تالار نت تالار عروسی
 

اطلاعیه عجیب پلیس فتا فارس در خصوص جشن های عروسی

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  


اطلاعیه پلیس فتای استان فارس در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشن‌های عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد
اطلاعیه پلیس فتا جشن عروسی
بنابر گزارش شیرازه پلیس فتا فارس در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشن‌های عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه‌ای صادر کرد.

1آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت 18 مجاز به ارائه خدمات به عروس و داماد می‌باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج گردند.

2عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت 20 مجاز به ارائه خدمات به عروس و داماد می‌باشند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس گردند.

3تالارها و باغات و تشریفات مجالس حداکثر تا ساعت 24 مجاز به فعالیت و ارائه خدمات به جشن‌ها می‌باشند و در این ساعت باید جشن به پایان رسیده و مهمانان و عروس و داماد از باغ خارج گردند.

4-از راه اندازی کاروان عروسی و بروز مشکلات ترافیکی و آلودگی صوتی توسط صاحبان عروسی در شهر خودداری گردد.

5ارائه هرگونه خدمات و برگزاری مجالس خلاف عرف و شرع و قانون توسط برگزارکنندگان جشنها (ردیف 1.2.3) به هر عذر و بهانه ممنوع می‌باشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی از فعالیت آنها جلوگیری و به مراجع قضایی معرفی می‌گردند.

6-شهروندان گرامی از برگزاری هرگونه جشن و عروسی در باغات شخصی و فاقد مجوز که باعث بروز مشکل برای خانواده‌ها می‌گردد خودداری نمایند.

7واحدهای صنفی رستوران و چایخانه‌ها نیز موظف به رعایت ساعت کاری (حداکثر 24) و اخذ مجوز جهت موسیقی زنده از اداره ارشاد اسلامی و رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی و مقررات می‌باشند و در صورت عدم رعایت وفق بند 5 اقدام گردد.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

  1. با سلام – یادشون رفته برنامه پیشنهادی بعد از ساعت 24 رو هم تعیین کنند!

سوالات، نظرات و پیشنهادات