تالار نت تالار عروسی
 

بهترین باغ تالار عروسی و مناسب ترین آنها را انتخاب کنید !

  abtahi      7 سال پیش      ارسال دیدگاه  
باغ تالار


علاقه به برگزاری مراسم عروسی در باغ و خاص تر کردن مراسم عروسی ، زوج های جوان را وسوسه می کند که مراسم عروسی شان را در باغ های عروسی زیبا و باغ تالار های بسیار شیک برگزار کنند .اما برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار هم دقت خودش را می خواهد و لازمه آن دقت به برخی موارد است که شبی به یاد ماندنی داشته باشید. در ادامه به برخی از این موارد می پردازیم :

باغ تالار

سالن و تالار برگزاری مراسم جشن عروسی، محلی است که رویایی ترین شب زندگی هر فردی در آن رقم خواهد خورد؛ پس برای انتخاب این مکان خاص و ویژه باید به مقدار کافی زمان و دقت کافی به خرج داد. شما حداقل می بایست شش ماه قبل از تاریخ  مورد نظر برگزاری مراسم خود، با توجه به روز و فصل مورد نظرتان، تالار پذیرایی یا باغ مناسب را پیدا کرده و سالنی با سیستم گرمایش و سرمایش مناسب را انتخاب کنید.

موقعیت مکانی و دسترسی باغ تالار

محل برگزاری مراسم باید سر راست باشد تا دسترسی به آن برای همه ی مهمان ها امکان پذیر باشد. انتخاب مکان های پرت و دور افتاده، پرترافیک و شلوغ، با دسترسی های سخت و صعب العبور باعث ایجاد تنش و کلافگی برای مهمان ها خواهد شد؛ خصوصا خانواده هایی که بچه ی خردسال و یا افراد سالمند دارند.

همچنین اگر در دو مکان مراسم دارید باید آن ها را نزدیک به هم انتخاب کنید تا دچار کمبود وقت نشوید و همچنین در ترافیک نمانید.

تست غذا و کیفیت پذیرایی باغ

وقتی می خواهید منوی غذا را انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که برای تعداد زیادی از اشخاص که سنین متفاوت و هم چنین ذائقه های گوناگون دارند؛ غذا سفارش دهید. سعی کنید بیش تر از غذاهای مرسوم استفاده کنید. متداول است که بعد از انتخاب تالار و قبل از عقد قرارداد، کیفیت غذا و پذیرایی توسط مشتری تست می شود.

وسعت سالن باغ و فضای سرپوشیده

وسعت سالن مراسم نیز یک امر قابل توجه است که ارتباط مستقیمی با تعداد مهمان ها دارد.اگر تعداد مهمان های شما کم است، سالن بزرگ انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود. چرا که مهمان ها پراکنده می شوند و این موضوع مراسم شما را خلوت و سرد جلوه می دهد. همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است هوای روز مراسم شما سرد شود و یا باران ببارد. پس از وجود جای مسقف با امکانات کافی و سیستم گرمایش و سرمایش خوب در باغ مطمئن شوید.

دو نکته ی مهم

در صورتی که می خواهید مراسم تان را در باغ تالار اختصاصی برگزار کنید؛ قبل از کرایه ی آن به فکر تامین برق مورد نیاز مراسم تان باشید. به عبارتی دیگر مطمئن شوید که برق آن منطقه و یا کنتور باغ تان طوری باشد که بتوانید هم چراغانی کنید هم گروه موسیقی داشته باشید و هم برای کارهای دیگری مثل تصویر برداری و آشپزی و… مشکلی پیش نیاید. ضمنا اگر در آن منطقه احتمال قطع شدن برق وجود دارد حتما به فکر اجاره ی موتور برق باشید.

پیشنهاد میکنیم در صورت امکان برگزاری مراسم خود را به یک تشریفات عروسی خوب بسپارید . آنها با تجربه زیاد در امر برگزاری مراسم عروسی می توانند بهترین ایده ها را برای شما پیاده کرده و تمام نکات مهم را جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم شما انجام دهند. در اینصورت بخش زیادی از استرس و نگرانی شما نسبت به نحوه برگزاری مراسم عروسی تان از بین رفته و با آسودگی خیال به دیگر مسائل مربوط رسیدگی می کنید.[تعداد: 7    میانگین: 2/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات