تالار نت تالار عروسی
 

لباس مناسب برای مراسم عروسی دختر خانم ها

  ادمین      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
عروسی چی بپوشم, لباس دخترها عروسی


بعد از دعوت شدن به یک مراسم عروسی یکی از دغدغه هایی که بیشتر برای دختر خانم ها ایجاد می شود نوع لباس و پوشش برای مراسم عروسی است. لباسی که علاوه بر زیبایی نباید تکراری باشد و در مجالس عروسی و میهمانی های قبلی آن را نپوشیده باشد.

لباس دختران عروسی, لباس عروسی دخترانه

به محض دعوت به یک جشن عروسی در پیش داشته باشیم بلافاصله و بی اختیار از خود می‌پرسیم حالا چه بپوشم!؟ دل‌تان می‌خواهد ناز و چشمگیر به چشم بیایید اما نه آن طور که هر کسی با دیدن سر و وضع شما به یاد ده یا بیست سال پیش بیافتد. دوست دارید عروسی که تمام شد همه شما را به عنوان فردی خوش پوش مثال بزنند.

عروسی چی بپوشم, لباس دخترها عروسی

در این زمینه قوانین و قواعدی هست که ارزش دارد بابت آنها وقت بگذارید و بعد برای رسیدن به شب باشکوه عروسی شتاب کنید. به همین دلیل چند باید و نباید برای شما دختر خانم‌ها تدارک دیده‌ایم تا به عنوان خوش پوش‌ترین دختر مجلس همه اسم شما را به زبان بیاورند بدون اینکه استرس نداشتن لباس داشته باشید.

بهترین لباس دخترانه عروسی

قواعدی که اینجا گفته می‌شود آن طور نیست که براساس آنها لباس‌ها مثلاً فقط به درد جشن عروسی بخورند بلکه با اندکی تغییر می‌توان همان لباس را در مراسمی جدی‌تر و رسمی‌تر هم به تن کرد. مهم این است که شروع کنید. همه ما وقتی در حالت استرس و اضطراب قرار می‌گیریم فکرمان خوب کار نمی‌کند اما به هر حال باید تصمیمی گرفت و برای لحظه نهایی آماده شد و در این خصوص حتی بد نیست که از خودتان مد ابداع کنید.

لباس دختران عروسی, لباس عروسی دخترانه

خوب بله، لباس‌های مجلسی درون ویترین بوتیک‌ها چیز دیگری است منتها کلاه‌تان را قاضی کنید و پیش خودتان فکر کنید که اگر پول‌تان از پارو بالا می‌رفت واقعا حاضر بودید برای هر مراسم عروسی لباس نوی دست اول بخرید؟ گمان نمی‌کنم!

حالا برویم سر اصل مطلب که همان قواعد لازم الاجرای لباس پوشیدن در جشن عروسی است:

هر مدل لباس و سبکی دوست داری بپوش ولی …

اگر اصرار دارید تا شلوار و تاپ و ژاکت را با هم ست کنید اما جفت‌شان جور نمی‌شود، ما می‌گوییم هر لباسی که دل‌تان می‌خواهد بپوشید اما کفش پاشنه بلند و رژ را فراموش نکنید. تمام عیار می‌شوید.

لباس کوتاه استفاده نکنید

فقط موضوع احترام به عروس خانم نیست بلکه به این علت است که دیگر کسی در جشن‌های عروسی لباس کوتاه نمی‌پوشد چون در این صورت کسی نگاه‌تان هم نمی‌کند. به جای لباس کوتاه لباس بلند چاک‌دار به تن کنید تا بدرخشید.

بهترین لباس دخترانه عروسی

از توری سفید و دانتل استفاده نکنید

توری سفید گلدوزی شده در مراسم عروسی هیچ توجهی را جلب نمی‌کند. یک این بار را به حرف خیاط‌ها گوش ندهید و با توری سفید در جشن عروسی حاضر نشوید. لباس پولک‌دوزی شده، توری رنگارنگ و حتی لباس چند لایه بپوشید.

لباس دختران عروسی, لباس عروسی دخترانه

لباس های مشکی را هم انتخاب کنید

دنیای مدرن، دنیای تغییرات شگفت‌انگیز است. گوشی‌های آیفون، مدیتیشن، هشتگ، خرید‌های اینترنتی و… لباس مشکی پوشیدن! لباس مشکی حکم مرغ را دارد که در عزا و عروسی سرش را می‌برند ولی مشکی رنگ مورد علاقه شهرنشینان با کلاس است. در عروسی با اعتماد به نفس لباس مشکی بپوشید.

عروسی چی بپوشم, لباس دخترها عروسی

لوازم همراهتان را در کیف کوچیکی بریزد و در دست بگیرید

کیف‌های بزرگ و خورجینی در شب عروسی دست و پا گیر هستند. هر که نداند فکر می‌کند بعد از عروسی قرار است بزنید به دل کوه و جنگل و مدتی دور از شهر زندگی کنید! سبک به جشن عروسی بروید و کیفی کوچک و مختصر به دست بگیرید. لزومی ندارد که کلی خنزر و پنزر با خودتان همراه ببرید.

عروسی چی بپوشم, لباس دخترها عروسی

کفش پاشنه بنلد و زیبا انتخاب کنید

یعنی هیچ چیز بدتر از این نیست که فقط به قصد رقص در شب عروسی کفش پاشنه بلند بپوشید و چند ساعت بعد نتوانید قدم از قدم بردارید! پس کفش پاشنه بلند به پا کنید که در وهله اول بتوانید راحت و بی‌دردسر راه بروید و بعد اگر دل‌تان خواست بزنید و برقصید!

لباس دختران عروسی, لباس عروسی دخترانه

مدل لباس های آستین دار و مجلسی ایده خوبی است

لباس‌های بلند مجلسی آستین‌دار بیشتر در مجالس رسمی‌تر پوشیده می‌شود اما همین لباس با روسری یا شال مخمل و آستین‌هایی که تقریباً تا روی ناخن‌های لاک‌زده آمده شکل و شمایل جدیدی به شما می‌دهد.

در پایان باید توجه داشته باشید که یکی از عواملی که باعث زیبایی شما با هر نوع لباس می شود این است که خود شما لباس خود را قبول کنید و بپذیرید که بهترین لباس را انتخاب کرده اید. حس رضایت و اعتماد به نفس شما باعث درخشش شما خواهد شد. در واقع این شما و رفتار اجتماعی شما است که میتواند به زیبایی و جلوه بیشتر شما کمک کند. با وقار و با شخصتیت در تالار گام بردارید و با احترام با دیگران رفتار کنید. خودتان را باور کنید. شما ملکه زیبا در این مراسم عروسی هستید.

با آرزوی خوشبختی برای زوج های جوان

تالارنت/ سایت جامع تالارهای پذیرایی[تعداد: 6    میانگین: 2.3/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات