطه با بریدن کیک عروسی

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۸,۵۳۶ بازدید  
کیک عروسی چاقو عروس داماد


در مطالب گذشته در رابطه با کیک عروسی و انتخاب مدل های آن صحبت کرده ایم. ببینید : “مدل های کیک عروسی“. امروز میخواهیم در رابطه با نحوه بریدن کیک عروسی و برخی نکات مرتبط صحبت بکنیم. بریدن کیک عروسی از قدیم رسم بوده و معمولا عروس و داماد کیک عروسی را با هم برش می دهند. بریدن کیک عروسی در مقابل همه مهمانان و در تالار عروسی انجام می شود و فیلم و عکس آن نیز ثبت می شود. پس نحوه بریدن کیک عروسی و رعایت کردن برخی نکات می تواند مهم باشد.

نکاتی در انتخاب کیک عروسی

در انتخاب کیک عروسی معمولا همه به شکل و طراحی کیک عروسی اهمیت می دهند. درست است که این موضوع بسیار مهم است ولی طعم و مزه کیک نباید فراموش شود. سعی کنید از جایی که کیک را سفارش می دهید قبلا کیکی با مواد تشکیل دهنده مورد نظر در شب عروسی تان سفارش دهید تا از طعم آن مطمئن شوید. همچنین بهتر است نوع کیکی که سفارش می دهید سبک باشد تا هم جابجایی ان راحت باشد هم ماندگاری بیشتری داشته باشد. در انتخاب اندازه کیک نیز به میزان مهمانانتان توجه کنید. در صورتی که مهمانانتان 50 تا 100 نفر هستند یک کیک 3 طبقه کافی است اما در صورتی که بیش از 200 نفر مهمان دارید بایک کیک بزرگتری سفارش دهید. یکی از راه های تزیین کیک استفاده از گل های طبیعی و میوه ها است. شما می توانید از گل آرای مراسمتان بخواهید تا با توجه به تم و گل آرایی مراسم و یا سفره عقد کیک شما را تزیین نماید.

بریدن کیک عروسی,برش کیک عروسی

نکاتی که در رابطه بریدن کیک عروسی

لایه ای که از کیک برش می دهید لایه ای باشد که طعم آن را دوست دارید.

هنگام بریدن کیک، معمولا عروس و داماد برای راحتی خود طبقه پایین کیک را برش می دهند و معمولا از همان تکه میل می کنند. دقت داشته باشید که سهم شما از کیک عروسی تان همان تکه ای است که برش داده اید. پس در برش کیک عروسی تان دقت کنید که محلی را که می برید و جدا می کنید همان جایی است که مورد علاقه تان است و بعدا در حسرت طعم کیک عروسی تان نمی مانید.

بریدن کیک عروس و داماد,بریدن کیک عروسی

هنگام برش کیک چاقو در دست عروس باشد و داماد دست او را بگیرد

بریدن کیک یکی از لحظات نمادین و به یادماندنی شب عروسی تان است. پس مهم است که این کار را با هم انجام دهید. در صورتی که کیک شما با روبان و تور تزیین شده است ابتدا آن را کنار زده و تکه ای بصورت V ببرید. این نوع برش راحت تر برداشته می شود.

کیک عروسی چاقو عروس داماد

چاقوی برش کیک را یادگاری نگه دارید

در صورت تمایل چاقو و کفگیر کیک بری را از قبل تهیه کرده و آن را تزئین کنید و با خود به تالار ببرید. همچنین می توانید اسمتان و تاریخ مراسم عروسی تان را روی چاقو و کفگیر حک نمایید. مزیت نگه داشتن چاقو و کیک عروسی آن است که شما می توانید در سالگردهای عروسی تان از آنها استفاده کنید و خاطرات گذشته تان را زنده کنید.

چاقو و کفگیر بریدن کیک عروسی

در خصوص نحوه خوردن کیک از قبل تصمیم بگیرید.

برخی از عروس و داماد ها تمایل دارند که با هم کیک را میل کنند و همزمان برشی از کیک را در دهان یکدیگر بگذارند و برخی دیگر دوست دارند به نوبت کیک را میل نمایند. در این خصوص از قبل تصمیم بگیرید.

خورد کیک عروسی عروس داماد

چه موقع مایلید کیک را سرو کنید ؟

زمان سرو کیک عروسی تان را از قبل مشخص کنید. شما می توانید کیک عروسی تان را بعد از شام در بین مهمانانتان پخش نمایید و به عنوان دسر از آنها پذیرایی کنید. همپنین می توانید کیک را برای فردای روز عروسی و پاتختی نگه داشتی و در روز پاتختی با کیک از مهمانانتان پذیرایی نمایید.

زمان سرو کیک عروسی

قبل از مهمانان به پدر و مادرتان کیک دهید

این لحظه به یاد ماندنی را با پدر و مادرتان به اشتراک بگذارید. حتی اگر تمایل دارید سرو کیک را به روز پاتختی بگذارید تکه هایی کوچک از کیک را به پدر و مادرتان بدهید.

و در پایان مواظب باشید …

افتادن کیک عروسی[تعداد: 18    میانگین: 2.9/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات