تالار نت تالار عروسی
 

چه مدل حلقه ای برای نامزدمان بخریم ؟

 ادمین   6 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۲,۲۹۲ بازدید  
خرید حلقه نامزدی


خرید حلقه نامزدی یک سنت دیرینه در ایران و بسیاری از کشورهای جهان می‌باشد. شاید بسیاری از شما به این فکر کنید که چه مدل حلقه‌ای برای نامزدتان بخرید تا مناسب با سلیقه و نظر او باشد. اصولاً آقایان با مدل‌های حلقه نامزدی و سبک آن آشنایی ندارند. تحقیقات نشان داده است که حدود ۷۵ درصد حلقه‌هایی که برای نامزدی اهدا می‌شود متناسب با سلیقه و علاقه خانم نیست. اما چه نوع حلقه‌ای مناسب نامزدمان است؟ آیا حلقه نامزدی باید جواهر داشته باشد؟ آیا می‌توان از سنگ‌های زینتی در حلقه نامزدی استفاده نمود؟ در ادامه همراه ما باشید.

در نظر داشته باشید که در ایام نامزدی، حلقه‌ای که شما برای همسر آینده‌تان تهیه می‌کنید در طول مدتی که دوستان و آشنایان با شما ارتباط دارند آن حلقه را می‌بینند. از این جهت نوع حلقه نامزدی می‌تواند اهمیت داشته باشد.

حلقه نامزدی می‌تواند از جواهر و برلیان تهیه شود. اگر محدودیت در هزینه کردن برای خرید حلقه ندارید سعی کنید حلقه‌ای که برای نامزدی انتخاب می‌کنید از جواهر تشکیل شده باشد. ضمن اینکه در نظر داشته باشید که حلقه بیش از اندازه بزرگ نباشد و جواهرات زیاد در آن به کار نرفته باشد. در اینصورت هم توقع از شما برای خرید حلقه عروسی بالا می‌رود هم حلقه‌ای که در هنگام عروسی انتخاب می‌کنید کمتر به چشم می‌آید. پس در انتخاب حلقه و جواهرات زیاده روی نکنید. برای مشاهده مدل‌های مختلف حلقه نامزدی مطلب “۲۷ مدل حلقه زمرد مناسب نامزدی” را مطالعه نمایید. چنانچه به حلقه‌های جواهر درشت علاقه دارید مطلب “حلقه نامزدی با جواهر درشت” را مشاهده نمایید تا با مدل‌های متنوع آن آشنا شوید.

چند مدل زیبای حلقه نامزدی جواهر با سنگ‌های زیبا

حلقه مناسب نامزدی

مدل زیبای حلقه نامزدی با جواهر درشت

خرید حلقه نامزدی

حلقه نامزدی ساده و زیبا

حلقه نامزدی

حلقه مناسب نامزدی تک تخمک

خرید حلقه نامزدی

حلقه نامزدی جواهر زیباخرید حلقه نامزدی

حلقه‌های نامزدی با سنگ‌های زینتی و رنگی نیز می‌تواند انتخاب خوبی برای حلقه نامزدی باشد. حلقه‌های با سنگ‌های زمرد، یاقوت و مروارید می‌تواند انتخاب‌های خوبی برای حلقه نامزدی باشد. می‌توانید مدل حلقه نامزدی‌تان را با نوع لباسی که هدیه می‌دهید ست کنید یا با رنگ چشمان عروس خانم. در همین رابطه پیشنهاد می‌کنیم مطلب “۲۷ مدل حلقه زمرد مناسب نامزدی” را مشاهده کنید تا با سبک و مدل‌های این نوع حلقه‌ها آشنا شده و انتخابی مناسب داشته باشید. ضمن اینکه در کنار سنگ‌های جواهر از برلیان نیز در حلقه مورد نظر استفاده کنید. در صورتی که بودجه شما برای خرید جواهر محدود است می‌توانید بجای استفاده از برلیان از سنگ‌های اتمی در حلقه استفاده کنید که علاوه بر زیبایی جلوه خاصی به حلقه نامزدی‌تان می‌دهد.

مدل حلقه نامزدی زمرد

حلقه‌های رینگی نیز از گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفته است و هنوز هم بعضی از زوج‌های جوان به این مدل حلقه‌ها علاقه‌مند هستند. سعی کنید در صورتی که از جواهر و سنگ‌های زینتی در حلقه نامزدی استفاده نمی‌کنید و تمایل دارید از حلقه‌های ساده بدون جواهر و سنگ استفاده کنید در این صورت بهتر است حلقه‌های حالت دار را انتخاب نمایید تا فرم و حالت زیبایی داشته باشد.[تعداد: 2    میانگین: 1.5/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. مقاله بسیار خوب و کاملی بود.
    باتشکر از شما

  2. به نظرم این روزها با قیمت دلار و طلا میتونیم نقره بخریم تا فشار نیاد هم به خودمون هم خانواده ها
    من خودم نقره خریدم از این پیج و خیلی هم راضی بودم:
    انگشتر نقره
    https://www.decoricor.com/decoricor-jewelery/ring

سوالات، نظرات و پیشنهادات