تالار نت تالار عروسی
 

اجاره لباس عروس/ نکات و پیشنهادات

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  
لباس عروس


بسیاری از عروس ها ممکن است تمایل داشته باشند که در روز عروسی خود لباس عروس خود را مزون هایی که لباس عروسی را اجاره می دهند امانت بگیرند و در روز عروسی شان این لباس را بر تن نمایند. این میتواند ایده خوبی باشد چرا که ممکن است بعد از عروسی این لباس اصلا به درد شما نخورد و چندین سال در کمد لباس شما بدون استفاده قرار گیرد. ضمن اینکه در هزینه لباس می تواند صرفه جویی شود و از پرداختن هزینه های زیاد برای خرید لباس عروس خودداری نمایند.

اجاره لباس عروس, لباس عروس

این برعکس کت و شلواری است که آقایان در شب عروسی شان بر ترن می کنند. آنها می توانند لباس دامادی خود را در چندین مراسم بعد از عروسی شان بر تن نمایند و از آن استفاده نمایند . پس اجاره لباس عروس می تواند راه کاری مناسب برای زوج های جوان باشد. قبل از انتخاب لباس عروس و اجاره آن باید بعضی نکات را توجه نمایید.

با قطعیت تصمیم خود را بگیرید.

اینکه میخواهید لباس عروس خود را بخرید یا اجاره نمایید یک تصمیم است که ابتدا باید مطمئن شوید که آیا اجاره لباس عروس فکر مناسبی است یا نه ؟ به هر حال اجاره کردن لباس عروس از خریدن آن به صرفه تر می باشد. اما ممکن است بعضی از خانم ها تمایل داشته باشند که لباس عروس خود را یادگاری نگاه داشته و یا در آینده به به فرزند خود بدهند. و یا در صورت تمایل بعد از عروسی شان لباس عروس را اجاره دهند یا بفروشند و یا به کسی یا جایی هدیه دهند. در هر حال خرید یا اجاره لباس عروس تصمیم شماست. تصمیم قطعی خود را بگیرید که قصد دارید لباس عروس خود را بخرید یا اجاره نمایید.

لباس عروس

انتخاب یک مزون عروس معتبر

وقتی که مطمئن از تصمیم خود در اجاره لباس عروس مطمئن شدید سعی کنید لباس عروس خود را از یک مزون معتبر تهیه نمایید. سایت تالار نت می توان در انتخاب مزون عروس به شما کمک کنید . شما می توانید صفحه “مزون های عروس” ما را مطالعه و مزون مورد نظر خود را با توجه به محل زندگی تان انتخاب نمایید. مزون های معتبر و معروف شهرت خود را فدای سود نخواهند کرد. برخی از سودجویان ممکن است لباس عروسی که اجاره می دهند دچار نواقصی باشد که بعد از تحویل آن هزینه های گزافی را بابت خسارت دریافت نمایند و یا اینکه لباس عروس شما به دلیل ضعف هایی داشته باشد که در شب عروسی نشان داده شود. انتخاب یک مزون عروس مناسب ریسک این موارد را کاهش می دهد. همچنین بخوانید : راهنمایی برای انتخاب لباس عروس ایده آل

مدل لباس عروس, اجاره لباس عروس

هرچه سریعتر اقدام کنید.

با توجه به اینکه در اجاره لباس عروس شما محدودیت های بیشتری در سایز و اندازه لباس دارید بهتر است هرچه سریعتر اقدام نمایید و لباس عروس مناسبی را که با سلیقه شما جور باشد را انتخاب نمایید. شاید لازم باشد زمان بیشتری در بازار بگذارید تا لباس عروس مناسب با سایز، اندازه و سلیقه شما پیدا شود. البته برخی از مزون ها با برخورداری از خیاط های چیره دست لباس انتخابی شما را با توجه به سایز و اندازه شما تغییر می دهند. از طرفی اقدام سریع شما باعث می شود که لباس عروسی که انتخاب میکنید را زودتر برای شب عروسی تان رزرو نمایید. چراکه ممکن است لباس عروس های خوب در شب عروسی شما رزرو شده باشند و انتخاب شما باز هم محدود شود.

عروسی, عروس

در مورد لوازم همراه لباس عروس سوال کنید

ممکن است برخی مزون های عروس، لوازم همراه لباس را مانند تور، تاج، شنل، کت و کفش عروس را نیز اجاره دهند. بهتر است هنگام انتخاب لباستان از این موضوع آگاهی یابید و در صورتی که اجاره آنها جداگانه است در مورد هزینه اجاره آنها جویا شوید. ممکن است اصلا تور و تاج و شنل مناسب آن لباس را نداشته باشند که حتما در اینمورد با مزون از مزون خود سوال کنید.

شرایطی که در اجاره لباس عروس مقرر می شود را مکتوب کنید.

سعی کنید بعد از انتخاب لباس عروس مناسب قراردادی با مزون بصورت مکتوب ننظیم کنید و اگر چنانچه مزون حاضر به تنظیم چنین قراردادی نبود مواردی که بین شما گفته می شود در حضور او نوشته و نگاه داشته باشید. مواردی از قبیل تحویل لباس عروس چند روز  قبل از مراسم عروسی تان، لباس تمیز و خشکشویی شده در اختیار شما قرار گرفته شده باشد. شرایط تحویل و هزینه های حمل و نقل و خشکشویی را نیز مشخص نمایید. گاهی عدم توجه به این نکات ممکن است مشکلاتی فی مابین بوجود آورد.

با آرزوی خوشبختی برای همه زوج های جوان/ تالار نت[تعداد: 15    میانگین: 2.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. قيمت لباس عروس

سوالات، نظرات و پیشنهادات