تالار نت تالار عروسی
 

نکات ضروری در چیدن جهیزیه عروس،خانه ایی زیبا برای شروع زندگی مشترک

  abtahi      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
چیدمان جهاز


چیدمان جدید منزل

یکی از دغدغه های شیرینی که پس از خرید جهیزیه برای هر نوعروسی پیش می آید این است که چگونه می تواند جهیزیه خود را به زیباترین شکل ممکن بچیند.تا زندگی مشترک خود را در خانه ای با دکوراسیون زیبا شروع کند.

چیدمان جهاز

در این جا سعی کرده ایم مطالب مفیدی را در زمینه چیدمان هرچه بهتر جهیزیه عروس و سرویس آشپزخانه و ست آشپزخانه عروس در اختیار شما نوعروسان عزیز قرار دهیم پس با ما همراه باشید:

نکته ای که قبل از چیدن جهیزیه عروس باید مورد توجه قرار گیرد

محیطی می باشد که قرار است چیدمان جهیزیه در آن انجام شود چرا که در زندگی امروزه،محیط زندگی به قدری کوچک شده که نمی توان هر نوع جهیزیه را به هر شکلی و با هر اندازه ای در آن قرار داد و لازم است تا با توجه به ابعاد محیط زندگی لیست جهیزیه خود را تهیه و ست آشپزخانه عروس را تکمیل کنید چرا که اگر وسایل مورد نظر بزرگتر ویا کوچکتر از فضای منزل باشد زیبایی محیط را به خطر می اندازد.

همچنین باید به رنگهای به کار رفته در وسایل لیست جهیزیه نیز توجه کرد.چراکه رنگها و طریقه ی بکار گیری آنها درکنار هم میتواند موجب زیبایی و شادابی و یا کسل کنندگی محیط شود.

طریقه دکوراسیون فضای پذیرایی لیست جهیزیه در جهیزیه عروس

قسمت پذیرایی خانه همانطور که از نامش پیداست مخصوص پذیرایی مهمانها می باشد و از آنجا که همه خانم ها دوست دارند مهمانهایشان در مورد چیدمان این قسمت از منزلشان نظری مثبت داشته باشند باید به دکوراسیون این قسمت از منزل توجه ویژه ای نسبت به ست آشپزخانه عروس کنند. مبلها یکی از وسایل موجود در لیست جهیزیه می باشند که در قسمت پذیرایی قرار دارند و محل نشیمن را از سایر قسمت های خانه تفکیک می کنند.

برای چیدن مبلمان

ابتدا از بزرگترین مبل شروع کنید و آن را در نقطه کانونی فضای منزل مثل تلویزیون، پنجره و… قرار دهید. این موارد جدا از چیدمانسرویس آشپزخانه هستند و حتی می تواند کاملا متفاوت از سرویس آشپزخانه دکور شوند.
برای چیدن تکه های دیگر مبلمان از مبل بزرگتر بعدی شروع کنید و با کوچکترین مبل کار چیدمان را تمام کنید و مبل ها را طوری کنار یکدیگر قرار دهید که هم فضای کافی برای رفت و آمد وجود داشته باشد و هم انرژی خانه خود را مثبت کنید.[تعداد: 12    میانگین: 2.6/5]


سوالات، نقد و بررسی

 1. از ایده تا اجرا
  دکوراسیون منزل و محل کار خود را به ما بسپارید
  کاغذ دیواری ، پارکت لمینیت ، پرده کرکره ، کفپوش
  از خانه یا محل کار خود خسته شده ای ؟! نگران آن نباشید ، آن را به تیم پیمانساز بسپارید.
  ما در طراحی و اجرای دکوراسیون منزل و محل کار با جدیدترین متریال های روز دنیا شما را همراهی میکنیم.

  شما هم با تیم پیمانساز همراه شوید تا رنگ زیبایی به منزل خود دهید

 2. ممنون. در طراحی داخلی ساختمان عوامل زیادی ماثر هستند که باعث تغییر در ساختمان می شوند. به عنوان مثال استفاده ار کاغذ دیواری و کفپوش.
  کاغذ دیواری نمای داخلی ساختمان رو به کلی تغییر میدن . اگه قصد بازسازی ساختمان رو داشته باشید با یه تغییر ساده در دیوارها میشه فضای رو زمانی که در حال بازسازی داخلی هستین تغییر بدین.
  کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید میشن و این روزها مدل های جدید و جنس های جدیدی تولید شده که به راحتی در دسترس هست.

سوالات، نظرات و پیشنهادات