تالار نت تالار عروسی
 

عروسی لیونل مسی، جزئیات، شرکت کنندگان و امنیت مراسم عروسی

 ادمین   5 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۷,۶۴۵ بازدید  


عروسی لیونل مسی بازیکن سرشناس آرژانتینی باشگاه بارسلونا یکی از ستارگان و نامداران فوتلان جهان قرار است تا ده روز (9 تیر) دیگر برگزار شود. این در حالی است که از الان خبرهای زیادی در رابطه با عروسی این بازیکن سرشناس مطرح می شود.

آنتونلا همسر لیونل مسی متولد 26 فوریه سال 1988 می باشد . (28 سال سن دارد). مسی قبل از آنتونلا با دو نفر دیگر رابطه عاشقانه داشته است. گفته می شود آنتونلا عشق دوران کودکی مسی بوده است.

به نقل از عصر ایران جدیدترین ترین خبرها حاکی از آن است خانواده مسی جهت تامین امنیت مراسم عروسی ، از هفته ها قبل با ماموران یک شرکت امنیتی خصوصی در اسراییل تماس گرفتنه اند و آنها را به استخدام گرفته اند.

عروسی لیونل مسی و ” آنتونلا روکوزو” قرار است در 30 ژوئن جاری (9 تیرماه 96) در شهر زادگاهشان یعنی شهر “روزاریو ” آرژانتین برگزار شود. این شهر در 310 کیلومتری پایتخت آرژانتین قرار داشته و 1.2 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر زادگاه “ارنستو چگوارا ” قهرمان چریکی موثر در پیروزی انقلاب های کمونیستی آمریکای لاتین نیز هست.

عروسی لیونل مسی و تامین امنیت آن توسط نیروهای اسرائیلی

بر اساس گزارش ها عروسی مسی با حضور میهمانان مختصری برگزار خواهد شد و لیست اولیه او که گفته می شد 600 میهمان دارد به لیستی 250 نفره تقلیل یافته است. مسی از بازیکنان باشگاه بارسلونا و چند بازیکن مطرح تیم ملی فوتبال آرژانتین برای حضور در مراسم عروسی خود دعوت کرده است . او از هیچ یک از اعضا و کادر فنی و مربیان تیم بارسلونا دعوت نکرده است.

او در روزهای گذشته با جت شخصی خود از اسپانیا به “روزاریو” رفته تا از نزدیک به همراه نامزدش روکوزو بر کارهای عروسی اش نظارت کند.

گفته می شود پیمانکاران و نیز عکاسان مراسم عروسی مسی همگی از افراد بومی شهر زادگاه این زوج مشهور انتخاب شده اند.

عروسی مسی و همسرش آنتونلا

مراسم عروسی مسی پس از مراسم کلیسا در یک هتل مجلل در یک منطقه خطرناک (محله لا گرانادا) در شهر روزاریو برگزار خواهد شد و به همین خاطر ماموران یک شرکت امنیتی اسراییلی از مدت ها قبل به این شهر رفته اند تا ترتیبات امنیتی لازم را برای این عروسی با همکاری پلیس محلی برقرار سازند. محله لاگرانادا یکی از محله های خطرناک و تحت نفوذ مافیای مواد مخدر است و به همین خاطر ترتیبات امنیتی مراسم عروسی مسی اهمیت زیادی دارد.

آنتونلا همسر مسی, زن مسی

“سیتی هتل کازینو” نام هتلی است که قرار است عروسی مسی در آن برگزار شود. برای پوشش دادن اخبار این عروسی حدود 150 عکاس و خبرنگار از رسانه های مختلف دنیا مجوز حضور یافته اند اما آنها تنها مجازند در مقابل درب اصلی هتل حضور داشته و حق ورود به محل مراسم را نخواهند شد.

در آرژانتین رسم بر این است که بیشتر مخارج مراسم عروسی را خانواده عروس بپردازد.

شرکت کنندگان در مراسم عروسی لیونل مسی

مسی تمام 21 همبازی خود را برای این مراسم دعوت کرده اما این بدان معنا نیست که همه بازیکنان در جشن ازدواج مسی حضور خواهند داشت زیرا به عنوان مثال آندس اینیستا از همین حالا غیبت خود را به مسی اطلاع داده است. همچنین در میان دعوت شدگان، نام کادر پزشکی بلوگرانا نیز به چشم می خورد.

اما در میان دعوت شدگان نامی از لوییس انریکه، اونسوئه و هیچ یک از اعضای کادر فنی قبلی بارسا به چشم نمی خورد که این موضوع نکته جالبی بوده است.

همچنین از اعضای هیئت مدیره بارسا نیز کسی به این مراسم دعوت نشده و مسی در این تصمیم از مراسم عروسی ژاوی الگو برداری کرده که به علت روابط نه چندان خوب اعضای کادر مدیریتی، تصمیم گرفت هیچ کدام از آنها از جمله راسل و لاپورتا را دعوت نکند.

علاوه بر این حدود 150 روزنامه نگار از سراسر جهان برای پوشش مراسم درخواست کرده اند که با 250 مهمان دعوت شده از سوی مسی در مجموع انتظار میرود حدود 400 نفر شوند .

در همین رابطه ببینید : عروسی بازیگران و ستاره های سرشناس + عکس[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات