تالار نت تالار عروسی
 

6 نکته در مورد تغییر ظاهر در مراسم عروسی

 Theshadowman   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱,۹۹۹ بازدید  
آداب و روسم مراسم عروسی در روسیه


شب عروسیتان را با ریسک تغییرات به چالش نکشید! همه ما شاید تنها یکبار روز عروسیمان را تجربه کنیم.لذا باید مراقب باشیم این شب مهم، به یادماندنی ترین باشد نه غیر منتظره ترین! با رعایت چند نکته ساده می توانید، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی مطمئن باشید مهمانان ازدیدن شما ذوق زده خواهند شد نه شوکه.تغییر در عروسی

تغییر در عروسی

به دنبال امتحان چیزهای جدید نباشید عروسیتان زمان مناسبی برای آزمایش چیزهای جدید برای اولین بار نیست. اگر تا به حال رژ قرمز و یا سایه دودی نزده اید، به هیچ عنوان آن را برای روز عروسیتان هم امتحان نکنید.

تغییرات ناگهانی را به وقت دیگر موکول کنید!

تغییرات عمده همچون برنزه کردن، برجسته کردن گونه ها و یا کوتاهی زیاد مو را برای روز عروسیتان فراموش کنید. شما مطمئن نخواهید بود که این تغییرات عمده برایتان مناسب است.

از چند ماه قبل برای تغییرات جدید آماده شوید

هر ایده ای که برای آرایش مو و یا صورتتان در روز عروسی دارید، حتما از سه ماه پیش از عروسی امتحان کنید. اگر دوست دارید موهایتان را هایلایت کنید، کوتاه کنید و یا مراقبت های پوستی بر روی پوستتان انجام دهید، حتما از سه ماه پیش از عروسی این زمان را انتخاب کنید.

از رژ لب و یا برق لب به تنهایی استفاده نکنید

حتما باید پیش از استفاده از رژ یا برق لب، از خط لب استفاده کنید تا ماندگاری رژتان بیشتر شود. استفاده رژ یا برق لب به تنهایی باعث می شود محو به نظر برسند.

از پودرهای نامناسب استفاده نکنید

پنکک و یا پودرهای فیکس کننده آرایش باید بر روی صورت به خوبی بنشیند. حتما پودری استفاده کنید که بر روی صورتتان بنشیند. برای برجسته کردن استخوان گونه نیز مناسبترین رنگ را انتخاب کنید. نباید رنگ گونه تان تفاوت زیادی با رنگ پایه پوستتان داشته باشد.

ابروهایتان را فراموش کنید

اغلب آرایش ابرو مورد غفلت قرار می گیرد. رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید. پر کردن قسمتهای خالی ابروهایتان را نیز فراموش نکنید.

با تالارنت ، از بهترین و مجهز ترین امکانات ویژه عروسی بهره مند شوید. کافی است با ما همراه باشید.[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات