تالار نت تالار عروسی
 

ترکیب رنگ در چیدمان خانه عروس

 ادمین   4 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۹,۲۲۷ بازدید  
چیدمان خانه عروس


ترکیب رنگ در شکل و نوع جیدمان خانه عروس بسیار اهمیت دارد. چیدمان خانه عروس باید باید به سبکی باشد که طراوت و شادابی در آن به وضوح مشخص باشد. در چیدمان و دکوراسیون خانه عروس به نوع خانه، اندازه و سبک جهاز توجه کنید و با توجه به آن جهیزیه را بچینید. معمولا در ترکیب رنگی خانه نوعرسان رنگ های ملایم و شاد بیشتر استفاده می شود و از با توجه به اینکه معمولا خانه تازه عروسان کوچک است در ادامه چند ایده جهت چیدمان جهاز عروس و مبلها و دکوراسیون با توجه به فضای خانه ارائه می شود که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

چیدمان خانه عروس

رنگ های ملایم در دکوراسیون خانه عروس

یکی از ترکیب رنگهایی که در خانه عروس بیشتر استفاده می شود ترکیب رنگ قهوه ای، کرم و صورتی ملایم است که بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. در دکوراسیون خانه عروس اولین رنگی که بیشتر ذهن آدم به سمت آن می رود همین ترکیب رنگ است. این ترکیب رنگ فضای خانه را بسیار رومانتیک و زیبا می کند. سعی کنید از رنگ های دیگر نیز در ترکیب رنگ خانه استفاده کنید. در صورتی که علاقه به این ترکیب رنگ ها هستید عکس بالا میتواند ایده مناسب به شما بدهد تا سبک و سیاق چیدمان و رنگ بندی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

رنگ بندی خانه عروس

رنگ های سفید و فیلی در چیدمان خانه عروس

سبک دیگری از ترکیب رنگ برای خانه عروس ترکیب رنگ های سفید و فیلی است. ترکیبی که زیبا و جذاب است و برای خانه تازه عروسان می تواند انتخاب خوبی باشد. انتخاب رنگ خانه عروس جهت خرید جهیزیه و چیدمان اولین چیزی است که در دکوراسیون خانه عروس باید به آن فکر کنید. این ترکیب رنگ علاوه بر جذابیت و شادابی باعث بزرگتر نشان دادن خانه نیز می شود و حس دوستانه و صمیمی تری را منتقل می کند.

مدل ترکیب رنگ مبلمان عروس

استفاده از رنگ سبز و سبک روستیک در دکوراسیون خانه عروس

رنگ سبز جلوه ای از طبیعت در دکوراسیون داخلی است، به نوشته چیدانه حالا فکر کنید این رنگ جذاب با وسیله های چوبی با رنگ قهوه ای ترکیب شوند، آنوقت به وضوح می توانید حضور طبیعت را در دکوراسیون داخلی خانه خود ببینید. اگر می خواهد از رنگ زیبا و منحصر به فرد سبز در دکوراسیون داخلی خانه نوعروسان استفاده کنید، از آرامش طبیعت الهام بگیرید و سبک روستیک را انتخاب کنید. شروع یک زندگی نو در چنین فضایی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. کوسن های که بر روی مبلمان تصویر بالا می بینید رو کشی های دو رو با دو پارچه متفاوت دارند که این موضوع باعث می شود تا فضای منزل شما پتانسیل بیشتری برای تنوع و تغییر داشته باشد. اگر شما هم جزو طرفداران سبک روستیک هستید، خواندن مطلب جذاب آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن را از دست ندهید.

ترکیب انواع رنگ ها چیدمان خانه عروس

استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در دکوراسیون عروس

یادتان هست که چند خط بالاتر راجع به جرات بیشتر برای استفاده از رنگ ها صحبت کردیم، نمونه بارز این نکته را می توان در عکس بالا دید که هر کدوم از صندلی ها به یک رنگ درآمده اند. این عکس خانه یک نو عروس را نشان می دهد که دکوراسیون رنگارنگی دارد و خیلی هم جذاب و زیبا به نظر می رسد. انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل کار سختی نیست، رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید و به بهترین ترکیب آن ها فکر کنید، درست مثل کاری که در عکس بالا صورت گرفته است.

چیدمان خانه عروس با ترکیب رنگ بنفش

استفاده از رنگ بنفش در کنار رنگ سفید در دکوراسیون و چیدمان خانه عروس می تواند یک ایده خوب باشد. رنگ بنفش باعث جذابیت بیشتر در دکوراسیون می شود و ترکیب زیبا و چشم نواز را بوجود می آورد. این ترکیب رنگ برای خانه های نوعروسان مخصوصا اگر خانه های آنها کوچک است می تواند مناسب باشد.

ترکیب رنگ آبی و زرد در چیدمان خانه

یکی دیگر از رنگ های پیشنهادی ما رنگ های آبی و زرد است. با انتخاب رنگ آبی در دکوراسیون خانه تان می توانید آرامش را به خانه تان بیاورید. رنگ آبی در کنار رنگ زرد می تواند فضایی رویای و خیره کننده را به شما بدهد. توجه داشته باشید که ترکیب رنگ هارمونی رنگ ها را به خوبی رعایت کنید. مثلا سعی کنید از رنگ های ملایمی در کنار هم استفاده کنید.

ترکیب رنگ مناسب دکوراسیون خانه عروس

 [تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. واقعا مطالب مفیدی بود ممنون
    در ضد سرقت

سوالات، نظرات و پیشنهادات