تالار نت تالار عروسی
 

5 دلیل موفقیت تالارهای سرشناس تهران

  ادمین      8 سال پیش      ارسال دیدگاه  
تالار موفق تهران, تالار سرشناس تهران


برخی از تالارهای تهران نسبت به تالارهای دیگر از نظر سابقه و زیبایی شهرت بیشتری به دست آورده‌اند و مردم همیشه از آنها به خوبی یاد می‌کنند، طراحی آنها ستایش می‌کنند و همواره مراسمات متعددی در این تالارها برگزار می‌شود. شاید سؤال باشد که دلیل موفقیت این تالارهای سرشناس چیست؟ چه عواملی باعث زیبایی و برتری تالار می‌شوند؟ چگونه تالار موفقی داشته باشم؟ در این رابطه در ادامه همراه ما باشید.

تالار موفق تهران, تالار سرشناس تهران

1- نمای زیبای تالار : استفاده از نمای سنگ تراورتن چرمی یا صیغلی به سبک کلاسیک با المان‌هایی مانند ستون، سر ستون، تاج، قاب‌سازی دور درها و استفاده از سنگ به حالت شمش در مقاطع لازم.

2- طراحی تالار با سبک کلاسیک : سبک کلاسیک داخل با استفاده از سیستم گچ و رابیتس، استفاده از ابزارهای متنوع و مناسب محل، استفاده از نقاشی پتینه و تکنیک‌های ورق کاری با ورق طلا و دکوپاژ، استفاده از نقاشی نئوکلاسیک در بعضی از کاسه‌های سقف گرد و چهار گوش مانند لابی.

3- ورودی و لابی تالار : تخصیص یک فضای بزرگ و مرتفع به لابی، مبلمان کلاسیک یک لابی، نور پردازی دیوارها با چراغ‌های دیوارکوب متناسب با لوسترها، استفاده از سنگ‌هایی مانند دهبید سوپر و امپرادور دارک و لایت در کف‌سازی. تالارهای تشریفاتی تهران

4- تنوع فضایی: معمولاً طرح تالارهای زنانه و مردانه لابی و دفتر مدیریت از طرح‌های متنوع برخوردار است و با توجه به سبک کلاسیک کل کار و رنگ روشن کلیه فضاها کار به هم دوخته می‌شود.

5- قاب های تزیینی روی دیوار : استفاده از پرده داخل قاب‌های دیوار سالن‌های پذیرایی، استفاده از سطوح آینه کاری شده (آینه ابزار خورده)، استفاده از تلفیق سنگ شمش و … برای پایین دیوارهای داخل با حداکثر ارتفاع 80 سانتی متر به استفاده از مبلمان (میز و صندلی) کلاسیک متناسب با فضا.

منبع : تالار ساز[تعداد: 17    میانگین: 3.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات