تالار نت تالار عروسی
 

بایدها و نبایدهای انتخاب لباس عروس

  ادمین      9 سال پیش      ارسال دیدگاه  
انتخاب لباس عروسی. بهترین لباس عروس. مارک لباس عروس


انتخاب لباس عروسی. بهترین لباس عروس. مارک لباس عروس

برای هر عروسی خرید کردن برای روز عروسی یک خواب رویایی است. این کار هم لذت بخش است و هم تجربه ای پر از تنش و استرس است. پیداکردن لباس شب عروسی برای یک عروس در طول عمر خود یک اتفاقی است که همواره در انتظار آن است. شما برای همچنین لحظه ای بسیار صبر می کنید

انتخاب لباس عروس متناسب با بودجه
اگر لباس عروس شما خارج از مخارج عروسی شما است و بودجه سنگینی دارد بهتر است که شما از آن صرف نظر کنید و می توانید از یک لباس عروس ارزان قیمت تر استفاده کنید. با یک لباس با قیمت مناسب تر هم عروس می تواند در شب عروسی خود بردخشد. با اینحال این مهم است که شما به یاد داشته باشید که لباس عروسی که شما در روز عروسی می پوشید بسته به بودجه ای که دارید انتخاب کنید.

نباید تحت تاثیر نظرات دیگران قرار گیرید.
هنگامی که شما به مزون عروس جهت انتخاب لباس عروس خود می روید استفاده از نظرات و پیشنهادات دوستان و اقوام درجه یک در انتخاب لباس عروس یک کار متدوال است . دانستن اینکه عروس چه مدل لباس را می پسندد در اولویت انتخاب قرار دارد. اقلب اوقات دوستان و آشنایان از دیدن لباس عروس هیجان زده می شوند و سلایق خود را تحمیل می کنند. سعی کنید ضمن استفاده از نظرات آنها از سلیقه و انتخاب خود قافل نشوید.

لباس عروس با تغییرات زیاد
ممکن است لباس عروسی که انتخاب می کنید از نظر شما نواقصی داشته باشد و نیاز به تکمیل آن باشد. در اینصورت ممکن است هزینه  و وقتی که برای لباس انجام می شود نا مشخص است و ممکن است بیش از حد وقت گیر باشد.

تحت فشار فروشندگان لباس عرور قرار نگیرید.
بسیاری از مشاوران لباس عروس بصورت کمیسیون کار می کنند و بصورت طبیعی فشار زیادی به شما جهت خرید لباس عروس می آورند. این مشاوران می توانند منابع شگفت انگیز از اطلاعات هستند که می توانند به شما کمک کنند. هنگامی لباس عروس را انتخاب می کنید نباید تحت فشار باشید چرا که ممکن از بعد از خرید به اجبار لباس ممکن است از خرید خود پشیمان شوید.

به مارک و برند لباس عروس متکی نباشید
بسیاری از عروس ها در انتخاب لباس عروس خود به دنبال مارک ها و برندهای معروف هستند و صرف معروف بودن برای آنها کافی است. معروفی برند و مارک لباس عروس خوب است اما ممکن است ضمن پرداخت هزینه های بسیار گزاف از نظر ظاهر هم زیبایی چندانی نداشته باشد. پس هنگام انتخاب لباس عروس به زیبایی و سلیقه خود دقت کنید نه برند و مارک لباس.[تعداد: 2    میانگین: 3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات